Įkraunama...
Įkraunama...

Miestelio varpinė

Man labai svarbus zmogus yra pasakes,kad romatika yra lygi banalybei, bet tada kodel mes visi to taip trokstam? Tu , mano mielas skaitytojau, irgi esi patyres reomantikos. Negi ash klystu? Pamegink tai prisiminti. Prisimink, kai tau buvo gera. Neskaityk toliau , o prisismink............... Na, tikiuosi, ka nors prisiminiai... Zinau, kad dabar tau gera. Va ash romantika pastebiu tik po laiko. Karta, kai snaiges krito baltos, baltos ir buvo salta, salta, paemiai mane uzh rankos ir vedei kazkur i tamsa. Ant ikaitusiu zandu snaiges zudavo, bet mums buvo gera. Ech , kaip gera... Nusivedai mane i miestelio varpine. Ji buvo triju aukstu su itin staciais laiptais. Pasilikai apacioje baznycios inventoriaus tvarkyti o man liepei lipti i treciaji auksta. Buvo tamsu, bet ash lipau. Uzlipus i antraji drebejau ish baimes, bet lipau i trecia. Vos spejus padeti koja treciajame aukste milziniskas varpas tik DING DANG, DING DANG. Sirdis suvirpejo, ish pakampiu pradejo kilti balandziai, pilki, margi, balti; atsirado sviesa. Ta pacia akimirka, kai varpas suskambo pajutau nuosirdu apkabinima ish uzh nugaros. Tu mane siltai apkabinai pakstelejai i zanda. Liepiai nebijoti... Balandziai aplinkui blaskesi, o tu mane buciavai. Ash tau dekinga uzh tai... Shtai toks mano romatishkiausias ivykis. wub.gif ax.gif
Atsakyti
įvykis romantiškas, bet klaidų milijonas g.gif
Atsakyti
gražu, svarbu jums tai mielas prisiminimas, kurio nepamiršit wub.gif
Atsakyti