Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės desertai

QUOTE(murce @ 2009 03 05, 15:50)


ir ka? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 03 05, 17:36)


lotuliukas.gif lotuliukas.gif .....žmogus balionėlius dalina
hihihi.gif
Atsakyti
gal kas zino varskes pyrago recepta kur vienas sluoksnis tesla, kitas varske, trecias plakti kiausiniu baltymai. mama anksciau kepdavos, labai skanus budavo, bet dabar recepto neprisimena sad.gif
Atsakyti
buvau radusi, kaip pasidaryti varskes suri su zele gabaliukais, toki, kaip parduotuvese buna... bet dabar nerandu verysad.gif gal galit kuri parasyti arba bent pasakyti, kokioj temoj ieskoti? Pamenu tik, kad reikia varskes, grietineles skonio zele... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 04 02, 11:40)
buvau radusi, kaip pasidaryti varskes suri su zele gabaliukais, toki, kaip parduotuvese buna... bet dabar nerandu  verysad.gif gal galit kuri parasyti arba bent pasakyti, kokioj temoj ieskoti? Pamenu tik, kad reikia varskes, grietineles skonio zele...  ax.gif


Gaudyk nuorodą - tema "Desertinis varškės sūris su želė, o to sūrio su grietinėlės želė receptas čia. Jei darysi, parašyk paskui savo įspūdžius, nes ir aš ruošiuosi jį daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 04 02, 12:07)

Aciu clap.gif 4u.gif butinai darysiu, bet tik jau po Velyku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 04 02, 12:07)
Jei darysi, parašyk paskui savo įspūdžius, nes ir aš ruošiuosi jį daryti mirksiukas.gif

taigi, dariau. Gimines, aisku, gyre (taip ir turi but mirksiukas.gif ). Vyras ivertino 10 balu, bet as daugiau 8 neduociau schmoll.gif na, skoniu reikalas juk.
Dariau ta kur reikia 500g varskes, 3 saukstu cukraus, 1 zele grietineles skonio, 2 siaip kokios zele. Visas zeles tirpinau mazesniam kieki vandens, nei ant pakelio rasoma. Surio "tvirtumas" geras, bet kitakart deciau truputi daugiau cukraus.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

o gal kuri turite varskiniu zagareliu receptuka?
Atsakyti
Aš prieš porą dienų kepiau tokį pyragą:

Tešlai:

200 g sviesto

0.5 stikinės cukraus

vanilinio cukraus

2 stiklinės miltų.

Įdarui:


0.5 kg varškės

3 - 4 kiaušiniai

0.5 stiklinės cukraus


Tešla: sviestą sutarkuojame, sumaišome su cukrumi ir miltais. Gaunasi tokia biri masė iš miltų ir juose išsivoliojusių sviesto gabaliukų. Įdarui sumaišome varškę, cukrų ir kiaušinius.
Kepimo indą patepame sviestu, suberiame pusę miltų-sviesto-cukraus mišinio, išlyginame, ant jo užpilame varškę, o ant viršaus vėl miltų-sviesto-cukraus mišinį.

Kepiau 200C karštumo orkaitėje 1val.

Kepimui naudojau torto formą, kurios kraštai nusiima, tai labai patogu buvo pjaustyti.
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2009 10 11, 13:23)
Aš prieš porą dienų kepiau tokį pyragą:


jau orkaitej thumbup.gif greitas paruosimas, tik sunkiai tarkavosi saldytuve laikytas sviestas. tai iskart viena atsargai ikisau i saldikli lotuliukas.gif

laukiu rezultatu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 10 15, 19:03)
jau orkaitej  thumbup.gif greitas paruosimas, tik sunkiai tarkavosi saldytuve laikytas sviestas. tai iskart viena atsargai ikisau i saldikli  lotuliukas.gif

laukiu rezultatu  blush2.gif


pyragas superinis thumbup.gif aciu 4u.gif paruosimas 10 min maximum thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 10 16, 15:17)
pyragas superinis  thumbup.gif aciu  4u.gif paruosimas 10 min maximum  thumbup.gif


greitas paruošimas ir man patinka, nereikia jokių tešlų minkyti..
džiaugiuosi, kad patiko.. 4u.gif
Atsakyti