Įkraunama...
Įkraunama...

Dukters viršsvoris

Auginu beveik septynerių metų dukrą, kuri turi didelį viršsvorį.Beje ir vyras, ir aš esam apkūnūs.Nuo ko ir kaip pradėti norint kad mergaitės svoris sumažėtų, nes nenoriu kad dukra įgytų kompleksų ar kad užgauliotų kiti vaikai.
Atsakyti
jei visi esat apkunus tai reiketu keisti maitinimosi iprocius,valgyti daugiau darzoviu,maziau riebiai,kai visiem seimoje reikia lieknet tada yra lengviau,visi iprasit ir bus labai gerai.Taip pat daugiau valgyt sriubu.
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2006 02 25, 10:18)
jei visi esat apkunus tai reiketu keisti maitinimosi iprocius,valgyti daugiau darzoviu,maziau riebiai,kai visiem seimoje reikia lieknet tada yra lengviau,visi iprasit ir bus labai gerai.Taip pat daugiau valgyt sriubu.


Labai geras patarimas thumbup.gif

Cia irgi gydytojai dietologai taip rekomenduoja. Jeigu vienam seimos nariui reikia mesti svori, tai geriausia ir veiksmingiausia kai visa seima pradeda sveikai valgyti.
Tuo labiau, kad cia kaip supratau, ir kitiems seimos nariams liekneti reikia.
Atsakyti
Sriubas tai mūsų šeima labai mėgsta ir kasdien jas valgom visi.O visai šeimai dieta šiuo metu nelabai tinka, kadangi aš laukiuosi ir po gimdymo planuoju pati maitinti.O skriausti ją vieną išskiriant maistą nesinori.Per pusmetį iki mokyklos būtų neblogai jei ji šiek tiek sublogtų, tik nežinau kaip, gal kas patartų.
Atsakyti
Dieta, tai nereiskia ribojimas maisto, tiesiog sveikas maistas. Ir nėštukei labai i naudą sveikai maitintis. Sriubos yra superinis dalykas, bet jei ji yra verdama su lasiniais ar pan., tai irgi nieko ypatingai gero.
Atsakyti
QUOTE(Aurėjos mama @ 2006 02 27, 10:59)
Sriubas tai mūsų šeima labai mėgsta ir kasdien jas valgom visi.O visai šeimai dieta šiuo metu nelabai tinka, kadangi aš laukiuosi ir po gimdymo planuoju pati maitinti.O skriausti ją vieną išskiriant maistą nesinori.Per pusmetį iki mokyklos būtų neblogai jei ji šiek tiek sublogtų, tik nežinau kaip, gal kas patartų.

Aš tai siūlyčiau pradžiai pabandyti paanalizuoti savo mitybą. Galbūt jūsų suvalgomo maisto kiekis (per dieną) yra per didelis, o galbūt dažniausiai valgote didelio kaloringumo produktus?
Atsakyti
Prašau labai nesupykti dėl mano komentaro, o tiesiog pasvarstyti.
Aš vaikystėje taip pat buvau apkūni. Ir pagal savo amžių, gerokai. Iš nuotraukos sprendžiu, kad ir jūsu dukra tokia. Mano tėvai taip pat apkūnūs. Taigi valgymo įpročius perėmiau iš jų. Ir dabar pagalvojus, dėl to ant jų pykstu (žinoma, tai ne maniakės pyktis, norinčios šeimą išžudyti, bet vistiek). O priežastis yra tokia: visada man paklausus tėvų, ar aš stora, jie mane "morališkai apsaugodavo nuo žalojančios tiesos" ir sakydavo: "Ne, tu normali, nekreipk dėmesio"... Ir pan. Taigi buvo ramu iki kol vaikai pradėjo iš manes tyčiotis. Kartais susilaukdavau iš jų nemalonių pastabų. Ir žiaurių. Manau, įsivaizduojate, kokie negailestingi vaikai kartais būna. Taigi pradėjau dėl to ypatingai išgyventi, jau 9 metų ėmiau "laikytis dietos". Gerai, kad sveikatos savo nesugebėjau susigadinti. O tėvai nieko nežinojo.
Ir dabar, visada visada pamačius pernelyg aptukusį vaiką susimąstau, kaip jo šeima leidžia jam taip. Taigi esmė yra auklėjime.
Sakote, kad nenorite savo vaiko išskirti ir vien tik ją maitinti kažkokių ypatingu maistu. Tačiau kodėl negalite po truputį visa šeima keisti savo ydingos mitybos? Manau, kad ir besilaukiančiai mamai nepakenks sveikiau maitintis. Suprantu, kad sunku keisti nusustovėjusius įpročius, tačiau juk niekas nekalba apie badavimą ar kitas radikalias priemones. Nebūtina pinigus leisti sporto klubams ar dietologams. Įpraskite judėti. Nepersivalgyti. Galų gale, nujaučiu, kad vaikas linkęs valgyti traškučius bei visokius gazuotus limonadus-nuodus gerti. Labai skeptiškai į juos dabar žiūriu ir negaliu pasakyti, kad ką nors praradau jų atsisakiusi (nebent tą siaubingą persirijimo jausmą ir savigraužą). Aš susireguliavau savo valgymus tik sulaukus pilnametystės ir pagaliau tapau savimi daugmaž patenkinta. O viso to galima buvo išvengti vaikystėje. Tiesiog švelniai skatinti savo vaikus, rodant pavyzdį, keisti požiūrį į maistą. Ir tai sakau ne iš teorinės pusės, o viską išgyvenusi savuoju kailiu. Jokių konkrečių patarimų duoti negaliu, nes juk kiekvieno žmogaus poreikiai bei polinkiai skirtingi, bet ar daug reikia? Tikrai ne. Tik susiimti. Taigi, linkiu sėkmės, ir nepykit, kad įkišau savo trigrašį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2006 02 25, 11:18)
jei visi esat apkunus tai reiketu keisti maitinimosi iprocius,valgyti daugiau darzoviu,maziau riebiai,kai visiem seimoje reikia lieknet tada yra lengviau,visi iprasit ir bus labai gerai.Taip pat daugiau valgyt sriubu.

Is esmes patarta teisingai. Mokykites valgyti kitaip.
Atsakyti