Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai

QUOTE(SiVidz @ 2010 12 29, 23:06)
na, tai šis balzamas jei plaukų "gerinimui" tinka, tai logiška, kad ir nagai stiprėti turėtų  bigsmile.gif   reiškias, poveikis yra  thumbup.gif 
esu prisigaudžiusi gandų, jog bėrimas atsiranda kai kam, tai ir klausiu, nes bijau  doh.gif


as labiau del plauku naudoju Silicea (3 buteli kolkas), tikiuosi panaudojus ilgiau pasimatys efektas, kolkas tik nagiukai pagerejo. drauge rekomendavo, berimo jai irgi nera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 30 gruodžio 2010 - 10:16
ačiū už atsakymus 4u.gif reikia pasibandyti ir man pagerti biggrin.gif aš labiau dėl plaukų gerčiau, nes nagai ir taip kaip raganos ilgi, tvirti auga doh.gif o va plaukai nėra tokie stiprūs unsure.gif pamenu "kadaise prieš kokį šimtą metų" gėriau Perfectil, bet pastebėjusi buvau pagerėjimą nagų nei plaukų ax.gif plius kažkoks nemalonus diskomfortas buvo jaučiamas, lyg pykinimas....
Biotiną odai vartojau, bet ką žinau 4u.gif normalus papildas, nei pagerėjimo nei pablogėjimo nebuvo... smile.gif tai dabar Siliceai laikas pribrendo biggrin.gif
Atsakyti
Žinotina, kad tokius papildus vartojant, reikia nusiteikti juos gerti bent 3 mėn. Rekomenduojama iki 6, bet man atrodo idealiausia 3 mėn pavasarį ir 3 rudenį. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 02 sausio 2011 - 19:05
Geriu Silica ir Calcį-Magnį- Cinką kompleksą, ale nelabai jaučiu kokio poveikio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 02, 20:04)
Žinotina, kad tokius papildus vartojant, reikia nusiteikti juos gerti bent 3 mėn. Rekomenduojama iki 6, bet man atrodo idealiausia 3 mėn pavasarį ir 3 rudenį.  ax.gif



nebūtinai ir ne visada smile.gif geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, nes kai kurie mikroelementai pasišalina iš organizmo, kiti - ne. Atsižvelgti reikia ir į mitybą, gyvenimo būdo faktorius, tarkim, jei žmogus sportuoja, labiau jam reikia kalio, magnio ar pan. Jei veganas ar vegetaras, gali trūkti vienų vitaminų ar mikroelementų, o kitų gal visai nereikia mirksiukas.gif todėl vartojimo trukmė ne visada yra 3-6mėn. mirksiukas.gif , nes tai priklauso nuo daugelio aplinkybių smile.gif

Atsakyti
mane domina nakvisu ir agurkliu alieju papildai. Galvoju pradeti gerti. labiau del sausos odos. idomu ar pades. ir kokie yra geriausi? kiek mg alieju turetu buti, kad pasimatytu poveikis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2011 02 20, 12:08)
mane domina nakvisu ir agurkliu alieju papildai. Galvoju pradeti gerti. labiau del sausos odos. idomu ar pades. ir kokie yra geriausi? kiek mg alieju turetu buti, kad pasimatytu poveikis  g.gif

Priklausomai nuo to, dėl ko naudojama, kiekis labai smarkiai gali skirtis. Nakvišų aliejų, vien tik dėl odos, gali būti ir 500mg profilaktiniam naudojimui, ir 3g esant egzemoms. Su agurkle irgi panašiai - gali užtekti ir 1g, o jei dėl kokių nors priežąsčiu reikalingas ypač didelis gama-linoleno rūgšties kiekis, tai vartojama ir po 12g agurklės aliejaus per dieną.
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 12 29, 21:40)
Nuo Silicea nepasireiškia pašalinis poveikis - bėrimas?  ax.gif

manes nei spuogais beria nuo siu vitaminu, nors oda problemine, bet paskutini umetu tik taisosi ir taisosi, nei dar kokie kitokie berimai irgi neatsirado... o jau kaip plaukai pradejo augti - atrodo tik to ir truko organizmui bigsmile.gif tikrai zinokit nemeluoju tongue.gif pries pirma plauku sviesinima pradejus gerti vitaminus, kirpejai sakiau '' nu jau kokia lengva ranka apkirpai paskutin kareta, kad plaukai greitai ataugo'' biggrin.gif ir tik poto daejo kad gi vitaminus geriu bigsmile.gif dabar vel - per dvi savaites po dazymo vel mazdaug centimetras ataugo - gerai kad plaukai auga,super, bet gaila kasu,nes dazniau svieisnti teks biggrin.gif
naudoju butent sitas Silicea kapsules mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kucci_kucci: 22 kovo 2011 - 18:45
Labai skeptiškai vertinau tokius vitaminus/maisto papildus, bet kad šitaip pradėjo sluoksniuotis iki šiol stiprūs buvę nagai ir lūžinėti plaukai, neištvėriau ir nutariau pabandyti Nutrilite Biotin C plus. Dar tik ketvirta diena naudoju, tai nieko negaliu pasakyti. Po mėnesio jau kažkokio rezultato tikiuosi. Jei nebus jo po mėnesio, tai nebus ir po metų biggrin.gif Ir pasidarysiu išvadą, kad tokie papildai - beverčiai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2011 03 22, 20:12)
Labai skeptiškai vertinau tokius vitaminus/maisto papildus, bet kad šitaip pradėjo sluoksniuotis iki šiol stiprūs buvę nagai ir lūžinėti plaukai, neištvėriau ir nutariau pabandyti Nutrilite Biotin C plus. Dar tik ketvirta diena naudoju, tai nieko negaliu pasakyti. Po mėnesio jau kažkokio rezultato tikiuosi. Jei nebus jo po mėnesio, tai nebus ir po metų biggrin.gif Ir pasidarysiu išvadą, kad tokie papildai - beverčiai sad.gif


Ankstoka tikėtis pastebimų rezultatų po mėnesio
Atsakyti
Išgerti 60 tablečių ir nepastebėti jokio poveikio? Tai kiek jų išgerti reikia? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2011 03 23, 17:46)
Išgerti 60 tablečių ir nepastebėti jokio poveikio? Tai kiek jų išgerti reikia?  blink.gif


Čia priklauso nuo papildų. Pvz žolinius, natūralius papildus išvis rekomenduoja vartoti šiek tiek padidinta doze 3mėn, vėliau įprasta dar 3 mėn, tai povekio TIKRO gali tikėtis tik po pusės metų. Aišku palaipsnis gerėjimas po 1 - 2 mėn pasijaučia ax.gif
Atsakyti