Įkraunama...
Įkraunama...

Mišinėliai

Jeigu tie priepuoliukai kartojasi kasdien vis tuo pačiu laiku ir trunka maždaug tiek pat laiko, nėra jokių kitų virškinimo sutrikimo požymių, tai labiau panašu į pilvo dieglius. Tada dar keisti mišinuko ir nereikėtų.
Bet jei kūdikis neramus visą laiką, tuštinasi gleivingomis išmatomis, gausiai atpylinėja, tuomet jei keisti mišinį- tai tik į stiprios hidrolizacijos - (HiPP HA1).
Viburkolį galite pabandyti.
Atsakyti
sunu pati maitinau iki 7 men,po to pienas dingo ir prasidejo visos bedos.paprastu misinuku sunus negalejo valgyti,iskart viska atpildavo.gydytojas patare duoti 'isomil' sojos misinuka.sunui patiko,ji gere mazdaug iki pusantru metuku,kol as neperskaiciau zurnale straipsnio apie sojos misinukus,juose esancius hormonus,ir kad ypac berniukams tokie misinukai netinkami blink.gif esu jauna mama be patirties,aklai tikejau ka patare gydytojas.kaip vertinate toki gydytojo patarima ir kokios gali buti pasekmes,kad sunus taip ilgai vartojo butent sojos misinuka?
Atsakyti
Norečiau Jus nuraminti. Tai tik prielaidos, sojos misinukai nėra uždrausti ir ypač reikalingi tada, kai kūdikiai netoleruoja laktozės. Jie vienodai nerekomenduojami tiek mergaitėms, tiek berniukams, kai yra alergija karvės pieno baltymui, nes didelė tikimybė, kad jie taip pat kūdikį alergizuos.
Juos nereikėtų duoti pirmų mėnesių kūdikiams, nes juose nėra laktozės, o laktozė šiems kūdikiams pirmaisiais mėnesiais labai svarbi.
Kūdikiams žymiai vertingesni yra karvės pieno pagrindu pagaminti mišiniai, jei yra alergija, arba rizika i alergiją- hipoalerginiai mišiniai.
Šie straipsniai (apie sojos misinius) pasirodė tik pastaraisiais metais, bet , kaip sakiau, tai tik prielaidos. Jei būtų jie nesaugūs kūdikiui, būtų uždrausti.
Kai Lietuvoje nebuvo hipoalerginių pieno mišinių, sojos misinukai buvo daugeliui kūdikių labai gera išeitis.
Atsakyti
Sveiki,
mano vaikui 1 menuo. Kadangi po gimdymo pradejus maitinti krutimi man buvo suskile speneliai, as savo piena pradejau nutraukineti, bet nereguliariai, ne iki galo, na taip pieno man ir sumazejo deja. Tad nuo 2 sav. pradejau damaitinti misinuku milupa aptamil ar (atpilinejantiems), nors mazyte ne tiek daug ir atpilineja.
Misinio ji valgo zymiai daugiau negu pieno, kazkur 5 - 6 kartus per diena, po 150 ml. Vien pienu maitinu nakti 1 karta, diena ji biski pazinda ir spjauna krutys. Tad manau pieno geria mazai. Krutine dar bando kazkiek to pieno gaminti, ypac viena, nes kita jau visai sumazejo - o taip noreciau dar atstatyti ta gamyba, bet nezinau kaip "priversti" vaika zisti.
Ji dabar kakoja 1 karta per para, o paskutiniu metu ir reciau. Pastoviai stangrinasi rytais nuo 4 ryto iki 6 mazdaug, buna ir kitu laiku - ir nesuprantu ar nuo negalejimo kakoti ar taip dujas isstumia. Tai nezinau, ar nuo to misinuko jai gali taip sunkiai kakotis ir perdetis, o gal skysciu jai per mazai ?

Prasau padekite:
1. Ar imanoma ir kaip man pabandyti atstatyti pieno gamyba
2. Kiekreiketu skysciu (jei ju reikia) vaikui, jei ji tiek misinio valgo ?
3. Kaip jai padeti pakakoti, nes kai kakoja - visa israusta, isitempia, net uzverkia
Atsakyti
Laba diena, noreciau paklausti, vaikui 2 men.maitinu misiniu, pradejo retai tustintis, t. y. karta per para, bet tada jau daug, ismatos normalios spalvos, nekieti.Diena vaikas bando tustintis, matosi, kad stengiasi, bet neiseina. Ar reikia keisti misinuka? Koki patartumete? Dabar valgom Aptamil.
Atsakyti