Įkraunama...
Įkraunama...

FOHOW - kiniški maisto papildai

QUOTE(aksome @ 2015 07 31, 20:25)
Jau savaite kaip geriu feniksa , linchi ,ir naudoju perlus  ax.gif . Nezinau ar cia taip turi but ,bet jau nusibodo ,paumejo mano ligos ,kad net nezinau ka ir galvoti , kazin kada viskas prades gereti  g.gif
Linci tiksliau geriu jau 2 sav. tai lygiai savaite buvo paumejimas , bet jautesi ir energija  bigsmile.gif


Turint 13 metu asmenine patirti vartojimo siu Fohow preparatu galiu pasakyti, kad tam tikras diskomfortas ir turi jaustis pradzioje kai prasideda generalinis organizmo valymas, reguliavimas ir atstatymas sukyla daug "nesvarumu ir dulkiu", bet veliau pradeda grizti sveikata ir gyvenimo dziaugsmas.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2015 08 11, 00:32)
Turint 13 metu asmenine patirti vartojimo siu Fohow preparatu galiu pasakyti, kad tam tikras diskomfortas ir turi jaustis pradzioje kai prasideda generalinis organizmo valymas, reguliavimas ir atstatymas sukyla daug "nesvarumu ir dulkiu", bet veliau pradeda grizti sveikata ir gyvenimo dziaugsmas.


Na labai tikiuosi, kad taip ir bus .Feniksa jau pabaigiau, pradėjau Sanbao, ydomu ar irgi jausis paūmėjimas g.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, bet neradau atsiliepimų, kad kas būtų naudojęs šią produkciją virškinimo problemoms, gastritui. Konkrečiai domintų helikobakter bakterija, kurios priemonės galėtų su ja kovoti?
Atsakyti
Skaitau ir idomu pasidare vieni pries kiti uz. Bet neradau, ka galetumete patarti jog sukasi galva. Padaryti visi tyrimai viskas labai gerai, sviesta galva, viskas gerai. Ar turite kazkokiu pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(chardone @ 2015 11 06, 12:18)
Skaitau ir idomu pasidare vieni pries kiti uz. Bet neradau, ka galetumete patarti jog sukasi galva. Padaryti visi tyrimai viskas labai gerai, sviesta galva, viskas gerai. Ar turite kazkokiu pasiulymu?


Siuo atveju jums padetu akupunktura , o jei ne galima linchi naudot. Man uz linchi geriau akupunktura padeda smile.gif
Atsakyti
Aciu
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2015 09 26, 11:20)
Perskaičiau visą temą, bet neradau atsiliepimų, kad kas būtų naudojęs šią produkciją virškinimo problemoms, gastritui. Konkrečiai domintų helikobakter bakterija, kurios priemonės galėtų su ja kovoti?


Sveiki. Turiu patirties su Fohow produkciją opaligių ir gastritui gydyti. Labiausiai tinka Feniksas (Fohow Oral Liquid) kartu su Meigui pasta. Vartoti apie 1-2 mėn. Viskas susitvarko ir problema dingsta.
Atsakyti
Ar galima naudoti princeses perlus turint gimdos spirale?
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2016 10 02, 17:12)
Sveiki. Turiu patirties su Fohow produkciją opaligių ir gastritui gydyti. Labiausiai tinka Feniksas (Fohow Oral Liquid) kartu su Meigui pasta. Vartoti apie 1-2 mėn. Viskas susitvarko ir problema dingsta.



pasakorius.
Atsakyti

Nepatartina naudoti Fohow Princesės Perlus turint spiralę.

Jau atsirado nauja patalynė, nuostabi kosmetika su mineralais, kuria naudojame  ir neatsidžaiaugiame savo oda.

Greitai turėtu atsirasti kapsulės su česnaku, naturalūs papildas moterims hormoniniam fonui sureguliuoti, šampunai ir kondicionieriai.

Atsakyti