Įkraunama...
Įkraunama...

KTU EVF studentai

Sveikos.esu nauja nare todel gal nelabai moku naudotis dar siuo puslapiu.Radau foruma apie ktu studentes,teisingiau apie jusu mokslus.Ta tema gal butu galima dar pabendrauti.As ten taip pat studijuoju ir gal kam kazkuom galeciau padeti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiunka @ 2008 05 11, 19:16)
Sveikos.esu nauja nare todel gal nelabai moku naudotis dar siuo puslapiu.Radau foruma apie ktu studentes,teisingiau apie jusu mokslus.Ta tema gal butu galima dar pabendrauti.As ten taip pat studijuoju ir gal kam kazkuom galeciau padeti. smile.gif



Sveikute, as taip dar naujoke. Mokausi dizaino f. bet nuo rugsejo noriu pereiti i KTU ekonomika. Kokiam tu kurse? Jei ka gal palaikysim rysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi studijuoju ekonomika pirmame kurse. Malonu bus pabendrauti.
Atsakyti
QUOTE(dinciuka @ 2009 05 04, 19:13)
Sveikutės, aš irgi studijuoju ekonomika pirmame kurse. Malonu bus pabendrauti.



Labas, o kaip ar labai sunku mokytis, nes biskuti bijau..... kai pasibaigs sesija eisiu pasikalbeti pas ekonomikos f. prodekane ziuresiu ka sakys, kaip ten dabar su tais perejimais, ka uzskaito, o ka ne.
Atsakyti
Man asmeniskai labai patinka, vieni dalykai sunkesni kiti lengvesni. Jei tau patinka si specelibe tai butinai pereik. Man atrodo tai nera sunku, tiksliai nezinau. Ir prodekane visai nieko.
Atsakyti
Sveikutės. Aš tai studijuoju ŠU ekonomika. Gal pasibendrausim, gal padėsim viena kitoms. Ką gali žinoti ko gali prireikti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinciuka @ 2009 05 07, 11:39)
Man asmeniskai labai patinka, vieni dalykai sunkesni kiti lengvesni. Jei tau patinka si specelibe tai butinai pereik. Man atrodo tai nera sunku, tiksliai nezinau. Ir prodekane visai nieko.



Labas, tai va baigiau semestra ir buvau nuejus pas ekonomikos fakult. prodekane. Gali priimti tik i antra kursa ir reiketu is pirmo kurso kalbos kultura ir mikroekonomika atsiskaityti. Dar galvosiu, bet tikriausei galim rudeni buti grupiokes ax.gif jei gali parasyk i az, kiek tu moki uz moksla ar jau buvo kito pusmecio izangines paskaitos, neizgasdino g.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos. per paskutinį pusmetį apturėjau daug problemų, gėriau smarkių vaistų, ir taip išėjo, kad bakalaurinį darbą ginsiuos dabar. Klausimas:- Ar yra čia merginų, jau baigusių bakalaurą? o ypač marketingo spec.? man bėda. reikia parašyti bakalaurinį labai skubiai, ir norėčiau betkokių pavyzdžių darbų gauti ;/ manau tikrai viskas greičiau išeitų. Temą turiu, ir darba gabalais pasirašius. Norisi tik pačių bakalaurinio darbo griaučių, kad viską gražiai susidėliot, ir išsitaisyt, o gal ir kokių minčių pasisemti. būčiau labai dėkinga.
alisa.stebukluose@gmail.com

atleiskit už pafloodinimą tokį, keliose temose. bet tikiu kad suprantat ;/
Atsakyti
Sveikute merginos...gal gali padeti? gal kas rase koki darba bet panasia ar tokia tema "Pelno mokescio lengvatos sistemos itaka imones mokesciu politikai" buciau isties labai dekinga uz informacija. Jei kas ka turi gal galite atsiusti i agniote86@yahoo.com

is anksto dekoju 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
mergaites gal kas turit psichologijos Benravimas ir tarpasmeniniai santykiai darbeli buciau labai dekinga
remis1981@gmail.com
aciu kas pagelbes mirksiukas.gif
Atsakyti
As siuo metu esu dieninio 4 kurse, tai jei kam reiktu kokiu patarimu, ar ko, kreipkites wink.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūrau visos ekonomistės dingę kaip išmuštos. Jau tikriausiai iš po skaičių ir mokslų nebeišlendat. biggrin.gif
Atsakyti