Įkraunama...
Įkraunama...

Bioself

Sveikos... Ir aš susidomėjau šiuo daikčiuku... Žiūriu kalbos aprimusios, įdomu kaip sekasi matavimai visoms... ax.gif
Atsakyti
Na tai vistik parduodu savo Bioself-2000. Matavausi porą mėnesių - burnoje. Dabar jau guli nuo žiemos nenaudojamas doh.gif Yra su dėžute ir visom instrukcijom. Pirkau iš šeimos centro Kaune, mokėjau 300 lt
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2009 07 14, 08:15)
Na tai vistik parduodu savo Bioself-2000. Matavausi porą mėnesių - burnoje. Dabar jau guli nuo žiemos nenaudojamas  doh.gif  Yra su dėžute ir visom instrukcijom. Pirkau iš šeimos centro Kaune, mokėjau 300 lt
4u.gif


O už kiek parduodate... ax.gif
Atsakyti
Net nežinau ax.gif Naudotas neilgai rolleyes.gif Tegul bus 250 lt blush2.gif Bet bandysiu būti sukalbama mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirkciau Bioself-2000,gali buti naudotas thumbup.gif
Atsakyti
Taip pat pirkčiau Bioself 2000. GAl kas parduoda? blush2.gif Naudotas tinka taip pat.
Atsakyti
ir as noreciau sio daikto ax.gif gal dar kas nors parduodate?
Atsakyti
Gavau dovanu ta Bioself, tik gaila kad dovanotojas nežinojo, kad man jis netinka sad.gif Tad jei ką domina už 250 parduočiau.
Atsakyti
QUOTE(svaikute @ 2010 05 20, 11:51)
Gavau dovanu ta Bioself, tik gaila kad dovanotojas nežinojo, kad man jis netinka sad.gif Tad jei ką domina už 250 parduočiau.


Iš kokio miesto esate?
Ir kodėl netinka jis Jums...
Atsakyti
O šiaip besimatuojančios - pakomantuokite ar tebe patenkintos, o gal nuvylė... ax.gif Įdomu kaip einasi, kurios turi... rolleyes.gif Pasidalinkite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 gegužės 2010 - 12:33
QUOTE(svaikute @ 2010 05 20, 12:51)
Gavau dovanu ta Bioself, tik gaila kad dovanotojas nežinojo, kad man jis netinka sad.gif Tad jei ką domina už 250 parduočiau.

Domintu. O koks miestas?
Atsakyti
QUOTE(svaikute @ 2010 05 20, 11:51)
Gavau dovanu ta Bioself, tik gaila kad dovanotojas nežinojo, kad man jis netinka sad.gif Tad jei ką domina už 250 parduočiau.


Tai šiaip, jei įmanoma iki šio vakaro rezervuočiau... blush2.gif
Atsakyti