Įkraunama...
Įkraunama...

Mažojo Liūtuko istorija


( vėl….) Dedu savo gyvenimo dėlionę ….
Ir sekasi sakyčiau neblogai. Kraštai jau surinkti, baigiu surinkti centrą, tačiau vienos figūros deja pasigendu….
Buvo lapkričio pabaiga, sesė susilaukė dvynių, švelniai glaudžiau mažylius prie krūtinės, aš nepavydėjau, aš džiaugiausi kad ji tokia laiminga, bet širdyje tos laimės troškau ir pati...
Vakare švelniai glaudžiausi prie Tavo tėčio….
Po pusmetinio laukimo ir bandymo, ne kartą tyliai braukiau ašarą, žinojau galimybė susilaukti vaikelio nebuvo didelė, bet aš vyliausi, tikėjau…..
Artėjo Kalėdos, vaikščiojau po parduotuves, dėliojau kalėdinių dovanėlių sarašą. Namai, darbas, dar nebaigtas įvykdyti dovanų sarašas, bet palauk…kažko truksta jau kelios dianos kažkas netaip…. Einu po darbo namo ir kažkokia nematoma ir nepažystama jėga mane neša taku link vaistinės, nusiprku testą. Neturiu kantrybės laukti iki ryto.
Darau..
Dabar verkiu, verkiu iš laimės. Kartoju NT ir antrasis teigiamas.
Dar tyliu, niekam nieko nesakau, nors norisi, labia norisi. Savanaudė viena džiaugiuosi MŪSŲ LAIME. Kaip gerai, kad nespėjau, liko nupirkti dvi dovanas imu dvi gražias dėžutes į jas pakuoju mažus batukus, taip pranešime naujieną. Dėžutės jau po egle, laukia savo valandos.
Ir nesilaikant tradicijų, nelaukiant Kalėdų ryto dovanas leidžiu išpakuoti prieš išsiruošiant į Bernelių mišias. Laimės žodžiais nupasakoti negaliu, bet manau, kad net ir nereikia… Tyliai dėkojame Dievui…
Tėtis labia norėjo visam pasauliui paskelbti naujieną, džiaugtis Tavim. Prisaikdinau, kad kol nesulauksim 12 savaičiu niekam nesakytu, tai galėjo žinoti tik patys artimiausi žmonės. Nors prietarais ir netikiu, bet taip sako senos moterytės......
Prasideda laukimas, mūsų didis laukimas, skaičiuojam dienas , savaites….kol kas apie Tave, mūsų mažą stebuklą žino tik Tavo tėtis ir sėsė(is pirmos santuokos). Bet į svečius užsuka mama, geriam kavą, na tiksliau vaišinu mamą kava, sau darausi arbatos. Mama nusišypso sako : gal dvi dienos kaip ne viena???
- Ne , ne dvi, jau aštuonios savaitės…. Dabar jau abi verkiam iš laimės….
Bėga laikas, skaičiuojam savaitėles, judesiukus, džiaugiamės pūpsančiu pilveliu, 19 –ta mūsų laukimo savaitė atskleidžia dar vieną mažytę paslaptį – „ jokių abejonių - SŪNUS“. Taip norisi ruošti kraitelį , bet stabdo šiokios tokios sveikatos problemos (ir vėl prietarai) . Pagaliau, pagaliau išlauktas visas rizikingas laikas, tiesa teko kaip liūtei pakovoti už savo mažąjį Liūtuką, bet dėl Tavęs dar ir ne tiek padaryčiau. Kraitelis suruoštas liko tik laukti, dar 6 savaitės, eilinis vizitas pas gydytojus, ir......... jokiu kalbu iki gimdymo sekimas ligoninėje.
Saule ir vasara mėgaujuosi pro palatos langą, echoskopijos, kardiotokografija, kaip smagu girdei tavo mažos širdeles dūžius, „pasiverskite ant kairio šono, pasiverskite ant dešinio“........šurmulys, judesys aplink, iš siaubo net gniaužia kvapą ( daktarė ramiai aiškina - atsigulus ant kairio šono, užsispaudžiate vaisių maitinančios kraujagyslės ir pradeda trikti vaisiaus širdies ritmas gulėkite ant kito šono). Jau savaite rašo lengvus gimdos susitraukimus bet mes laukiam, laukiam 37 savaičių.
Pragulėjus dvi savaites išsiverkiu savaitgaliui, viskas stabilu, išleidžia. Kaip gera namuose, bet tiek daug visko nuveikti reikia, reikia pasveikinti mano sese ir tėčio brolį su gimtadieniais (jie gimtadienius švenčia tą pačią dieną) taigi ruošiamės ir lekiam (reikia pereiti per gatve). Susirinko draugai alus, šampanas Tavo tėtis lyg kažką jausdamas sako; „AŠ BUDŽIU“......
19:10 pirmas pakilimas nuo stalo parūkymui, kad pajudėti kylu ir aš. Pilvo apačioje kažkas labai keistai pokšteli, tyliai sliūkinu link namų , mano kiekvieną žingsnį stebi Tavo tėtis. Gūžčioju pečiais ir sakau: gal grįžkime. Važiuojam atgal i KMUK , sąrėmiai kartojasi kas 7 min. mes jau klinikose 5 min....3min.... keliaujam į gimdyklą ( jei bus laisva, ta diena buvo daug gimgymų). Viskas vyksta labai greitai ir sklandžiai,
21.50 2340 gr. 46cm. SŪNUS (versti į hebr. kalbą).
Glaudžiu savo stebuklą, braukiu dar vieną laimės ašarą, ir žvelgiu į TAVO tėtį, jis palinkęs prie Tavęs, o akyse matau ašarą išdavikę. Nors neišnešiotas , mažytis, bet stiprus, neišsiskiriam nei minutei, po valandos jau visi trys keliaujam i palatą.
... Na štai dabar gyvenimo dėlionėje viskas užpildyta, viskas pradeda suktis kitu, mažojo žmogeliuko ritmu. ...
Atsakyti
Kaip nuosirdu ....
Sveikatytes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai graziai aprasyta wub.gif
aukite sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif aukit sveikuciai ir dideli 4u.gif
Atsakyti
Trumpai, bet labai nuosirdu ir grazu .. Sekmes jusu seimynai 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu, stiprybės LIŪTUKUI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dekojam visom mirksiukas.gif Liutukas jau ugtelejo, ir pradeda rodyti savo charakteriuka mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Labai miela istorija, parašyta su cinkeliu wub.gif Aukit sveiki ir didučiai wub.gif
Atsakyti
wub.gif labai grazi istorija
Atsakyti
Labai grazu mirksiukas.gif Aukit sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti