Įkraunama...
Įkraunama...

Kampinis butas

musu tam namui 5 aukstui pliusastiek kad turi ta sestaji-palepe..tai neprakiurs,neuzlies,saule neikepins...
minuai kolkas-baisu pelesio kad neislystu nors per 25m sake nebuvo..sake..
o seip kai galimybes neleidia turi dziaugtis isvis kad turi Savo busta..
nors tevai dar nieko bet draugai-jezau kaip uzlipsit gi 5aukstas,o dar kampinis,ir siauriniai langai..tada imi dvejot blin..
aj pagyvensim pamatysim...
p.s.man jau geriau 5a negu pirmas..stebetinai netamsu..zaluma pro langus..
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 04 03, 20:34)
Pirmam aukstui yra draudimas, nebutinos grotos smile.gif. Vidiniuose ir tarpiniuose aukstuose blokiniame girdi visus kaimynus kas ka veikia, kas ant ko rekia ar net kaip vandeni leidzia;)

Pelesiu tereikia uzsiimti + tinkamai vedinti bei sausinti, jei dregmes per daug.


Na taip, bet norisi kad miegant koks svecias pro langa neiliptu. Antram aukste jau iskart saugiau jautiesi. Pelesis tai sunku pasakyt, jei svieziai atsiranda tai gal ir imanoma kovoti, taciau gyvenau bute blokiniam kokia 10 metu tai pelesis buvo taip iauges, kad nieko padaryt neimanoma. Valyta, dziovinta, vedinta, chemijos visokiausios pilta, bet niekas nepadejo, nebent tam kartui nuplauni. O pelesis ne tik sveikatai kenkia, bet ir kvapas jo stipriai isigeria I drabuzius, labai laimingas buvau kai pardaviau ta buta ir isigijau kita murini antram aukste (pries tai buvo blokinis pirmam). Ir dar vienas niuansas, kad jei laiptines durys tos metalines skambiai uzsidarancios tai girdisi pirmo auksto butuose gan stipriai, antram aukste girdisi, bet ne taip stipriai.
Atsakyti
Ne, nesigailiu, kad pirkau kampinį butą.Jokio pelėsio.Šiltas butas, man netgi per daug.
Atsakyti