Įkraunama...
Įkraunama...

Vilijampolės mamytės ir vaikučiai

Labas mamytės, ar daug čia mūsų iš Vilijampolės? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,man irgi labai idomuar daug cia musu... biggrin.gif Butu smagu susipazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif Gintareeee, man irgi butu malonu. bigsmile.gif Pries pora savaiciu cia atsikraustem, naujas rajonas, taip keista. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 04 22, 08:07)
Labas rytas. 4u.gif Gintareeee, man irgi butu malonu. bigsmile.gif  Pries pora savaiciu cia atsikraustem, naujas rajonas, taip keista. ax.gif

vilijampolieciu temuke jau yra,tik aktyvumo nera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2011 04 22, 12:33)
vilijampolieciu temuke jau yra,tik aktyvumo nera lotuliukas.gif

tai kad toj temutej niekas neplepa...Nu butu faina susidraugaut...O kurioj vietoj dabar gyvenat,ramce?... mirksiukas.gif
Atsakyti
tylu tylu.... 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. smile.gif Visas su praejusiom sventem 4u.gif

QUOTE(grazina37 @ 2011 04 22, 13:33)
vilijampolieciu temuke jau yra,tik aktyvumo nera lotuliukas.gif

kazkaip matyt nepastebejau blush2.gif ax.gif

QUOTE(Gintareeee @ 2011 04 22, 15:00)
tai kad toj temutej niekas neplepa...Nu butu faina susidraugaut...O kurioj vietoj dabar gyvenat,ramce?... mirksiukas.gif

Mes priesais vilijampoles turgu, o jus?

QUOTE(Gintareeee @ 2011 04 27, 09:44)
tylu tylu.... 4u.gif

Po svenciu tik dabar ilgiau prie pc prisedau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 04 27, 11:40)
Mes priesais vilijampoles turgu, o jus?
Po svenciu tik dabar ilgiau prie pc prisedau. rolleyes.gif

Ka?...cia rimtai?..mes irgi,grynai priesais... lotuliukas.gif tai susimatom,kad ir siandien thumbup.gif
Visas su praejusiom sventem smile.gif
jauciu rimtai reiks sita tema uzdaryt,paskui bus piktumu nuo kitu nariu is vilijampoles kitos temutes... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintareeee: 28 balandžio 2011 - 10:38
QUOTE(Gintareeee @ 2011 04 28, 10:36)
Ka?...cia rimtai?..mes irgi,grynai priesais... lotuliukas.gif tai susimatom,kad ir siandien thumbup.gif
Visas su praejusiom sventem smile.gif
jauciu rimtai reiks sita tema uzdaryt,paskui bus piktumu nuo kitu nariu is vilijampoles kitos temutes... mirksiukas.gif

Aha, tik kiemuose, ne palei gatve, demokratu musu skaitosi biggrin.gif o tai kitoj temutej mamos bendrauja?

Siandien niekaip, gal sakau rytoj, man sestadieni univere kolis, reik mokytis. doh.gif Galim per a.z. susirasyti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 04 28, 09:47)
Aha, tik kiemuose, ne palei gatve, demokratu musu skaitosi biggrin.gif  o tai kitoj temutej mamos bendrauja?

Siandien niekaip, gal sakau rytoj, man sestadieni univere kolis, reik mokytis. doh.gif  Galim per a.z. susirasyti. bigsmile.gif

susirasom geriau per AZ,as ryt negaliu..tai arba savaitgali arba po savaitgalio smile.gif
Atsakyti
Sveikos vilijampolietės,atsiprašau,kad ilindau į jusu temute,tačiau gal kam pagelbėsiu.Praeita ketvirtadieni,šilainiu pol.ketvirtame aukšte radome auksini auskara su akutemis. Galbut kažkas iš jūsų,ar jūsų pažystamu pasigedo,tad mielai gražintume. Rašykite man į a.ž

Atsakyti
Sveikutes taip pat is vilijampoles 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti