Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

Atsiprasau, neteisingai nurodziau vaistus Reloxan- turi buti NEUREXAN
QUOTE(Keryda @ 2014 10 30, 12:38)
Sveiki, prisiminiau pasitikrinti sia temute,bet ziuriu, vis dar mano pasisakymas paskutinis smile.gif. Na bet jei kas skaitysite, tai parasysiu kaip man sekasi po beveik 2 menesiu. Jauciuosi laaaabai gerai palyginus kai rasiau Jums smile.gif Taigi... nebegeriau po to karto jokiu antidepresantu, lexotanil mazinau palaipsniuj kol is vis nustojau gerti. Pradejau gerti homeopatinius Reloxan ir vitaminus smegenim Neurozan. Praejau gyvenimo meno kurstus jogos ir kvepavimo pagrindu, pradejau vaikscioti rytais stadione, 2k. i savaite su vyru eidavom po kleboniskio miska 5 km pesciom, pradejau lankyti akupunktura (nors ejau del nugaros skausmu, bet ji aplamai veksminga visai nervu sistemai), tada netycia uzmaciau seminara apie PA, paskui buvo renkamos grupes del PA, bet i jas jau nebeejau (nes jauciuosi gerai), nors tikrai zadu nueiti del to kad pasisemciau daugiau ziniu, sake formuos grupe nuo nauju metu. APsilankiau pas psichologe 1 karta, kuri iskart pabande issaukti man PA kvepavimo pratimu, bet man jau nepavyko! Patikekite, buvau tokioj nevilty pries tai del savo sveikatos,ir savo pastongom ir noru galima savijauta pagerinti be vaistu!!! O  buvo kad bijojau ir eiliu parduotuvese ir masina vairuoti ir vaika is darzo pasiimti ir namie baisu budavo, ir laukiant prie daktaro kabineto... Daugiau pasitikejimo merginos ir pagr. dalykas- nevenkite vietu kur jums kyla PA. Jei noretumet ko paklausti, tikrai bandysiu padet atsakyti bent jau is savo patirties. Linkiu Jums didziausios sekmes ir sveikatos!  4u.gif

Atsakyti
Sveikos mamytes,

Jei kazka domintu iveikti sias problemas hipnoterapijos pagalba, apsilankykite www.laurahypnotherapy.co.uk Siuo metu klinika yra Londone, taciau planuojami seansai ir Vilniuje.

Rasau apie hipnoterapija todel, kad nelabai yra daug informacijos siuo klausimu ir zmones daznai nezino nei kur ieskoti hipnoterapeutu, nei kur kreiptis, nei ko klausti. O hipnoze kartais buna vienistelis issigelbejimo ratas...
Atsakyti
Sveiki jau puse metu kaip kenciu nemalonius jausmus. Paciai yra operuota sirdies yda, turiu hipertenzija tad kas ryta geriu vaistus nuo spaudimo. Man beje 28m. Taigi pavasari staiga pradejo nuolat kalti sirdis, tirpti rankos ir kojos. Kardiologas sake kardiograma buvo baisi, sirdis ramybes busenoj plake 130 I minute. Taip pat kai taip uzeina ateina ir didziule baime, kad kas cia su manim daros ir kas dabar bus. Bet kiek skaiciaiu panikos atakos trunka 5min? O man tokia busena buna po kelias valandas. Tada pavasari israse man betaloc ir keliems menesiams labai padejo - sirdis plake ramiai, panikos nebuvo. O dabar vel nei is sio nei is to prasidejo.. tik sikart netirpsta galunes o spengia ausyse spaudzia galva, toks jausmas lyg kepure nuolat uzdeta.'Sirdies vel nebgaliu suvaldyt, plaka virs 110kart I min. Ir vel ta nuolatine baime, nes nesuprantu kas man darosi. Vis raminu kad tai tik panikos atakos ir nieko neatsitiks. Bet ar tikrai tai tik panika?
Atsiprasau uz sveplas raides, rasau is tel kur nera tu raidziu.

Pamirsau dar prideti kad man daznai buna jog staiga prikirstu viena ausimii, keliom sekundems lg samone pritempsta. Cia visas dabartinis pablogejimas ir prasidejo ka ramiai ziurint tv apkurtau koki 10sec ir nebezinojau kur esu ir nuo tada baimes prasidejo ir apsunkusi galva sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainiukee: 12 rugsėjo 2015 - 03:05
Tai o dabar kaip save jauti?? sirdies stenokardija, visada pasireiske tokiais simptomais kaip baime , panikos ir taip toliau.
Atsakyti