Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nutraukti pieno gamybą

QUOTE(#Mia# @ 2011 01 21, 13:01)
Nezinau, taip gydytoja aiskino, kazka apie tai, kad organizmas gauna reakcija, kad krutys pilnos ir tada maziau gamina. Tik kas iprate kvepuoti krutine tai sunkiau, man nebuvo tai didelis minusas tai nelabai kreipiau demesi. Verziausi su elastiniu bintu ir keisdavau krypti/padeti, nes kai kelis karta dariau tarsi butu liemenukas, tai labai daug apatinej dali uzsistovedavo.
Del guzu kazkiek pati bandziau masazuoti ir vaiksciojau pas masaziste (ji dar kazkokiu "lazeriu" pavedziodavo, tai iskart smarkiai suminkstedavo).
Tik ramiai reaguok ir nesvarbu, kad patarle sako, kad geriausia mokytis is svetimu klaidu, bet juk nera kiekvienam geriausio budo  lotuliukas.gif


Gal turit tos masazistes nr? atsiuskit, kiek supratau jus Kaune?
Atsakyti
Jeigu vis kyla temp, gal yra neišgydytas uždegimas? Gal reik galvoti ne apie žindymo nutraukimą, o apie mastyto gydyma? g.gif Gal tiesiog reikia vaistų, antybų? Gal tokia krutų reakcija dėl bendros sveikatos buklės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 23 sausio 2011 - 11:49
QUOTE(Natuke @ 2011 01 23, 12:46)
Jeigu vis kyla temp, gal yra neišgydytas uždegimas? Gal reik galvoti ne apie žindymo nutraukimą, o apie mastyto gydyma? g.gif Gal tiesiog reikia vaistų, antybų? Gal tokia krutų reakcija dėl bendros sveikatos buklės?


del bendros bukles, tai bendra bukle irgi nekokia, bet ka daryt, kai viska vaikas isciulpia...
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2011 01 21, 13:25)
Lara22, tai man nutraukė ir užveržė, tuščia buvo. o kai pati, tai švariai nenusitrauki. na, aš čia spėlioju. o šiaip teko ir temperatūros turėti, mastitą, beje, gydytojai nė vienas nesugebėjo padėti  schmoll.gif
Papildyta:
nebuvo guzų, viską išmasažavo. nežinau, ar pačiai taip įmanoma  unsure.gif na, bent jau man tikrai nepavyko..
veržė paprastu bintu, pačiu plačiausiu, kokį gavau pirkti. gal 2 ar 3 ritinėlius vienu kartu užriša.ir pati nelabai užsiverši, geriau pasiprašyk, na, tiesiog tvirčiau bus, kai kitas veržia. o veržia kaip patogiau, nesvarbu, į kurią pusę.


gal turit tos masazistes nr, jeigu jus Kaune?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 23 sausio 2011 - 15:57
Siandien pradejau gert tas tabletes ryte viena, bet neverziu pakolkas, bet to pieno man tik daugeja g.gif , kaip cia suprast, viena krutis pilna pilna, kita tai guzuluotis pradeda nuo pieno kiekio, ka man daryt su tuo pienu? kiek jo nutraukt? gal blogai nutraukiu per daug, bet ka daryt su tuo besiguzuluojanciu? juk reik tuos guzulus nutraukti? ka manot? o jeigu tuos guzulus nutraukiu, tai pieno kruty nelieka beveik doh.gif nezinau ka daryt
Atsakyti
va ,man ir idomu kiek to pieno nutraukt g.gif daktare sake nutraukinejant piena tik skatinsiu jo gamyba (geriu BROMOCRIPTIN ), nusitraukt tik tiek kad butu patogu, tai po pirmos nakties vis tik su skaudama pilna krutine nubudau tai nusitraukiau bet nepilnai, o ka daryt su likusiu pieneliu? kur jis dings? ar pats savaime isnyks ar vis tik reikia iki galo nusitraukt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 01 29, 07:22)
va ,man ir idomu kiek to pieno nutraukt  g.gif  daktare sake nutraukinejant piena tik skatinsiu jo gamyba (geriu BROMOCRIPTIN ), nusitraukt tik tiek kad butu patogu, tai po pirmos nakties vis tik su skaudama pilna krutine nubudau tai nusitraukiau bet nepilnai, o ka daryt su likusiu pieneliu? kur jis dings? ar pats savaime isnyks ar vis tik reikia iki galo nusitraukt  unsure.gif


as geriu sesta diena pieno beveik nebeliko, pieno nutraukiau tiek kad guzu nebutu ir neskaudetu, nutraukinejau kai guzavos kartais ir visa piena, nes nenutraukus buvo guzai ir uzkilo t-ra 38.5, nutraukus ir isgerus paracetamolio nebebuvo t-ros., bet pradziai 2dienas nutraukdavau tuos guzus-gavos apie puse pieno. Kiekviena maitinima nutraukdavau vis veliau kas valanda, po dienos kas 2, o po po kas 4
Atsakyti
na as nutraukiau tik viena karteli ir jauciu kad vel ten ieno yra bet neskausmingai ir be guzu, tai jei nenutrauksiu tai pranyks jis pats kas ten beliko?
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 01 29, 11:41)
na as nutraukiau tik viena karteli ir jauciu kad vel ten ieno yra bet neskausmingai ir be guzu, tai jei nenutrauksiu tai pranyks jis pats kas ten beliko?


as del to nesukau galvos, nutraukiu tik guzus, ir jei neskauda ir laaabai neverzia nuo pieno pilnumo nieko nedarau, nznau kur tas pienas, manau dingsta g.gif
Atsakyti
Idealiausia nutraukti pieno gamyba mazinant zindymus palaipsniui. Tada tiketina kad problemu su (.) (.) gali nebuti visiskai jokiu, nes jos ipranta gaminti maziau pieno
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2011 01 29, 22:03)
Idealiausia nutraukti pieno gamyba mazinant zindymus palaipsniui. Tada tiketina kad problemu su (.) (.)  gali nebuti visiskai jokiu, nes jos ipranta gaminti maziau pieno


idealiausia, bet ne visada įmanoma. vaikas gali kartą per parą tevalgyti, o pienas gamintis.
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 01 29, 11:41)
na as nutraukiau tik viena karteli ir jauciu kad vel ten ieno yra bet neskausmingai ir be guzu, tai jei nenutrauksiu tai pranyks jis pats kas ten beliko?


Taip pienuko mazes ax.gif Pasakosiu is savo patirties ax.gif Abu vaikus maitinau savo pienuku pirmaji maziau, antraji vaikiuka ilgiau. Viena karta tik turejau mastita, sekmingai issigydem doh.gif
Norit nutraukti maitinima: mazindavau maitinimu skaiciu savo pienuku i tarpus kito maisto daviau (gal delto sekminga buvo, kad maniske labai greitai toleravo kita maista) taip vis po viena maitinima kasdien isiimdavau is maitinimo kol krutine pasidare tuscia. Kad nebutu guziuku krutinej, reikia po maitinimo pamanksinti, isjudinti krutis ( pries maitinima kruti pasildydavau pvz siltu vandenuku, o po maitinimo pasaldydavau), taipogi gali ju atsirasti kai blogai vaikas paima kruti ar kitu priezaciu. Sekmes mamos, maziau streso ir daugiau dziaugsmo ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
dekui, visoms uz pagalba .
Tikiuosi visoms pades si tema, nes informacijos nera visai verysad.gif
Atsakyti