Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir vėl duotumėte tą patį vardą savo vaikui?

Dažnai būna, kad labai patinka koks vardas. Atrodo, kad tai pats gražiausias vardas, kuriuo tikrai pavadinčiau savo vaikutį. Bet kol susilauki vaikų, tie kažkada buvę patys gražiausi vardai tampa nebe tokie gražūs. Ar ne?
Ar jūs vis dar patenkintos savo sprendimu dėl vardo savo vaikams?


Mane ima nervinti, kad dažnai sūnaus vardo iš pirmo nesupranta. G v i d a s - tenka pakartoti kelis kartus vos ne paraidžiui. Ir vaikams ir suaugusiems. Ypač senimui. Nepatinka kad dėl tarmiškumo sūnaus ir dukters varde esančias i raides taria ištęsdami: Gvydas, Mylda.
Atrodo, tokie gražūs vardai, o tiek problemųsmile.gif


Na o jūsų nuomonė apie savo vaikų vardus ar nepasikeitė bėgant laikui? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yo-yo: 22 vasario 2006 - 00:23
QUOTE(Yo-yo @ 2006 02 22, 01:17)
Dažnai būna, kad labai patinka koks vardas. Atrodo, kad tai pats gražiausias vardas, kuriuo tikrai pavadinčiau savo vaikutį. Bet kol susilauki vaikų, tie kažkada buvę patys gražiausi vardai tampa nebe tokie gražūs. Ar ne?
Ar jūs vis dar patenkintos savo sprendimu dėl vardo savo vaikams?
Mane ima nervinti, kad dažnai sūnaus vardo iš pirmo nesupranta. G v i d a s - tenka pakartoti kelis kartus vos ne paraidžiui. Ir vaikams ir suaugusiems. Ypač senimui. Nepatinka kad dėl tarmiškumo sūnaus ir dukters varde esančias i raides taria ištęsdami: Gvydas, Mylda.
Atrodo,  tokie gražūs vardai, o tiek problemųsmile.gif
Na o jūsų nuomonė apie savo vaikų vardus ar nepasikeitė bėgant laikui?  ax.gif


Tavo sunaus vardas retas ir labai grazus thumbup.gif . O del to, kad is pirmo nesupranta tai niekis manau juk tai isties retas vardas gal zmogus ir negirdejo tokio vardo unsure.gif .
Beje mano vardas lietuviskas ir dar pirma lietuviska raide tai tenka man gyvenant uzsienyje tokiu variantu prisiklausyti. Bet savo vardo niekada nesikeisciau. Sunaus varda parinkome, kad butu ir mums mielas ir uzsienieciui suprantamas smile.gif .
Atsakyti
Prieš šešerius su puse metų dukrai išrinktas vardas man iki šiol gražus. Nors panelė, aplinkui girdėdama topinius tos kartos vardus, ypač, jei darželio grupėje yra kelios mergaitės tuo vardu, dažnai manęs klausia: "Kodėl manęs nepavadinote Gabriele? Arba Laura? Arba Goda?" Bet kai abi pasikalbame, lieka patenkinata ir ji savo vardu, nors ir ne vienetiniu.
Atsakyti
Mano sunaus vardas irgi GVIDAS.Man nesvarbu ar patinka jis kitiems, ar supranta ji arne.Daznai buna, kad neisgirsta pirmosios raides G, tai perklausia :Vidas??? g.gif pakartoju kelis kartus, kad pirmoji G smile.gif biggrin.gif Net neisivaizduoju savo vaiko su kitokiu vardu.Man patinka, kad jis gana retas.Vartydama zurnalus mamoms ape vaikucius, per metus laiko tik maciau viena mazyli su tokiu vardu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 22 vasario 2006 - 16:54
Nuo dukros gimimo praejo 3 metai,bet nuomone del vardo nepasikeite.Skaiciau merginu ,turinciu si varda,atsiliepimus.Nei viena nenoretu savo vardo keisti,viliuosi kad paaugusi dukra galvos taip pat! biggrin.gif
Atsakyti
tikrai nekeisciau ir nesigailiu schmoll.gif man jis labai grazus wub.gif tikiuosi pupai irgi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 02 22, 16:53)
Mano sunaus vardas irgi GVIDAS.Man nesvarbu ar patinka jis kitiems, ar supranta ji arne.Daznai buna, kad neisgirsta pirmosios raides G, tai perklausia :Vidas??? g.gif pakartoju kelis kartus, kad pirmoji G smile.gif  biggrin.gif Net neisivaizduoju savo vaiko su kitokiu vardu.Man patinka, kad jis gana retas.Vartydama zurnalus mamoms ape vaikucius, per metus laiko tik maciau viena mazyli su tokiu vardu thumbup.gif


GVIDAS - tikrai gražus, vyriškas vardas. Duodama sūnui šį vardą net nepagalvojau, kad kažkams jis gali būti negirdėtas ar sunkiai tariamas.
Dabar susimąstau, ar vaikas gerai jausis kai prisitatant reikės po keletą kartų kartoti savo vardą. Vienas vaikinas, kurio vardas prieš gerus penkis metus irgi buvo retas, prisistatydamas gaudavo kartoti savo vardą tol kol visi gerai išgirsdavo, dažnai po keleto pakartojimų pasakydavo kitą vardą. Paprastesnį biggrin.gif

Geriausi linkėjimai visiems Gvidučiams 4u.gif !
Atsakyti
Gvidas - normalus vardas, ko čia nesuprast?

Nekeisčiau nei vieno savo vaiko vardų smile.gif
Atsakyti
Jetau, kokios paslaptingos- keisciau, nekeisciau... tai kai rasote, ir parasykit kokio TO vardo nekeistumete. o tai niekas naisku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 02 22, 00:17)
Dažnai būna, kad labai patinka koks vardas. Atrodo, kad tai pats gražiausias vardas, kuriuo tikrai pavadinčiau savo vaikutį. Bet kol susilauki vaikų, tie kažkada buvę patys gražiausi vardai tampa nebe tokie gražūs. Ar ne?
Ar jūs vis dar patenkintos savo sprendimu dėl vardo savo vaikams?
Mane ima nervinti, kad dažnai sūnaus vardo iš pirmo nesupranta. G v i d a s - tenka pakartoti kelis kartus vos ne paraidžiui. Ir vaikams ir suaugusiems. Ypač senimui. Nepatinka kad dėl tarmiškumo sūnaus ir dukters varde esančias i raides taria ištęsdami: Gvydas, Mylda.
Atrodo,  tokie gražūs vardai, o tiek problemųsmile.gif


Na o jūsų nuomonė apie savo vaikų vardus ar nepasikeitė bėgant laikui?  ax.gif


Ir mano pupos vardas Milda, už nieką pasauly jo nekeisčiau, jei jau išrinkau tokį, vadinasi man jis pats gražiausias thumbup.gif , o kitų nuomonė šiuo klausimu manęs nelabai jaudina 4u.gif
Atsakyti
Nekeisčiau. smile.gif
Atsakyti
Kažkaip kol vaikų neturėjau tai "mano vaikas bus vardu..." svajodavosi tik mergaitiški vardai rolleyes.gif Tik kad va likimas taip pareguliavo...
O va bernaičiam vardai kai jau lipo tai ir prilipo - nieko nebekeisčiau smile.gif
Atsakyti