Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip suprasti ar vaikui tinka išrinktas vardas?

as vardo ieskojau iki kazkur 7-8 nestumo menesio. ir kai isrinkau, tai ir buvau isitikinusi, kad jei gims mergaite bus Elinora. iskart jai gimus paemus ant ranku pasakiau kad tai musu Elinora smile.gif ir viskas, neisivaizduoju jos kitu vardu
Atsakyti
Mergaitiškų variantų nelabai turėjau, bet kažkaip nelabai stengiausi ir rinkti, galvojau, kai gims, tada bus matyt. Bet ~8 mėn. susapnavau vardą, tai kažkaip ir pasilikome prie to varianto.

O kaip suprasti ar tinka, na manau kiekvieniems skirtingai.. Aš išrinkusi vardą jaučiau ramybę, tai matyt ir buvo tas ženklas, kad tinka smile.gif
Atsakyti
Kai pamatai vaiką tai ir supranti...smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėjau paklausti ar niekada nekilo abejoniu ar savo vaikuciui davete tikrai ta vieninteli ir pati tinkamiausia ir geriausia varda? Ar po kurio laiko negalvojote, kad reikejo vistik ta kita geriau duoti ar panasiai?
Atsakyti
tikrai ne schmoll.gif as tik pagalvoju,jog kiti vardai jei visai netinka. tarkim kaip mano pupa Skaiste,planavome duoti jei varda Kamile,Austeja ir tt,dabar mintyse pagalvoju apie tuos vardus kuriuos rinkomes tai visai 'nelimpa' prie jos..ji toke grazi,svelniu bruozu,skaistaus veiduko,nu zodziu "limpa" super tas vardas thumbup.gif cia ne tik mano nuomone,visi taip sako smile.gif
Atsakyti
Aš savo pupos irgi kitu vardu neįsivaizduoju, tas vardas jai kaip sukurtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Helesa @ 2012 05 22, 11:28)
Sveikutės, norėjau paklausti ar niekada nekilo abejoniu ar savo vaikuciui davete tikrai ta vieninteli ir pati tinkamiausia ir geriausia varda? Ar po kurio laiko negalvojote, kad reikejo vistik ta kita geriau duoti ar panasiai?

Tikrai ne,kazkaip juk renki varda,bet nepuoli paskubomis uzreginti ar pan,juk teveliai turi daug laiko,o kai pamatai gimusi savo vaikuti supranti,tinka jam vardas,ar ne. Tarkim su vyresnele buvo sarasiukas vardu,taciau,kai gime,pamatem,kad nei vienas is turimu,kad ir kokie grazus mums jie buvo,jai netiko. Vardas 3-cia para,pries paliekant ligonine,saute sove i galva thumbup.gif Neisvaizduoju jos kitu vardu,juk tiesiog zmogus ir vardas tarsi "suauga" vienas su kitu. Mazajai ilgai galvojom varda,apsisprendem tik artejant 1-ajam menesiukui,taciau dziaugiames,nes ji atitinka ta varda,ir jo reiksme,ir tokio charakterio kaip ir jis thumbup.gif
Atsakyti
Musu maziukui vardas buvo isrinktas dar pries gimima. Nekilo jokiu minciu, kad gimusiam jis gali netikti. Jei graziai skamba kvieciant ar tiesiog vadinant, abejoniu nekyla smile.gif
Atsakyti
Man tai atrodo geriausias projektas yra rinktis pagal tai, kas tau svarbu, įjungt sveiką protą ir širdį. Na ir į vaiką pasižūrėt. biggrin.gif

Joks mokslas (ar pseudamokslis) nemato jūsų vaiko iš arčiau nei jūs patys. Neretai tų "mokslų" užnugaris - pelnas wink.gif. Ok, ok, - gal yra ir nuoširdžiai tuom patikėjusių... Bet man mažiausiai norėtųsi, kad kažkokie neaiškūs "mokslininkai" su savo "mokslais" turėtų įtakos šeimos apsisprendimui. Ne "mokslai" gyvena su vaiku ir ne "mokslai" žino kodėl jūsų širdis linkus rinktis vienaip ar kitaip.
Atsakyti
iš tiesų kaip vardas gali tikti ar netikti? Jei vardas mielas tėvams, neturi kažkokios keistos prasmės ir nėra šalimais žmonių tokiu vardu turinčių prastą šlovę tai viskas tvarkoje su tuo vardu. Nelabai tikiu kad šiais lakais dar tikima magiškais vardų poveikiais.
Atsakyti
Mano supratimu vardas vaikui turi prilipti, kad būtų lengva ir paprasta tuo vardu kreiptis į vaiką, o jei tai daryti tampa keblu, vadinasi vardas nelimpa ir tiek, reikia tuomet varduką keisti biggrin.gif
Atsakyti
Prieš gimimą turėjau kelis variantus ir maniau, kai gims - pažiūrėsim ir suprasim, kuris labiausiai tinka. Taip ir buvo smile.gif
Atsakyti