Įkraunama...
Įkraunama...

Būkime sveiki!

user posted image

Pavasarį, kai visiems jau ima trūkti vitaminų, imame galvoti apie tai, kaip pastiprinti sveikatą, pagerinti nuotaiką ir jaustis žvaliau.


Skelbiame sveiką konkursą, kuriame laukiame nuotraukų, kuriose norime matyti sveikos gyvensenos propagavimą. Pasirodykite ką darote, kad jaustumėtės žvalūs, sveiki, energingi.

Nuotraukose turi būti žmogus, bei kas nors iš sveikos gyvensenos būdų - sportas, grynas oras, vandens malonumai, sveika mityba ir t.t.

Paraiškos priimamos nuo 20-04-2011 iki 29-04-2011 (17h)
Balsavimas nuo 30-04-2011 iki 07-05-2011

Nepamirškite susipažinti su bendromis fotokonkursų TAISYKLĖMIS

user posted image
Atsakyti
Naujas konkursas thumbup.gif ir ydomus bigsmile.gif
Atsakyti
galvojau, galvojau , dėliojau ir taip ir anaip, ir pamaniau, kad tokio lyg ir neturėjome.

juolab toks neutralus, ir kartu gana platus smile.gif
Atsakyti
Labai šaunus konkursas thumbup.gif Manau daug kas turės tinkančių nuotraukų.
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2011 04 20, 19:51)
Labai šaunus konkursas  thumbup.gif  Manau daug kas turės tinkančių nuotraukų.

Kaži g.gif Kad dabar pas daug ką pavasariais šašlai, alus... smile.gif Aš jau buvau bekelianti foto, bet po to galvoju, kad tos foto dalyviai laisvai atpažins save ar bent savo gimines ir po to tik gausiu besitampančių iš paskos uodegų po forumą... Taigi mano atveju negaliu konkurso temai panaudoti šito ženklo thumbup.gif unsure.gif
Atsakyti
O man rodos, kad vėl bus pridėta valgančių apsiterliojusių vaikų nuotraukų - maždaug "burokėliai padeda man būti sveikam"
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2011 04 20, 20:56)
O man rodos, kad vėl bus pridėta valgančių apsiterliojusių vaikų nuotraukų - maždaug "burokėliai padeda man būti sveikam"

kaip ir vaikai su morkom obolių dantyse ir pan ... analogiškas "supervaikas" konkursui gausis )

bet stebėt bus įdomu , visiems sėkmes.
Atsakyti
Burokėliams - NE biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ar aš kažko neįžiūriu ar nėra grafos KONKURSAS ČIA
Atsakyti
nu blyn, fotkių dar nėr ( tik viena), o negatyvas jau pasipila hihihi.gif hihihi.gif . pasigaląskit pirštus ..... biggrin.gif etatinės.....

p.s. nepiktai čia aš mirksiukas.gif
Atsakyti
Pranašų kiek čia bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Smagus konkursas smile.gif toks pavasariškas... assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
Tikrai smagi fotokonkurso tema, gal ir bus apsiterliojusių vaikų, bet, manau, bus ir kitokių nuotraukų smile.gif
Atsakyti