Įkraunama...
Įkraunama...

Ar slidinėjate laisvalaikiu?

Sveikos,
Man nepatinka sportas treniruoklių salėse ir sporto klubuose. Tačizu su malonumu slidinėčiau, bet neturiu kompanijos. Gal yra mamų, kurios irgi norėtų slidinėti?
Atsakyti
nemoku slidinėti

bet kitos žiemos planuose yra nusipirkti spec. šmutkių, slides ir mokintis

Atsakyti
Labai megstu slidineti.Bet tik pernai pabandziau ka reiskia didesniuose kalnuose paslidineti.Nes iki siol lygumu slidem tik nardziau po miskus ir klonius LIetuvoj.
Jauciu,kad ibrisiu i si sporta:)
Atsakyti
Pernai pabandžiau, tai labai patiko. Šiemet vėl važiuosim savaitgaliui į Birštoną. Reikia tik slidinėjomo kelnes nusipirkt smile.gif

Drebula, o sporto klubo, tai niekad nebandžiau ir jie manęs visai netraukia smile.gif
Atsakyti
Beje, slidineti galima ne tik kalnuose wink.gif Yra toks saunus dalykas kaip lygumu slides, kurios kazkodel daznai pamirstamos sad.gif As kai tik yra sniego, tai savaitgaliais butinai, o kartais ir po darbo dumiu paslidineti thumbup.gif Vilniuje tam puikiausiai tinka miskai prie Karoliniskiu, Pilaites, Sauletekio, Sapiegines, netgi Vingio Parkas smile.gif Beje, si savaitgali dar neslidinejau, bet begiodama maciau jau pakankamai daug slidziu veziu wink.gif
Atsakyti
fitness3.gif fitness4.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, ar įmanoma paslidinėt kur nors Vilniuje ?
Atsakyti
QUOTE(oilylia @ 2007 01 26, 15:18)
Gal kas žinote, ar įmanoma paslidinėt kur nors Vilniuje ?



Jeigu čia klausimas buvo apie slidinėjimą lygumų slidėmis, tai Vilniuje galima slidinėti Karoliniškėse, pradedant bet kur nuo Druskio g. galo iki Salotės ežero (čia jau Pilaitė gaunasi), Saulėtekio alėjos gale, taip pat Antakalnio pakraščiuose. Šiuo metu sniego storis pakankamai didelis ir visur pilna slidžių vėžių. Aš pati, kadangi mėgstu slidinėti "čiuožėjo" stiliumi (gaunasi didesnis greitis smile.gif negu čiuožiant vėžėmis klasikiniu stiliumi), dažnai po darbo porai valandų nulekiu į Vingio parką. Ten pėstieji gana lygiai nutrypę takus, tai man pats tas smile.gif, ir tokiu metu ten visai nebūna žmonių. Beje, Vingio parke yra ir vėžių.
Dar geras dalykas yra Snaigės žygiai, rengiami kiekvieną sekmadienį skirtingose Vilniaus vietose. Būna nužymėtos trys skirtingo ilgio trasos, daug žmonių, tarp kurių smagu sutikti pažįstamų, o finiše gauni karštos arbatos ir lipduką smile.gif
Atsakyti
o aš šią žiemą čiuožinėju ant ledo thumbup.gif ,nu aš dar naujokė tai visko buna,bet nerealu.laikas ir prakaitas bėga labai greitai rolleyes.gif
Atsakyti
slidineti siaubingai gera pamoga,tik Lietuvoj tam nelabai kokios salygos unsure.gif o ciuozineti tai irgi labai faina,tik nemegstu akropolio ledo,seniau ziema vilniuj zalgiio stade padarydavo ciuozykla ,tai gaila,kad siemet nepadare,nes lesu neuzteko verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(white-jole @ 2009 01 11, 11:42)
o aš šią žiemą čiuožinėju ant ledo thumbup.gif rolleyes.gif

čiuožinėjimas ir slidinėjimas tai du skirtingi dalykai biggrin.gif , bendro tik tiek, kad abiem pramogom reikia minusinės oro temperatūros.

O paslidinėti Vilniuje galima puikiai Snaigės žygiuose, šį sekmadienį bus Antakalnyje, o kitą - Karoliniškėse. Prieš dvi savaites Karoliniškėse susirinko labai daug norinčių, buvo puiku! Dėkui šių žygių sielai Jucevičiui, kauniečiai pavydėkit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tippa @ 2009 01 16, 12:21)
čiuožinėjimas ir slidinėjimas tai du skirtingi dalykai  biggrin.gif , bendro tik tiek, kad abiem pramogom reikia minusinės oro temperatūros.

O paslidinėti Vilniuje galima puikiai Snaigės žygiuose, šį sekmadienį bus Antakalnyje, o kitą - Karoliniškėse. Prieš dvi savaites Karoliniškėse susirinko labai daug norinčių, buvo puiku! Dėkui šių žygių sielai Jucevičiui, kauniečiai pavydėkit  thumbup.gif

Mes taip pat dalyvaujam Snaigeje, beveik kiekviena sekmadieni. thumbup.gif O kai buna daug sniego einam ir paprastom dienom i Vingio parka paslidinet. smile.gif
Atsakyti