Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 4

Varškės pyragas su persikais

Tešlai
5 kiauš. tryniai
250 g margarino
1 stiklinė cukraus
3 arb. škt. kepimo miltelių (1 pakelis) (geriausia pikrti “Iki” prancūziški po 5 pakelius supakuoti).
3 stk. miltų

Įdaras
800 g varškės
2 kiaušiniai
1/2 stikl. cukraus
100 g margarino
1 pak. pudingo miltelių (vaninilinių)
1 šaukštas . krakmolo
indelis kons. persikų puseliu (didelis indelis)


1. 5 trynius išplakti su cukrum.Gabaliukais dėti minkštą margariną, vis plakant. (geriau margarina sutarkuoti su tarką burokine). Po to - kepimo miltelius ir miltus. Baigti minkyti rankomis. 1/4 tešlos įdėti į šaldiklį, 3/4 pakočioti ir iškloti skardos dugną, skardą iškloti kepimo popieriumi ir patempti trupučiu aliejumi.
2. Kiaušinius išplakti su 1/2 st. cukraus. Sudėti margariną (tarkuotą), tada pudingo miltelius, krakmolą, galiausiai varškę (varškė turi būti labai gerai pertrinta) ir išplakti iki vientisos masės.
3. Įdarą dėti ant tešlos į skardą.
4. Ant varškės įdaro sudėti persikus (supjaustytus puselėm).
5. 5 baltymus (likusius nuo tešlos) išplakti su 1 stikline cukraus iki standžių putų, įdėti 1 šaukštą krakmolo ir dar paplakti iki vientisos masės. Šią masę pilti ant persikų sluoksnio.
6. Iš šaldiklio išimti tešlą ir užtarkuoti (per burokinę tarką) ant baltymų masės.
7. Kepti 200 laips.C apie 1 valandą.
8. Pridengti folija, kad nedegtų viršus. Likus apie 20 min. iki kepimo pabaigos nuimti folija ir apkepti viršų, kad lengvai parustu.
9. Iškepus pyraga iškarto netraukti, laukti kol atvės. Geriausia kepti vakare, o valgyti kitą dieną, nes ką tik iškepto skystokas varškės sluoksnis, jis turi "subręsti".
10. Atvesusį pyraga apibarstyti cukraus pudra.



skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškinė123 @ 2008 08 04, 11:44)
Na, aš kažką radau:  4u.gif

INGREDIENTAI:

I indas:
3 puodeliai miltų
3 arb. šaukšt. kep. miltelių
0,5 arb. šaukšt. druskos
1,2 puodelių cukraus

II indas:
1 puodelis aliejaus
4 kiaušiniai
0,5-1 puodelis apelsinų sulčių
2,5 arb. šaukšt. vanil. cukraus

Įdaras:

3-8 obuoliai , pjaustyti skiltelėmis
2 arb. šaukšt. cinamono
5 arb. šaukšt. cukraus
GAMINIMAS:

I indo produktus sumaišyti. II indo produktus suplakti mikseriu.
Viską sumaišyti.Į išteptą riebalais kepimo formą (geriausia - keksui su skyle viduryje)dėti dalį tešlos , po to - obuolius , pabarstyti cukrumi , cinamonu, uždėti likusią tešlą.
Kepti 1,5 val. 180 orkaitėje , temperatūra palaipsniui mažinant.
Iškepus palaikyti orkaitėje  -išjungus kaitinimą - dar 40 min. Kepiniui atšalus išimti iš formos.

user posted image
  essen.gif


Na va, iškepiau šitą pyragą. Aišku, nebūčiau aš, jeigu nepakeisčiau ko nors pagal save blush2.gif Bet žinokit, labai skanus gavosi thumbup.gif Dar kartą ačiū, Braškine123 4u.gif

P.S. Įdėčiau nuotrauką, bet mano fotoaparatas iškeliavęs į Turkiją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 07 29, 13:57)
ANYTOS PYRAGAS

Tešlai:
125 g smulkaus cukraus,
125 g sviesto,
200 g miltų,
1 pak. kepimo miltelių (1 pak. – 11 g, skirtas 500 g miltų),
3 kiaušiniai,
1 v. š. citrinos sulčių.

Papuošimui:
1 ind. (830 g) konservuotų vaisių arba uogų savose sultyse,
0,5 pak. pudingo miltelių (1 pak. – 37 g).

Sumaišyti visus sausus komponentus ir visus skystus atskirai. Po to viską kartu sumaišyti. Supilti į pateptą aliejumi formą ir kepti išanksto įkaitintoje orkaitėje (termostatas 6) 30 min. orkaitės viršuje.
Vaisius iš indelio išdėlioti ant pyrago (jeigu reikia – supjaustyti).
Pagaminti ŽELĖ: visą skystį iš indelio sumaišyti su puse pakelio pudingo miltelių, dėti ant silpnos ugnies ir nuolat maišant, kaitinti iki virimo. Kai tik pradės užvirti – masė iš skystos pavirs į žėlinę – čia jau ją ir supilti ant pyrago, papuošto vaisiais.
Sustingti turi beveik iškarto, per keletą minučių. Ataušinti ir patiekti.
Padaroma tiesiog momentaliai!!!

P.S. recepto autorė yra kepusi šį pyragą su ananasais, obuoliais, nuotraukoje – su kriaušėmis. Sviestą suminkština mikrobangėje (kad greičiau būtų), bet galima išimti išanksto ir pats sušils. Yra kepusi ir su margarinu – irgi gerai. Geriausiai naudoti 26 cm formą, jei mažesnė (24 cm) bus storesnis pagrindas - čia kaip kam patinka.

Na jei kas išbandysit, parašykit kaip sekėsi, ar skanus. Toliau ten paskaitinėjusi radau, kad merginos kepė 180 C temperatūroje ir buvo nuomonių, kad pudingo geriau visą pakelį dėti, kad nenutekėtų. Forma tinkamiausia būtų, tokia kaip pyragams su banguotais šonais.

Kepiau va sita: skonis tikrai neblogas, bet man nelabai uzpilas sustingo. Gal is tiesu reiketu deti visa pudingo pakeli, o ne puse? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Abai @ 2008 08 08, 12:18)
Kepiau va sita: skonis tikrai neblogas, bet man nelabai uzpilas sustingo. Gal is tiesu reiketu deti visa pudingo pakeli, o ne puse?  g.gif

Zinoma visa reikejo deti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2008 08 03, 18:07)
Ieškojau, ieškojau internete TIKROJO amerikietiško obuolių pyrago recepto (tokio, kaip filmuose rodo) ir niekur neradau  schmoll.gif pamaniau, kad jau čia kas nors tikrai turėtų žinoti, kaip gi kepamas tas amerikietiškas pyragas smile.gif



giedrius toki turi. http://giedrius-v.li....com/34702.html
Atsakyti
3 tema

Tęsiame temą toliau 4u.gif
Atsakyti
Aš šį su bananais darau. Labai skanus smile.gif

Keksas
Atsakyti
skaniai atrodo.o galima kepti ne kekso formoj? ax.gif neturiu jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(garfield @ 2010 10 16, 12:55)
Aš šį su bananais darau. Labai skanus  smile.gif

Keksas



Sonatinos receptai tikrai nerealūs drinks_cheers.gif Aš ir šį esu išbandžius. Skanumėlis 4u.gif
Atsakyti
Va kokį pyragą naminį pyragą radau:

http://www.seimoskep...ndex.php?id=208

Ne mano blush2.gif , bet savaitgalį kepsiu. Galėsiu plačiau pakomentuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte kas pasakyti kokio nors pyrago su mėlynėmis receptą? yra trintų su cukrumi šaldytų mėlynių smile.gif
Atsakyti
SOS merginos!!! Gal kuri zinot Beos trupininio pyrago recepto su uogiene recepta - toks geras budavo - neberandu recepto nors uzmusk g.gif Gal kuri turit ar nuorodele galetumet imest? Labai jau nesinori svenciu isvakarese eksperimentuot ir kazka najo nebandyto kept. Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti