Įkraunama...
Įkraunama...

Acai berry thin papildas

sveikos,pamaciau reklama apie si papilda,gal kuri bandet,gal zinot kaip veikia,ar is vis yra koks poveikis...ar tik grazi reklama wink.gif?
Atsakyti
As irgi buvau susidomejusi siuo papildu, bet man uzteko jo sudeti paskaityti ir suprasti, kad ten paprasciausios arbatos ir uogos, nieko daugiau. schmoll.gif Taip, jos sveika, bet svorio tikrai nemazina. Pacios pagalvokit.

Sudedamosios dalys:

Chromas (sakoma, mazina nora smaguriauti, bet galima visose vaistinese nusipirkti)

Zaliosios arbatos ekstraktas (bet kurioj Maximoj rasit arbatos ir galit ekstrakta pasigamint)

EGCG (arbatos ekstraktas, antioksidantas. Geras daiktas, bet ne svorio mazinimui)

Kofeinas (irgi parduotuvej ieskokit)

Acai uogu ekstraktas (nezinau, kas cia per uogos, gal kokios stebuklingos?)

L Teaninas (Svorio nemazina. Is mokslinio straipsnio "L-teaninas atrastas 1949 m. kaip sudedamoji žaliosios arbatos dalis. Amino rūgštis L-teaninas ga-minamas arbatmedžio augalo šak-nyse ir kaupiasi lapuose. Į organizmą patekęs teaninas yra įsiurbiamas į kraują plonosiose žarnose. Su krauju jis nukeliauja į smegenis, kur skatina atpalaiduojančių medžiagų gamybą.Pastebėta, kad L-teaninas ne tik atpalaiduoja smegenis, o ir mažina raumenų tonusą, nuovargį, nerimą bei skatina gerą nuotaiką.")

Tai jus man dabar papasakokit, kuri medziaga cia taip stebuklingai kg tirpdo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 03 15, 17:04)
Aš irgi užsisakiau šiandien. Labai laukiu, kol pristatys, nes po trečio vaikelio svoris užsifiksavo ir niekaip nekrenta. Gal jis  suteikia sotumo jausmą ir sumažina saldumynų norą, o tai jau mano didelė problema sad.gif Taip pat turėtų suteikti energijos, nes jos su trim sūneliais labai trūksta.

na as tik antra diena naudoju, bet energijos tikrai daugiau, ir saldumynu nenoriu, nors namie yra lotuliukas.gif pristatys greitai mirksiukas.gif man sekancia diena po uzsisakymo pristate 4u.gif
Atsakyti
as taip pat siandiena nusipirkau. Tik noriu pasitikslinti ar reikia gerti 2 i diena (taip raso instrukcijoje), ar pakaks 1-os? Aciu!
Atsakyti
o sakykit valgot viska ta pati ar dar ir kokia dieta pasirinkot.. blush2.gif
Atsakyti
Ryte išgėriau Lepicol'io, papusryčiauti prisiverčiau 13 val., apie 16.30 išgėriau pirmą kapsulę ir paskui papietavau. Jokių užkandžių, tarpais arbata su pienu. Visą laiką nerealus sotumo jausmas. Paprastai per dieną valgydavau minimum 4 kartus ir dar nesibaigiantys užkandžiai. Paskutinį kartą valgiau prieš 4 val., o net nesinori galvoti apie maistą, jaučiuosi kaip po gero baliaus prisivalgiusio smile.gif Ir kaip keista, nėra nervinio alkio (na, kai esi soti, bet akys nori valgyti). Oi, laukiu rytojaus svėrimosi smile.gif
Atsakyti
Noriu pabrėžti, kad ant dėžutės parašyta, kad turi būti derinama su sveika mityba ir sportu.
Atsakyti
QUOTE(deimantuke500 @ 2011 03 17, 18:36)
Prašau patarkite, ar jis veiksmingas? Ar padeda numesti svorio? Nes esu gana stambi, ir norėčiau pabandyti. Tai kaip ar jums jis padeda? smile.gif

Patariu, NEPADES, ir nelaidykit pinigu. Labai mazai puslapiu dar prirasyta, paskaitykite nuo pirmo pusl., dar nei vienai nepadejo biggrin.gif , nepades ir jums, garantuoju.
Kazkurioj temoj jau rasiau apie acai papilda, taigi tos uogos yra antioksidantai, labai geri, labai net labai thumbup.gif , bet jokio svorio jie nesumazins. Negi aklai perkate, nepasigoolinate kas tai per uogos.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 03 17, 15:20)
Noriu pabrėžti, kad ant dėžutės parašyta, kad turi būti derinama su sveika mityba ir sportu.


Tikrai nieko neagituoju nepirkti. Tiesiog manau, kad ant dezutes galima labai daug ka parasyti arba daug ko neparasyti. Juolab, kad vaistineje sio preparato nera. O jei nera, gali buti, kad cia nera geras produktas. O gal nei geras, nei blogas. Gal pakanka tiketi, kad padeda suliekneti ir mes psichologiskai kazkaip sau isiteigiame, kad padeda. Bet ar pajegsime islaikyti numesta svori? wink.gif
Atsakyti
Kadangi tai dar naujas produktas, galima bus plačiau padiskutuoti po kokių 10-20 psl. Net jei ir veikia kaip placebo, tebūnie, kad tik padėtų (kalbu apie save).
Be to, reikia atkreipti dėmesį, kad kiekvienas produktas bandomas išstumti į rinką visais įmanomais būdais, ne visada sąžiningais, pvz. Activia, bet visi pasirenka, kas jiems tinkama.
Čia mano pirmasis papildas lieknėjimui, pirma patirtis, pasidalinsiu pasiekimais po kiek laiko smile.gif Palinkėkite man sėkmės.
Beje, derinu su Lepicol.
Atsakyti
va drauge jau vartoja 3 savaite tu nukrito 8 kg bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 03 18, 10:25)
va drauge jau vartoja 3 savaite tu nukrito 8 kg bigsmile.gif

labai idomu jinai sportavo papildomai vartodama ar tik smagiai žiurejo kai nuo jos bėga kilogramai biggrin.gif
Atsakyti