Įkraunama...
Įkraunama...

Escapelle

Aš čia truputį ne į temą, bet gal truputį pagelbėsit.

Kaip saugiau nuplauti/panaikinti spermiukus nuo odos? Ne iš makšties smile.gif 4u.gif
Atsakyti

Mergaites!!!! man reikia Jusu pagalbos. Su vaikinu turejome nesaugu.... nesisaugojom, bet jis teige, kad viduj nebaige, bet gali buti ant maksties. nieko nelaukus nubegau i vaistine (kita diena jau) ir isgeriau Levonelle (Lietuvoje vadinama Escapelle) tablete ir vakarop ziuriu, kad nutekejo kraujukp, ne daug , juosta tokia. (mano menesines nereguliarios, turejau susirht ant dienu) tai yra tabletes poveikiai ar tablete paankstino mano menesines? nors jos ir turejo buti cia pat. negaliu buti nescia tiesa? labai prasau padet!!

Atsakyti

Mergaites!!!! man reikia Jusu pagalbos. Su vaikinu turejome nesaugu.... nesisaugojom, bet jis teige, kad viduj nebaige, bet gali buti ant maksties. nieko nelaukus nubegau i vaistine (kita diena jau) ir isgeriau Levonelle (Lietuvoje vadinama Escapelle) tablete ir vakarop ziuriu, kad nutekejo kraujukp, ne daug , juosta tokia. (mano menesines nereguliarios, turejau susirht ant dienu) tai yra tabletes poveikiai ar tablete paankstino mano menesines? nors jos ir turejo buti cia pat. negaliu buti nescia tiesa? labai prasau padet!!

iš kur žinot, kad turėjot susirgt ant dienų, jei mėnesinės nereguliarios?

Šiaip tos visos greito poveikio poveikio tabletės sujaukia ciklą, dabar bet kada galit pradėt kraujuot, ką reikš, jog nesat nėščia (bet visada yra išimčių iš taisyklių).

Siūlau pasidomėt apie vaisingas dienas. Jei ciklas normalus, t.y. 28 d., pagal vadovėlį , tuomet vaisingos dienos 10-12 dienų prieš mėnesines. Tada saugotis prieš susergant mėnesinėm kaip ir nereiktų

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2017 06 22, 10:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Leiskmylet" data-cid="71688088" data-time="1498076049"><div><p>Mergaites!!!! man reikia Jusu pagalbos. Su vaikinu turejome nesaugu.... nesisaugojom, bet jis teige, kad viduj nebaige, bet gali buti ant maksties. nieko nelaukus nubegau i vaistine (kita diena jau) ir isgeriau Levonelle (Lietuvoje vadinama Escapelle) tablete ir vakarop ziuriu, kad nutekejo kraujukp, ne daug , juosta tokia. (mano menesines nereguliarios, turejau susirht ant dienu) tai yra tabletes poveikiai ar tablete paankstino mano menesines? nors jos ir turejo buti cia pat. negaliu buti nescia tiesa? labai prasau padet!!</p></div></blockquote><p>iš kur žinot, kad turėjot susirgt ant dienų, jei mėnesinės nereguliarios?</p><p>Šiaip tos visos greito poveikio poveikio tabletės sujaukia ciklą, dabar bet kada galit pradėt kraujuot, ką reikš, jog nesat nėščia (bet visada yra išimčių iš taisyklių).</p><p>Siūlau pasidomėt apie vaisingas dienas. Jei ciklas normalus, t.y. 28 d., pagal vadovėlį , tuomet vaisingos dienos 10-12 dienų prieš mėnesines. Tada saugotis prieš susergant mėnesinėm kaip ir nereiktų</p>


Zinau,todel kad mano ciklas visad arba anksciau keliom dienom prasideda arba veliau, bet ne apie tai. as po tos skubiosios kontraceptines pradejau kraujauti kaip ir iprastu menesiniu laiku apie 5 dienas. ir dabar mano ciklas pagal viska turejo buti, praejo menesis, bet jo dar nera,ar tai yra tos tabletes isbalansavimas ar jau man reiketu kreiptis i gydytoja? ar vis dar laukti?
Atsakyti

Sveikos šiandien su vaikinu turėjom nesaugius lytinius santykius, man šiuo metu vaisingos dienos. Vaikinas viduje nebaigė.. Ryt planuoju nusipirkt escapelle, bet girdėjau, kad jis labai suvele ciklą. Nelabai noriu gert jį. Ar yra tikimybė, kad pastojau?

Atsakyti

Moterys, merginos, panelės prašau padėkit, turėjau nesaugius lytinius santykius su vaikinu, plyšo apsauga ir viskas pasibaigė manyje, tai vyko rugsėjo 23d. Neoraėjus net 12 valandų išgėriau escapelle, praėjo 6h nuo išgertos tabletės ir nesijaučia jokių šalutiniu simptomu ir jokio paveikio, norėjau paklausti ar yra kam taip buve kad visiškai jokių šalutiniu poveikiu nebuvo? Ar vertėtu sunerimti ar laukti kol prasidės? Labai neramu ir labai bijau jog ji nesuveikė..

Atsakyti

Merginos prašau padėkit, plyšo vaikino apsauga ir buvo taip kad baigė manyje, praėjo 8-9h po viso to ir išgėriau escapelle, praėjus 6h po išgėrimo, nejaučiu jokių šalutiniu poveikiu, labai jaudinuos ir bijau kad ji galėjo nesveikt.. prašau patarkit ka daryt, pasakykit gal kam irgi panašiai buvo? Sėdžiu su vaikinu didelėje baimėje.. 

Atsakyti

Merginos prašau padėkit, plyšo vaikino apsauga ir buvo taip kad baigė manyje, praėjo 8-9h po viso to ir išgėriau escapelle, praėjus 6h po išgėrimo, nejaučiu jokių šalutiniu poveikiu, labai jaudinuos ir bijau kad ji galėjo nesveikt.. prašau patarkit ka daryt, pasakykit gal kam irgi panašiai buvo? Sėdžiu su vaikinu didelėje baimėje.. 

pasiskaičiuokit dienas, gal tas plyšimas neatrodys toks baisus. 6 h po išgėrimo gali būt per mažas tarpas šalutiniams požymiams.

Atsakyti

cia ne homeopatinis vaistas, kad valandu begyje pajaustum poveiki. ne visda ji gali pajaust.

Atsakyti
Man ir buvo atsitikusi tokia nelaimė: nusmuko prezervatyvas. O dar pasiskaičiavau, kad O dienos, tai dar didesnė baimė atsirado. Gerai, kad vyras ramus buvo, sako negalvok, kad 40 metų ims iš karto ir prikips;) Na bet po 8 valandų po nelaimės išgėriau šią tabletę. Tai krūtų ir pilvo maudimą pajutau po 2 dienų. Daugiau jokio kraujavimo nebuvo, tik vieną dieną tokia durna savijauta buvo: lyg pykintų. Bet po 11 d po nelaimės pasidariau testuką, jis buvo neigiamas, o dar po 6 dienelių ir "draugės" atkeliavo;) Bet iki pat to laiko tai mažiau tai daugiau maudė pilvą, ir krūtis skaudėjo:(
Baimės tai buvo visas tas savaites, visus forumus ta tema perskaičiau, tai galvoju, gal mano tokia nelaimė kažkurią nuramins nors truputį;)
Atsakyti
Merginos norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę. Sirgau mėnesinėmis spalio 29, o su savo vaikinu lapkričio 5 turėjau nesaugius santykius. Draugas sakė, kad manyje nebaigė ir viskas bus gerai, tačiau aš turiu be proto didelę baimę pastoti, todėl  ant rytojau išgėriau Escapelle tabletę. Po 14 dienų, kai  sirgau mėnesinėmis, aš vėl susirgau. Ciklas truko tiek pat laiko kaip ir visada. Tačiau šiandien vakare, t.y. lapkričio 22 man vėl prasidėjo mėnesinės. Ciklas trunka 28, kaip kada 30 dienų. Tai kaip manot tai yra normalu, ar kreiptis pas ginekologę?
Atsakyti

Merginos norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę. Sirgau mėnesinėmis spalio 29, o su savo vaikinu lapkričio 5 turėjau nesaugius santykius. Draugas sakė, kad manyje nebaigė ir viskas bus gerai, tačiau aš turiu be proto didelę baimę pastoti, todėl  ant rytojau išgėriau Escapelle tabletę. Po 14 dienų, kai  sirgau mėnesinėmis, aš vėl susirgau. Ciklas truko tiek pat laiko kaip ir visada. Tačiau šiandien vakare, t.y. lapkričio 22 man vėl prasidėjo mėnesinės. Ciklas trunka 28, kaip kada 30 dienų. Tai kaip manot tai yra normalu, ar kreiptis pas ginekologę?

Išderino organizmą, susitvarkys. Jūsų vietoj tabletės gėrusi nebūčiau

Atsakyti