Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek ilgai turi gerti pieną prieš miegą?

Sveikos,

Mano maziui jau 1,9 m.
Vis dar geriame pris pietu miega ir pries nakti piena is Avent buteliuko mazo su 3 skylutem.
O kiek ilgai ta piena turi gerti? Iki 3 metu?smile.gif
Tai jau butelio didesnio gal reikia?
Ar kai jau pats nebenores ir nebeduoti?

Atsakyti
Na, maniskis beveik iki 2.5 metuku gere is buteliuko pries miegeli. Bent jau as nematau tame nieko blogo. Siaip vaikai pakankamai protingi ir kai ateina laikas jie atsisako ir buteliuko, ir ciulptuko. Tik reikia pataikyti momenta. Tiesiog karts nuo karto pasiulyk jam gert is puoduko ir taip po truputi pamirsit buteliuka.
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 02 04, 16:43)
Sveikos,

Mano maziui jau 1,9 m.
Vis dar geriame pris pietu miega ir pries nakti piena is Avent buteliuko mazo su 3 skylutem.
O kiek ilgai ta piena turi gerti? Iki 3 metu?smile.gif
Tai jau butelio didesnio gal reikia?
Ar kai jau pats nebenores ir nebeduoti?

tai sakyčiau, kad džiaugtis tuo reikia, nes maniškis pieno atsisakė būdamas 1.2 m. dabar nieko balto neįkyši- FE, KAKA doh.gif . Mėgsta jogurtus, bet būtinai su uogom. Nupirkom baltą- FE KAKA doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 02 04, 15:43)
Sveikos,

Mano maziui jau 1,9 m.
Vis dar geriame pris pietu miega ir pries nakti piena is Avent buteliuko mazo su 3 skylutem.
O kiek ilgai ta piena turi gerti? Iki 3 metu?smile.gif
Tai jau butelio didesnio gal reikia?
Ar kai jau pats nebenores ir nebeduoti?

blush2.gif Skirmantas geria pienuka irgi is Avent buteliuko su snapeliu. nematau ir as tame nieko blogo, jam norisi atsigerti silto pienuko, geriau uzmogti. Manau jog tai puiku. ir ryte jis praso pieniuko, ipilu pageria ir vel uzmiega smile.gif
Atsakyti
maniškė gerdavo pieną nakčiai iki to, kol sukramtė 2 blink.gif avento soskytes. radau namie kažkokią silikoninę, bandžiau apgauti - bet jai nepatiko. tada bandžiau duoti pienuko iš puoduko - nepatiko doh.gif tada ištraukiau tokį suktą su meškinu ant viršaus šiaudelį - gėrė biggrin.gif bet iki laiko. čia viskas vyko šį mėnesį.
dabar mes jau jos klausiam ar gersi pienuką? "gersiu", o gal gersi arbatytę? "batytę" o tai ką vis tik gersi? "batytę". bet tą "batytę" ji pageria 2 gurkšnius ir užtenka. ir nematau jokio skirtumo tarp jos miego kokybės - ar prisipliurpino pieno nakčiai, ar ne. nu gal mažiau sysios tik lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės,šaip tokią problemėlę turime ir mes su didžiuoju,jis negali nueiti miegoti netsigėręs pienuko,paprasčiausiai neužmiega. Iš to didelės problemos dabar jau nedarau,nes dienomis pradėjo gerti arbatėles kurių ankščiau visai negerdavo. Vaikui pienuko reikia,nes jame yrakalcio ir manau duosiu pienuką iki to laiko kol jis pats norės.Aš pilnai pritariu kad reikia pienuko vaikui kol užmiega
Atsakyti
Mano vaikas vis dar geria piena is buteliuko,bet sis daiktas naudojamas tik pienui,ryte ir vakare,is puoduko puikiai geria.Tegul geria man negaila.Mano brolis gere iki penkiu metu ir is sampano bonkos.As buvau uz ji 3metais jaunesne,tai ir mano isgerdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikučiai pienuka geria iš buteliuko ryte ir vakare kaip laikas miegučio.
Atsakyti
O as manau, kad vaikuciai taip megsta ta buteliuka pries miega todel, nes su juo nusiramina ir tai jiem padeda greiciau uzmigti....tai negi gailesi jiem tokio malonumo.I sveikata! Tegul tik geria ta pienuka.... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Mus kankina ta pati tema,na zinoma, manosios tai ne, bet mane doh.gif
Manoji viska gere is puodelio,o pienas vis dar eina is buteliuko,nei is puodelio,nei is nieko kito pieno negeria,o be pieno gyventi negali
essen.gif
Mums jau 2m ir beveik 4men.kaip atsikratyti to buteliuko g.gif
Atsakyti
Mano vaikas isvis pieno negeria, ir net koses ant pieno virtos nevalgo doh.gif
Tai mes MP gereme iki 10 menesiu, o po to pienuko is vis negeriame. Gydytoja siule iki 3 metuku gerti specialias kalcio tabletes su magniu, jos skirtos vaikams, kurie visai negeria pieno g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta: 17 liepos 2006 - 15:54
Mums jau 2,4 mėn. pienuką prieš miegą dar geriam, bet nėra griežtai - gali ir anksčiau atsigerti, ir jau atsigulus. Naktį jau geriamtik vandenuką. Jo , aišku, išgeria nedaug tai pampersai kartais būna sausi. Kai atsisakėm pienuko ramesnis ir miegelis.
Atsakyti