Įkraunama...
Įkraunama...

Kovų menai

capoeira, teko ir man palankyt vien tik pozityvus prisiminimai!
Visoms rekomenduoju!!!! Plastiskumas, ritmas, improvizacija, jega ! Tinka ir toms, kurios siek tiek neigiamai ziuri i kovinius menus del baimes susizeisti, ar skausmo.Capoeiroje gynyba yra kai mokaisi smugio isvengti, o ne ji blokuoti. Bet tai nesumazina jo ''kovines'' vertes, o zmones uzsiemantys labai draugiski ir visada padrasins jei kas nesigauna. Po kiekienos treniruotes parskrisdavau tarsi ant sparnu, net pasimirsdavo visi skaudantys raumenukai. doh.gif Po keliu menesiu taip ismoksti valdyt savo kuna, kad niekada nebutum patikejus, kad tokius triukus isdarynet galetum cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ona_ @ 2010 12 07, 23:13)
ohh, capoeira, teko ir man palankyt  vien tik pozityvus prisiminimai!
Visoms rekomenduoju!!!! Plastiskumas, ritmas, improvizacija, jega ! Tinka ir  toms, kurios siek tiek neigiamai ziuri i kovinius menus del baimes susizeisti, ar skausmo.Capoeiroje gynyba yra kai mokaisi smugio isvengti, o ne ji blokuoti.  Bet tai nesumazina jo ''kovines'' vertes,   o zmones uzsiemantys labai draugiski ir  visada padrasins jei kas nesigauna. 

Aš čia piktybinė burblentoja tokia smile.gif
nors kas nors užsiimančių kapoeira Lietuvoje yra mėginęs "kovoti" ar "gintis" realiai?

O šiaip gražus menas 4u.gif
Atsakyti
hmm, bet tai toj kapueroj reikia nezmoniskai gero fizinio pasiruosimo ir koordinacijos, kitaip bus snipstas
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 08, 02:20)
Aš čia piktybinė burblentoja tokia smile.gif
nors kas nors užsiimančių kapoeira Lietuvoje yra mėginęs "kovoti" ar "gintis" realiai?

O šiaip gražus menas  4u.gif


Esu treniravusis skirtinga laiko tarpą karate, , kickboksą,aikido ir paskutiniu metu capoeira. Tai po pirmų dviejų tokių paburblenimu capoeiros, aikido pusen buvo tai oij kokių ax.gif Bet iki tol kol pati neiššbandžiau, užkniso "gert" smugius į save.
O tokios diskusijos kaip: Kuris kovos menas efektyvus savigynai ar siaip mustynems, tai yra tarp absoliuciai visu kovos menu ir kiekvienas praktikuojantis gina savąjį meną. yra vienintelė tiesa - nera neveiksmingų kovos menų yar tik blogi kovotojai. Į gatvės muštynes nesiveliu ( visgi dama lotuliukas.gif ), "Kovoti" teko karate varzybose ir capoeira taip pat. O tada jau taisykles keičiasi ir zaidimas tampa kova, kai spyriai, jei pražiopsosi palieka skausmingas melynes. doh.gif
"Gintis" capoeira teko. Deja, "oponentas" mane svorio kategorijoj stipriai lenkė, kaip dažniausia būna, tai vienintele mintis buvo begti, (ir niekada neturejau minties, kad geriausi gynyba - puolimas.) Bet pirma reikeji issprukti, nes bandė isspausti į kampą ir tik jam netiketas judesys suglumino ir tada dėjau į kojas.
teko sutikti viena is tokiu:
http://www.youtube.c...h?v=HlbVwsMNHFw
Tai po "pasokimo" kartu, neliko abejones ar sugebetu jos apsigint.

QUOTE(neiti @ 2010 12 08, 16:54)
hmm, bet tai toj kapueroj reikia nezmoniskai gero fizinio pasiruosimo ir koordinacijos, kitaip bus snipstas


Neiti, o ar ne tam skirtos treniruotes? smile.gif Visi pradeda nuo papraščiausiu judesių ir tobulėja pamažu, juk nereikia iškart pult prie sudetingiausių spyrių ir ect., o koordinaciją ir reakciją palygint greit įgauni, nes kai parlekia smūgis ilgai nevėpsosi, suveikia natūralus savisaugos instinktas.

Zodžiu, moterys, bukit sveikos stiprios ir nepakliukit i situacija, kai adrenalinas uzblokuoja visus jusu savigynos spec judesiukus.
Atsakyti
Tae bo - tai aerobikos ir kovos sporto šakų derinys. Sportuojant dirba visos raumenų grupės, ypač rankų, pečių, pilvo, sėdmenų ir kojų. Per valandą trunkančią treniruotę išliejama nemažai prakaito. Grakštesne figūra galima džiaugtis jau po mėnesio ar kelią. Tae bo treniruotis gali kiekvienas bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo žmogus. Ši sporto šaka padeda atstatyti jėgas po traumų, kamuojant nugaros skausmams, depresijai. Tae bo sportuoti galima ir namie, stebint treniruočių vaizdo įrašą tačiau kolektyve smagiau. Namie galima atsigriebti, jeigu nueiti į treniruotę nebuvo laiko. Pastebėta, kad vyresnio amžiaus moterys, sportuodamos kartu su studentėmis, jaučiasi jaunatviškesnės ir stipresnės. "Jeigu dirbame, tai įtemptai, jeigu juokaujame, tai iš širdies. Iš pradžių bųna sunkoka, truputį skauda visą kūną, bet ne tiek, kad negalėtum pasilenkti ar atsisėsti.Vėliau organizmas pripranta ir jau nebegali sustoti - gerėja savijauta ir nuotaika. Kiekvienas žmogus juda skirtingu tempu, todėl užsiėmimų metu sportuojantiems leidžiu atsikvėpti, atsigerti vandens ir vėl prisijungti prie grupės. Po kelių užsiėmimų visa grupė ima judėti vienu ritmu, - sako treneris Henrikas Underavičius. Ši sporto šaka greitai išpopuliarėjo Amerikoje, paplito Europoje, ypač Prancūzijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, pasiekė net Japoniją, tampa vis populiaresnė ir Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 30 gegužės 2012 - 12:15
Ar reikalingas kazkoks fizinis pasirengimas pries lankant tae bo? Ar galima eit ir nesportavusiam visai?smile.gif
Atsakyti
cia panasiai kaip aerobika tik nereikia sokti, del to ir pasirinkau taebo nes nemsgstu sokti ir nespeju smile.gif) o siaip treniruotes intensyvios.


QUOTE(XXS @ 2011 03 07, 18:11)
Ar reikalingas kazkoks fizinis pasirengimas pries lankant tae bo? Ar galima eit ir nesportavusiam visai?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2011 03 13, 18:39)
visi raumenys dirba, ar ne? sunku pradžioj?

visi raumenys, labai tinka ir svorį mest, bet ir raumenys labai gerai ryškėja, todėl tinka ir kam nereik svorio mest, o nori dailios figūros sportiškos thumbup.gif krūvis tai tikrai pakankamas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 30 gegužės 2012 - 12:18
as uz kung fu visomis keturiomis drinks_cheers.gif mano MB jau 10 metu sportuoja, apie dauguma kovos menu man pasakojo, rode, maciau daug kovu, nieko geresnio sau asmeniskai neradau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 22 rugpjūčio 2011 - 14:05
O kung fu tai čia kas tokio? Nes šiaip techniškai išsivertus kung fu yra kovos menas... Tas vadinamasis ušu ar kažkas panašaus? Kai kur ir wing tsun juo vadina...
Atsakyti
kazkodel man tae bo asocijuojasi su vyrisku sportu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2011 08 22, 18:12)
O kung fu tai čia kas tokio? Nes šiaip techniškai išsivertus kung fu yra kovos menas... Tas vadinamasis ušu ar kažkas panašaus? Kai kur ir wing tsun juo vadina...



isvertus is kinu kalbos kung fu aplamai reiskia 'juoda sunku darba' biggrin.gif tai as galiu indus plauti ir sakyti ,kad uzsiemu kung fu lotuliukas.gif ir usu ir wing tsun yra kung fu technika biggrin.gif wing tsun pagal uzsiemanciu zmoniu kieki pasaulyje yra turbut populiariausias, ip mano deka biggrin.gif .MB irgi uzsieminejo pastaruoju.Tad techniskai kung fu yra is kinu ateje kovos menai smile.gif kung fu stiliai, daug ju bandeme, mateme.

beja, nuo kada tai chi yra kovos menas? sakyciau sveikatingumo manksta g.gif bent jau lietuvoje niekas nemokino tai chi chuan.Seip labai geras dalykas, bet prie kovos menu nedeciau, kaip ir jogos kokios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 25 spalio 2011 - 23:35