Įkraunama...
Įkraunama...

Dėlionės (puzzle)

Suneliui noriu nupirkti dabar labai populiaru kilimuka - puzla (issiardanti, ivairiaspalvi, su isimamomis formelemis). Ieskojau Senukuose, taciau negavau schmoll.gif Gal matete tokiu kilimeliu Ermitaze? Tiesiog nenoriu gaisti labai brangaus laiko ir bereikalingai vaziuoti ax.gif Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 09 vasario 2006 - 21:30
Tikrai maciau senukuose "Banginyje". Vitrinoje salia iejimo buvo padetas, o kur pacioj parduotuvej yra, negaliu tiksliai pasakyti. Bet manau rasi. Dar sake, kad norfose buna, bet pati nemaciau.


Papildyta:
Tiesa, mes gavome toki puzzly dovanu, bet man kas nepatiko, kad mano mazasis labai lengvai ji sugebejo perplesti. Ar jie visi tokie plystantys? Ar mes tiesiog nekokybiska turime?
Atsakyti
QUOTE(Emm @ 2006 02 10, 11:39)
Tikrai maciau senukuose "Banginyje". Vitrinoje salia iejimo buvo padetas, o kur pacioj parduotuvej yra, negaliu tiksliai pasakyti. Bet manau rasi. Dar sake, kad norfose buna, bet pati nemaciau.
Papildyta:
Tiesa, mes gavome toki puzzly dovanu, bet man kas nepatiko, kad mano mazasis labai lengvai ji sugebejo perplesti. Ar jie visi tokie plystantys? Ar mes tiesiog nekokybiska turime?


Aciu 4u.gif O del plysimo, tai zinau, kad tu puzlu yra keliu rusiu: plonesniu ir storesniu. Tai vat tie plonesni yra trapesni, greitai suplysta. Todel rekomenduojama prikti storesni, nors ir brangesni ax.gif
Atsakyti
mes tokią puzlę gavom irgi dovanų. bet turbūt tą brangesnį, nes neplyšta (nors niekas nebandė plėšyti) ir nesusikramto (šitą tai bandė) biggrin.gif tai va, turim su gyvūnais, kur išsiima net jų akys. aš labai smulkias daleles tai suklijavau kad neišsiimtų, bo baisu vaiką su tokiom dalelėm palikti vieną unsure.gif
Atsakyti
o mes pirkome kaip tik ''Senukuose''.Tada buvo gal kokiu 5-6 rusiu:su zvereliais, su masinytem ir t.t
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2006 02 11, 12:31)
o mes pirkome kaip tik ''Senukuose''.Tada buvo gal kokiu 5-6 rusiu:su zvereliais, su masinytem ir t.t


O kiek tas vienas "gabalas" kainuoja? ax.gif Turiu galvoje ta storesniji ax.gif
Atsakyti
uz puzle is sesiu dideliu storu daliu mes mokejome 20 litu. pirkom du komplektus.jau beveik pusantru metu nadojam. ant grindu. nesalta .l patogi zaidimu aistele. musu puzle - juros tema.pirkom senukuose.
Atsakyti
uz puzle is sesiu dideliu storu daliu mes mokejome 20 litu. pirkom du komplektus.jau beveik pusantru metu nadojam. ant grindu. nesalta .l patogi zaidimu aistele. musu puzle - juros tema.pirkom senukuose.
Atsakyti
aš pirkau cipoline 9 dalys apie 30 lt, tik jei dar nepirkai tai paieskok kur didesnės dalys išsiardo nes aš nupirkau su žvėriukais ir jie išsiardo į gana smulkias detales tai maniškė nemažai detalių tokiu kaip akys nosys ir tt labai naudodavo vietoj
'kramtoškės" nespėdavau iš burnos krapštyt, šiaip tai labai fainas užsiėmimas ir ilgai naudojamas bus, tik pagalvok ar pačiai neneusibos rinkti smulkes detales ir surinkinėti tą kilimėlį po 20 kartų per diena, nes kai jau supranta kad galima išlupti tai jau surinktas mažai pabūna thumbup.gif aš dabar jau pirkčiau su stambiom dalims ax.gif sekmes
Atsakyti
Mes pirkom norfoj, su zvereliais ir su raidėm ir skaičiais, vienas komplektas kainavo 10 Lt. Čia gal skaitosi tas plonesnis, bet dukra tikrai jo nesuplėšė- naudojam jau koki mėnesį tai dar kaip naujas.
Atsakyti
Ir mes turim iš senukų,tai tą plonajį,ilgai laikė,bet tik jau didesnis jį suplėšė ir kai kurias detales nukramtė.Labai geras daiktas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes tai norfoje nusipirkom tai pažaidžai mano dukrytė kiekviena diena su juo,i šardyt labai mėgsta thumbup.gif
Atsakyti