Įkraunama...
Įkraunama...

Rosacea arba rožinė

Sveikos, visai neseniai mannustate rozacea arba rozine dar kitaip pavadinus. Israse Duac krema, nuo kurio tempia, sausina visa veida. Ieskau alternatyvu kovoti su sia liga. Susipazinau su daugybe straipsniu, pasisakimu ir pan. bandysiu iveikti, neziurint i diagnoze "nepagydoma, bet nemirtina".
Kvieciu visas ir visus pasidalinti gydymo metodais, gydytoju, uzkalbetoju ax.gif , zolininku kontaktais, vartojamu kremu pavadinimais, sudetimi ir viskuo kas padetu kovoti su sia nemalonia liga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrin: 04 balandžio 2011 - 12:09
labas,ir as turiu sia liga,vis dar blaskausi rinkdamasi kosmetikos priemones,tepaliukus,gydytojus ir tt.Atrodo,kad niekas man netinka g.gif .
Bandziau gydytis IPS ,po pirmos proceduros lyg ir ramesne oda buvo,netaip kaito,maziau kapiliarai matesi,bet sekanti karta labai skaudejo,ilgai raudonis neisnyko,o rezultato jokio...
Atsakyti
QUOTE(aidesa @ 2011 04 05, 12:44)
labas,ir as turiu sia liga,vis dar blaskausi rinkdamasi kosmetikos priemones,tepaliukus,gydytojus ir tt.Atrodo,kad niekas man netinka g.gif .
Bandziau gydytis IPS ,po pirmos proceduros lyg ir ramesne oda buvo,netaip kaito,maziau kapiliarai matesi,bet sekanti karta labai skaudejo,ilgai raudonis neisnyko,o rezultato jokio...

O tai tau tik oda siule gydyti, t.y. odos problemos. Klausiu, nes oda yra savotiskas veidrodis (ypac veido oda), kuris atspindi vidines problemas. Nesiule jokio organizmo arba bnet jau virskinimo sistemos tyrimo daryti?
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2011 04 05, 15:07)
O tai tau tik oda siule gydyti, t.y. odos problemos. Klausiu, nes  oda yra savotiskas veidrodis (ypac veido oda), kuris atspindi vidines problemas.  Nesiule jokio organizmo arba bnet jau virskinimo sistemos tyrimo daryti?

deja ne,bet pati labai noreciau maisto (ne)toliaravimo testa pasidaryti,nors nepastebejau,kad nuo mitybos man tas veido raudonavimas ir kaitimas keistusi.Bet mano giminaitei,numetus nemazai svorio(apie 50kg) si problema susitvarke,tai matyt tiesa,kad kazkaip su virskinimu susijusi ta rozine.o pati pas kokius gyd esi lankiusis?
Atsakyti
Sia liga turiu jau daug metu . Pradzioje dar nestipriai parausdavo ir praeidavo veido raudonis , veliau dazniau pasikartodavo, o dar po kurio laiko pastebejau kad nebenori tas raudonis niekur " iseiti". Rinkau visa informacija apie sia liga. Supratau kad turiu keisti visa gyvenimo buda.Teko pamisti deginimasi saulele ir soliariume, pirtis , karsta ir astru maista ir t.t. Man asmeniskai gerai padejo "Vitella Ictamo kremas", tai sinko su ichtiolu tepalas .Taip pat visa kosmetika su apsauga nuo UV spinduliu. Tai pat kuri laika reiketu panaudoti antibiotikus ( Doxociklina).Ir aisku viskas kenkia , kas kelia kraujo spaudima (stresas, nuovargis).Galiu pasidziaugti , kad mano reikalai pagerejo tongue.gif blink.gif Linkiu to ir Jums 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir as sita "geri". doh.gif Visoms uzuojauta. 4u.gif

Ji vis atsinaujina, dabar vel pradedu metronidazolio kursa, kas del antibiotiku, tai nepatariu, geriau as juos, nu ir kas, po kiek laiko vel islenda, jokios naudos. schmoll.gif

Geriau pasitepu antibiotiniu tepaliuku, po 2-3men praeina, kuri laika buna ramu.

Kaune galiu rekomenduoti gera dermatologa. 4u.gif

Kaip jis man sake si liga tikrai nepriklauso nuo organizmo, ka valgom ir pan. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu ir aš šį manonumą, jau kokius 7 metus. Visokių įvairių būdų bandžiau. Dabar laikausi laaabai griežtos dietos, jau po 2 savaičių tokio "bado" veidas atrodo geriau. aišku, manęs laukia dar metai darbo su savo meniu.. bet tikrai džiaugiuosi, kad vienintelis reikalas, kas man padėjo, tai ši dieta. Kiek žinau, labiausiai man pakenkė karvės pieno produktai. Dabar vartoju tik avies pieną. na o šiaip, aišku viskas priklauso nuo kiekvieno organizmo. gal kitai tiks ir ožkos pienas. Gal reikes valytis organizmą tik vandeniu.. žodžiu, čia aš ne specas smile.gif sakau, tik kas man netiko. man dar netinka, pvz., pomidorai... mėsa..
Kažkas čia rašė, kad dermatologas teigia, jog liga visiškai nepriklauso nuo to, ką valgom. tada nuo ko ji priklauso? kas ją iššaukia? tame ir esmė, kad tradicinė medicina neturi atsakymų.. Sako nepagydoma ir viskas. Labai noriu tikėti, kad aš ją įveiksiu. Nors pas gydytojus neinu jau senai, kremukų brangiausių nepirkinėju irgi senai. praradau viltį.. tikiu tik alternatyviomis priemonėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaMac: 02 birželio 2011 - 21:38
pas koki gydytoja lankaisi?bijau eiti pas bele ka,kad visai nenugydytu g.gif


Papildyta:
butu gerai,kad atsilieptu merginos,kurios gydesi lazeriu smile.gif ar padejo,kaip ilgai isliko poveikis?
Atsakyti
Na ir aš jungiuosi į šį rožyčių klubą,seniai vargstu, kokie 5 metai,bet tik dabar nustatė.Išrašė tepalą ROZEX,nosis pagerėjo nu bet kakta tai baisi.Dabar vėl esu užsiregistravusi pas gydytoją.Gal kas gydėsi GK klinikoje,ten plačiai radau aprašyta apie jų gydymą.Ir aplamai viskas įdomu kas su tuo susiję
Atsakyti
As gydziausi GK ,kita savaite vel vaziuosiu ,nes jau visiskai praradau vilti issigydyti tepaliukais ir kremais cray.gif Zinoma reikalingi ir jie,nes rezultatu galima pasiekti tik kompleksiskai gydant.Stebuklo lazeris nepadare,bet kad oda maziau kaito,isnyko deginimo pojutis,ne taip ryskiai matosi kapiliaru tinklelis,tai tikrai smile.gif siulau visoms pamegint,jei turit galimybe 4u.gif
Atsakyti
Aidesa, o kiek kainuoja konsultacija ir gydymas lazeriu,nes jų puslapyje kainų nėra paskelbta
Atsakyti
Sveikos merginos, manau kad ir pas mane yra kazkas panasaus doh.gif , tik niekas man nenustato kas yra, pas mane barzdos srityje, tokie raudoni spuogiukai ir jau gaug metu doh.gif
Atsakyti