Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinės tarpininko pažymėjimas

Labas :4u ar yra sekančių šią temukę? Pas mane situacija kiek kitokia,negu pas daugelį...aš jau kaip ir pasibandyt eisiu šį darbą rytoj. Šiandien buvau labai sudomino viskas, nors tik formas parodė papasakojo kaip kas vyksya...rytoj praktiniai dalykėliai....tai vat,įmonės vadovas sako pasibandyk ir kursų reikės pažymėjimui gauti,tai aš ir galvoju man gal pirmiau kursus išsilaikyti,ar pabandyt ir tada nuspręsti ar norėčiau dirbti tokį darbą?
P.s.gal bus "kursuojančių" artimu metu?:
Atsakyti
QUOTE(avieteleeee @ 2015 07 14, 20:12)
Labas :4u ar yra sekančių šią temukę? Pas mane situacija kiek kitokia,negu pas daugelį...aš jau kaip ir pasibandyt eisiu šį darbą rytoj. Šiandien buvau labai sudomino viskas, nors tik formas parodė papasakojo kaip kas vyksya...rytoj praktiniai dalykėliai....tai vat,įmonės vadovas sako pasibandyk ir kursų reikės pažymėjimui gauti,tai aš ir galvoju man gal pirmiau kursus išsilaikyti,ar pabandyt ir tada nuspręsti ar norėčiau dirbti tokį darbą?
P.s.gal bus "kursuojančių" artimu metu?:

Kursuose neparagausi koks tai darbas, patiks tau ar ne. Cia gi du skirgingi dalykai. o tu i muitines tarpininko atstovus darbiniesi ar kaip deklarante atstovauti viena imone? Nes pirmam butinai reikia tureti pazymejima, nepadirbsi kitaip, antram variantui nereikia ir gali jei nori daug veliau laikytis. be to be patirties bus daug sunkiau ir kursuose. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2015 07 14, 20:40)
Kursuose neparagausi koks tai darbas, patiks tau ar ne. Cia gi du skirgingi dalykai. o tu i muitines tarpininko atstovus darbiniesi ar kaip deklarante atstovauti viena imone? Nes pirmam butinai reikia tureti pazymejima, nepadirbsi kitaip, antram variantui nereikia ir gali jei nori daug veliau laikytis. be to be patirties bus daug sunkiau ir kursuose.  blush2.gif

Muitinės tarpininko padėjėja šeip pareigos vadinasi. Bet vat šiandien grįžau (iš tikiuosi būsimos darbovietės:) ) tai sakė galim pradėt kalbėt apie darbo sutartį ir mokslus...tai turbūt be pažymėjimo neišsiversiu....
Atsakyti
QUOTE(avieteleeee @ 2015 07 15, 13:43)
Muitinės tarpininko padėjėja šeip pareigos vadinasi. Bet vat šiandien grįžau (iš tikiuosi būsimos darbovietės:) ) tai sakė galim pradėt kalbėt apie darbo sutartį ir mokslus...tai turbūt be pažymėjimo neišsiversiu....

Na tai saunu. Gerai kai yra kas apmoka kursus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. As gavau pasiulyma eiti dirbti muitines tarpininke, bet neturiu sioj srity jokios patirties, jokio supratimo. Gal galit kas kokios medziagos atsiusti is ko galeciau nors siek tiek pasimokint.
Atsakyti
QUOTE(eli23 @ 2015 08 21, 23:09)
Sveikos merginos. As gavau pasiulyma eiti dirbti muitines tarpininke, bet neturiu sioj srity jokios patirties, jokio supratimo. Gal galit kas kokios medziagos atsiusti is ko galeciau nors siek tiek pasimokint.

kazin ar cia kas pades, jei norisi apie darba daugiau suzinot/ismokt. Darbas yra viena, o mokymosi medziaga egzamino islaikymams gali pasirodyti visai kas kita.
Atsakyti
Galit sukurtu tarpininku pokalbiu tema. Gal butu gyvesne tema, kur pasikonsultuot, paklaust butu galima smile.gif
Atsakyti

Sveikos merginos,

gal kas baigė kursus ir dirba, papasakokite ar patinka darbas ir darbo niuansus

O gal kas eis į kursus?

Kokios įsidarbinimo galimybės po kursų.

Atsakyti
QUOTE(Muza4svajokle @ 2018 03 15, 10:52)
<p>Sveikos merginos,</p><p>gal kas baigė kursus ir dirba, papasakokite ar patinka darbas ir darbo niuansus</p><p>O gal kas eis į kursus?</p><p>Kokios įsidarbinimo galimybės po kursų.</p><p></p>

dirbau toki darba ir galiu pasakyt tik, kad mane labai stebina klausimas AR PATINKA. Visiems skirtingai. Mano draugei vat patinka buhalteres darbas, dirba ir laiminga jauciasi. O as jos vietoj verkciau darbe nuo ryto iki vakaro. Pagal tai, ar kazkam patinka toks (ar kitoks) darbas visai negalima spresti ar patiks jis mums. Man patiko. Labai!
Atsakyti
Tema apmirus. Mane domina kaip šiuo metu su darbais? Ar yra galimybė susirasti?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ar bera aktyvių narių, kurios dirba muitines tarpininko darbą?
Atsakyti

Sveika. Dirbu aš

Atsakyti