Įkraunama...
Įkraunama...

Escapelle

QUOTE(Sniega1234 @ 2015 08 02, 13:18)
Sveikos,

merginos, labai reikia jusu pagalbos. Turejau santykius liepos 5 diena, paskutines menesines buvo birzelio 27 diena. Kaip suprantu, liepos 5 buvo vaisinga diena? santykiu metu, vaikinas i mane nenuleido. Po 24 val. isgeriau tablete, po 4 dienu sulaukiau kraujavimo (gan gausaus), kuris truko  apie 3 dienas. Po geru poros savaiciu atlikau nestumo testa - neigiamas. Menesiniu vis dar nesulaukiu (jau savaite), o pries pora dienu vel dariausi testa - jis irgi buvo neigiamas. ar gali buti, kad as esu nescia, nepaisant to, jog vaikinas manyje nebaige, isgeriau greitaja kontracepcija, kraujavau... ir ar gali buti kad testas dar nerodo teisingo atsakymo, nors jau daugiaunei 4 savaites praejo? labai lauksiu komentaru...

nėščia būt negalit, nes sulaukėt Escapelle's iššaukto kraujavimo smile.gif
Ir, apskritai, santykių metu buvo 8 ciklo diena, kai vaisingos prasideda nuo 14 dienos, jei ciklas reguliarus kas 28 dienos. Aišku, yra visokių peripetijų dėl pastojimo, bet kadangi nebaigė viduj, išgėrėt tabletę, kraujavot, galit būt rami, tikrai nesat nėščia. Tiesiog Escapelle išderina ciklą, todėl greičiausiai dėl to mėnesinių lauktu laiku nesulaukėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 08 02, 12:35)
nėščia būt negalit, nes sulaukėt Escapelle's iššaukto kraujavimo smile.gif
Ir, apskritai, santykių metu buvo 8 ciklo diena, kai vaisingos prasideda nuo 14 dienos, jei ciklas reguliarus kas 28 dienos. Aišku, yra visokių peripetijų dėl pastojimo, bet kadangi nebaigė viduj, išgėrėt tabletę, kraujavot, galit būt rami, tikrai nesat nėščia. Tiesiog Escapelle išderina ciklą, todėl greičiausiai dėl to mėnesinių lauktu laiku nesulaukėt  smile.gif


Miela, Vitulka, aciu uz komentara, tikrai apraminote nors kazkiek.. nes baigiu jau plaukus nusirauti visus sad.gif((
Atsakyti
Sveikos. smile.gif
Turėjau nesaugų lytinį aktą 13 ciklo dieną (kasdien mintyse neperkratau ciklo dienų, o gyvenam skirtinguose miestuose ir vat pasitaikė galimybė, tad iš aistros pametę galvas pasimylėjom, bet vaikinas manyje nebaigė, o praėjus gal psvalandžiui vėl mylėjomės). Mano mėnesinės gan pastovios, ciklas trunka 28-29 dienas. Praėjus apie 30 valandų nuo nesaugaus sekso išgėriau skubios kontracepcijos tabletę. Nuo to karto praėjo 7 dienos ir aš nesulaukiu jokio poveikio. Labai baisu, kad nebūčiau pastojusi, nes dabar be galo netinkamas tam metas... Gal kuri turit panašios patirties ir galit ką patart, nes jau baigiu išprotėt iš to nerimo, ypač paskaičius, jog turi prasidėt kraujavimas, o man nieko...
Atsakyti
Sveikos, merginos. Papasakosiu savo nutikima, nes taip jaudinuosi, kad baigiu is proto iseit. Turejom su vaikinu ivyki, is pradziu buvo su prezervatyvu, bet paskui ji nusieme (manyje nebaige). Man tai buvo 10 diena po menesiniu (ciklas 28d). Paskui po 4 dienu turejom vel nesaugu, bet po jo, nepraejus 24h isgeriau escapelle. Dabar po escapelle isgerimo praejo 2 paros, jokiu pozymiu nepastebiu, tik su nuotaiku kaitom labai jau sunku susigyvent. Iki menesiniu liko kazkur apie savaite, kaip manot, ar galejau pastoti? Testo dar nesidariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikita123: 18 lapkričio 2015 - 00:00
escapele esu gėrusi ne kartą ir ne du. Visiškai jokių pašalinių poveikių nebuvo (galvos svaigimas, kraujavimas, kaip sakot) visus kartus padėjo. ir mėnesinės neišsireguliavo.
Atsakyti
QUOTE(Sky_ @ 2015 11 18, 18:42)
escapele esu gėrusi ne kartą ir ne du. Visiškai jokių pašalinių poveikių nebuvo (galvos svaigimas, kraujavimas, kaip sakot) visus kartus padėjo. ir mėnesinės neišsireguliavo.

As irgi nejauciu jokiu pozymiu, isgeriau 11 21 d., bet as isgeriau po kokiu 16 valandu, apie nieka kita negalvoju. Tai ivyko per vienuolikta ciklo diena, iki menesiniu dar 13 dienu laukimo blink.gif Jauciu tik stresa, kuris blokuoja visus kitus pozymius.

Papildyta:
QUOTE(erikita123 @ 2015 11 18, 01:59)
Sveikos, merginos. Papasakosiu savo nutikima, nes taip jaudinuosi, kad baigiu is proto iseit. Turejom su vaikinu ivyki, is pradziu buvo su prezervatyvu, bet paskui ji nusieme (manyje nebaige). Man tai buvo 10 diena po menesiniu (ciklas 28d). Paskui po 4 dienu turejom vel nesaugu, bet po jo, nepraejus 24h isgeriau escapelle. Dabar po escapelle isgerimo praejo 2 paros, jokiu pozymiu nepastebiu, tik su nuotaiku kaitom labai jau sunku susigyvent. Iki menesiniu liko kazkur apie savaite, kaip manot, ar galejau pastoti? Testo dar nesidariau.

Ir kaip viskas pasibaige?
Atsakyti
QUOTE(uckuduke @ 2015 11 26, 19:42)
As irgi nejauciu jokiu pozymiu, isgeriau 11 21 d., bet as isgeriau po kokiu 16 valandu, apie nieka kita negalvoju. Tai ivyko per vienuolikta ciklo diena, iki menesiniu dar 13 dienu laukimo  blink.gif Jauciu tik stresa, kuris blokuoja visus kitus pozymius.

Papildyta:

Ir kaip viskas pasibaige?


Prasidejo menesines. 12 dienu po akto pasidariau antra nestumo testa, neigiamas:) nurimkit, jei po 16 valandu isgeret, tikrai suveikt turejo:)
Atsakyti
QUOTE(erikita123 @ 2015 11 26, 21:19)
Prasidejo menesines. 12 dienu po akto pasidariau antra nestumo testa, neigiamas:) nurimkit, jei po 16 valandu isgeret, tikrai suveikt turejo:)

o menesines jum prasidejo laiku, iki tol nekraujavot ir jokiu kitu pozymiu nesulauket?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uckuduke: 26 lapkričio 2015 - 23:13
QUOTE(uckuduke @ 2015 11 27, 00:01)
menesines prasiejo laiku, iki tol nekraujavot ir jokiu kitu pozymiu nesulauket?

Ne, jokiu salutiniu pozymiu nebuvo:) o menesines prasidejo kaip visuomet, 25 diena:)
Atsakyti
Sveikos merginos,

esu jauna, dar ne mama ir tikrai dar ne laikas man ja būti. Turėjau prieš 8 dienas lytinius santykius, sekančią dieną prasidėjo mėnesinės. Kadangi nebuvau tikra, kad viskas praėjo saugiai, pirmą mėnesinių dieną pasitarus su vaistininke išgėriau Escapelle. Šiaip mėnesinėm sergu 3 - 4 dienas. Dabar jau savaitę laiko nenustoju kraujuoti, testas neigiamas, pilvą skaudą, savijauta prasta. Noriu paklausti, ar verta susirūpinti? Ar čia normalu, kad jau ir taip sergant, išgėriau tą prakeiktą tabletę ir mėnesinės užsitęsė? Prašau, pasidalinkit savo patirtimi, nes jau nusibodo lakstyt į tualetą ir žiūrėt ar dar nepraeina... Ir tą pilvą skauda... Sergu lyg 2 - 3 dieną, nors jau bus 8. AČIŪ JŪMS.

P.S. man 23 metai.
Papildyta:
ir dar vienas klausimas būtų - ar kraujuojant plius iš vakaro vartojus alkoholio nėštumo testas yra veiksmingas?
Papildyta:
kvaila, jauna, durni klausimai, suprantu. bet man tai neduoda ramybės ir tiesiog noriu Jūsų, moterų, protigesnių už mane, nuomonės ir patarimų.
Atsakyti
QUOTE(aiwaaiwa @ 2015 12 28, 03:16)
Sveikos merginos,

esu jauna, dar ne mama ir tikrai dar ne laikas man ja būti. Turėjau prieš 8 dienas lytinius santykius, sekančią dieną prasidėjo mėnesinės. Kadangi nebuvau tikra, kad viskas praėjo saugiai, pirmą mėnesinių dieną pasitarus su vaistininke išgėriau Escapelle. Šiaip mėnesinėm sergu 3 - 4 dienas. Dabar jau savaitę laiko nenustoju kraujuoti, testas neigiamas, pilvą skaudą, savijauta prasta. Noriu paklausti, ar verta susirūpinti? Ar čia normalu, kad jau ir taip sergant, išgėriau tą prakeiktą tabletę ir mėnesinės užsitęsė? Prašau, pasidalinkit savo patirtimi, nes jau nusibodo lakstyt į tualetą ir žiūrėt ar dar nepraeina... Ir tą pilvą skauda... Sergu lyg 2 - 3 dieną, nors jau bus 8. AČIŪ JŪMS.

P.S. man 23 metai.
Papildyta:
ir dar vienas klausimas būtų - ar kraujuojant plius iš vakaro vartojus alkoholio nėštumo testas yra veiksmingas?
Papildyta:
kvaila, jauna, durni klausimai, suprantu. bet man tai neduoda ramybės ir tiesiog noriu Jūsų, moterų, protigesnių už mane, nuomonės ir patarimų.

na, reiktų šiek tiek pasidomėt tais reikalais, nors ir 23 metai.
Jei susirgot, tai kam gėrėt Escapelle. Sergant mėnesinėm spermatozoidai neturi ko apvaisint. Aišku, visada yra bet, bet jūsų vietoj nebūčiau gėrusi.
Escapelle išreguliuoja ciklą, todėl dabar tiesiog turit laukt, kol kraujavimas baigsis. Aišku proto ribose, 8 dar norma, sakyčiau. Nesusirūpinčiau.
Šalutiniai požymiai "Gali pakisti mėnesinių laikas. Daugumai moterų įprastinis mėnesinių laikas nekinta, tačiau kai kurioms jos gali prasidėti keliomis dienomis anksčiau arba vėliau. Iki kitų mėnesinių taip pat gali atsirasti nereguliarus kraujavimas ar tepių išskyrų. Jeigu mėnesinės vėluoja daugiau negu 5 dienas arba kraujavimas jų metu buvo neįprastai silpnas ar neįprastai gausus, nedelsiant reikia kreiptis į gydytoją.
Išgėrus šio vaisto, gali atsirasti krūtų jautrumas, galvos, pilvo apatinės dalies skausmas, viduriavimas, svaigulio ar nuovargio pojūtis. Šie simptomai per keletą dienų susilpnėja. Labai retais atvejais gali atsirasti odos reakcijų (bėrimas, dilgėlinė, niežulys, veido patinimas)." paimta iš
Nėštumo testų jums tikrai nereik, gi kraujuojat. Visada būna išimčių, bet prasidėjusios mėnesinės, tabletė, na, tikrai nesilaukiat
Atsakyti
labas, merginos, labai reikia jusu pagalbos
viskas buvo puiku, lytinio akto metu keisdami pozas vis pasitikrindavom prezervatyva, taciau jis suplyso butent visko gale, tai supratome tik tada kai vaikinas jau baige. nusipirkom escapelle po 6 valandu po akto, isgeriau, buvom lyg ir nurime, bet vistiek stogas vaziuoja... verysad.gif pasiskaiciavau kad butent siandien man ovuliacija, o blogiausia tai, kad internete perskaiciau baisu dalyka, sirdis nugarmejo.....
ten parasyta, kad ovuliacijos metu galima gerti saujas skubios kontracepcijos tableciu, vistiek jos nepades.
NU kas per velnias!! unsure.gif
nelabai tikiu, prasau atsiliepkit kazkas ir pasakykit ar jau amen, ar viskas bus gerai ir nepastosiu?
Atsakyti