Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

Labutis. Domina tokia tema, kas nors lanko savaitini darzeli g.gif g.gif g.gif . Koks ten mokestis , kuo skiriasi, kaip jauciasi vaikas. Kur tokie randasi Vilniuje. AR tiesa kad nujima 94lt, kurios moka iki triju metu jei atidodi vaika i savaitini darzeli? Kaip jus asmeniskai ar galetumet atiduoti savo vaikeli. smile.gif . ACIU
Atsakyti
Nieko nezinau apie savaitinius darzelius, bet noriu pasakyti, kad niekada neduociau leliuko i savaitini darzeli blink.gif
Atsakyti
Mano draugės mama dirba auklėtoja tokiame darželyje. Ji gyvena Karoliniškėse, man rodos ir jos darbas turėtų būti kažkur prie namų. Tai va, kiek teko girdėti iš jos, tai linksmų dalykų nepasakojo. Tik keletas epizodų: ateina mama po savaitės pasiimti vaikiuko, o jis verkia ir nenori pas ją eiti, nes labiau pripratęs prie auklėtojų, nei prie motinos. Kitas vaizdelis: ateina vaikų pasiimti moteriškės su ryškiomis mėlynėmis paakiuose ir t.t. Ateina ir apsvaigę nuo narkotikų šeimynėlės pas savo atžalėles blink.gif Tada tokiems jau neatiduoda vaikiuko vestis namo. Dažniausiai į šiuos darželius vaikus veda vienišos mamytės, dirbančios pamaininį darbą įv. gamyklose ir pan. Štai toks kontingentas g.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakima. As irgi nesirosiu savo leles atiduoti i toki darza. Mano vyro brolis ruosiasi atiduoti vaika i karoliniskies. Tai kaip isgirdau tai net asara nurediejo, o mergaitiei tik 1.4men. sad.gif sad.gif sad.gif . Mano vaikui 2metukai, ir anyta sako kad ir ji atidoti i savaitini darzeli, bet syrdis neuzka. Tai del tuo ir uzvedziau ta tema. ACIU uz atsakima.
Atsakyti
Tikrai nuima tą 93 lt. pašalpą- kai tvarkiausi jai gauti dokumentus- buvau įspėta dėl savaitinio darželio... būtina iškart pranešti...
Atsakyti
Na kiek teko bendrauti su savo bendraamziais kurie lanke savaitini darzeli, tikrai jokiu siltu prisiminimu nera. Kazkokia trauma tikrai palieka (bendravau su dviem bendradarbem, lankusiom savaitinius darzelius) - viena totaliai uzsikompleksavus, kita lydere, bet agresyvi lydere...
Atsakyti
mano drauge nasle turi 2 vaikiukus . ji leido i savaitini darzeli , bet neilgai .mokestis man atrodo toks pats kaip ir dieninio . jis yra zveryne . jei norit galiu placiau pasidomet. as tikrai neleisiu vaikiuko i savaitini darzeli .jos drauge ten dirba , bet tikrai suprantu situacija .
bet jie ten nepriprato .
Atsakyti
Mano vyro brolio vaikai vaiksto i savaitini darzeli, ir tai siaubinga mano nuomone. Negaliu pateisinti tokiu tevu. Mano vienas draugas vaikysteje lanke toki darzeli ir iki siol uz tai negali atleisti savo tevams. Ir mano sunenai pasakoja, kad juos ten musa, uz plauku tampo ir panasiai. Bet jie taip prigasdinti, kad tevam bijo pasipasakot, o svetimiems pasakoja.As zinoma pasakiu ju tevams, bet jie niekaip nesureagavo, tipo berniukams gyvenimo mokykla unsure.gif
Kokia mokykla, tie vaikai gryze namo motinai i veida su kumsciu duoda.
As kogero irgi duociau
Atsakyti
na nezinau del to siaubingai ar ne, as savo vedziau i savaitini, tiesa tai buvo senokai. Ji lanke nuo 1,5m ir man iki 3m mokejo pasalpa. O vedziau i savaitini butent todel kad ten galima iki 9 vakaro pasiimti vaiko, o jeigu perspeji tai ir truputi veliau- tai buvo idealiausias variantas mums, nes tada abudu su vyru dirbom iki 20 val. vaikai grupeje buvo, musu grupeje ne vieno kokio asocialaus ar pan nebuvo ir tik du vaikai likdavo nakvoti ir tai ne kiekviena diena rolleyes.gif

Taigi, savaitinis darzelis yra labai gerai, kai darbas antroje dienos puseje, nuvedi pries pietu miega, pasiimi kada gali thumbup.gif

tai va o kai persikraustem i Vilniu atsirado problema- visi darzeliai dirba tik iki 17:30, na dar paailginta iki 18:30, na ir atsiprasau ka mums su musu darbo grafiku daryti sad.gif apart darzelio dar ir aukle samdytis? blink.gif o savaitiniu vilniuje yra labai didele problema, tad teko man atsisakyti darbo kuri labai megau ir eiti i kita darba, pagal kita specialybe ( gerai kad turejau). Man ir sitas darbas patinka, bet velgi turi pasiimti vaika iki 18:30, ir jau su vaiku lekti i darba atgal ( cia irgi vakarais pagrinde). o dabar ir sita pakeiciau, nes atsodobo tie lakstymai pirmyn - atgal su vaiku, gerai kad jau paskutinieji metai

Atsakyti
QUOTE (aureja @ 2004 06 13, 10:49)
Dažniausiai į šiuos darželius vaikus veda vienišos mamytės, dirbančios pamaininį darbą įv. gamyklose ir pan. Štai toks kontingentas g.gif

ar vienisos mamytes turi koki neigiama atspalvi visuomeneje,kad sakai "va toks kontingentas" ir tame tarpe ir vienisos mamos... ? sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Lapas @ 2004 06 13, 12:33)
Negaliu pateisinti tokiu tevu.

Sutik,buna ivairiu situaciju gyvenime,neskubek smerkti. As nekalbu apie tuos,kurie atidave vaika i savaitini darzeli tam,kad laisvesni butu,liktu laiko pavakarot,pauliavot...
Mano viena kaimyne vede mergyte i savaitini darzeli. Ji medike,dirbo naktimis,viena ta mergyte augino... Kam ji nakti ja paliks ar aukle samdys is to minimumo kuri gaudavo? Ne. Nereik suabsoliutinti...
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 06 13, 13:13)
as savo vedziau i savaitini

Ir as vedziau,nes dirbau iki 20val. Tad atvaziuodavau pasiimti apie 20.30. Bet pora kartu nesuspejau pasiimti ir ji su visais nueidavo miegoti. Buvo priziureta,patenkinta,niekad neverke,o auklyte sakydavo,kad jei jau nespeju iki 20.30 pasiimti tai ir palikciau,nes jai ten patikdavo miegoti. Bet visad stengdavaus pasiimt,man paciai budavo liudna namie kai ji ten kazkur toli be manes...
Atsakyti