Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

nupusot gal kai kurios?vaiku namai net geriau skamba,nes zinai del ko ten vaikai gyvena ir kokie ju tevai!!
i toki darzeli savaitini niekas niekada nepriverstu vest vaiko,net ir visiskas nepriteklius,dirbciau namie,kol vaikas darzelyje,nzn megsciau siuciau,gaminciau tortus,auskarus,dekupazas,nnnnnnnnn dalyku,tik noro reik ,pragyvenciau nors ir biedniausiai iki kol paaugs vaikas ir jau namie vienas pabus.nu galu gale negi neina darbo rast ,iki 6?jokio,visai jokio?kad atsilaikyt?argi reik cia ir dabar geros algos ir del to kentet vaikas turi,tiesiog negaleciau zinot kad jai liudna,kad sirdele skauda,kad negali but su manim.nu nzn nzn......... as turbut jei butu tokia situacija kad ne kapeikos ir nera kur,tai prasyciau internetu,laikrasciai,kad kas priglaustu,kol isivaziuociau,ir maisto prasyciau ir net prie baznycios paklupeciau,juk cia mano reikalas kaip,o vaikas gyvens sau mylimas .nu negi zmogus nesumasto nieko,negi nera iseiciu,negi visi blogi ir tt,nu del vaiko as neimanoma padaryciau.

nekalbu apie mamas,kai pamaininis darbas,kai kelias dienas reik palikt vaikiuka su skaudancia sirdim,bet tikiu,kad tokios mamos vaikiukas,tikrai zino kad ji ateis kaip pasake,kas jis yra mylimas.taip pat suprantu tas kurioms veliau darbai baigias ir veda ten tik todel kad nera kas pasiimtu anksciau.
nu bet kaip kazkuri sake,kol tas anas ir gristu namo jau 8-9 buna,tai kur vaika det.cia kas bajeris?taigi pamaitinti ,pamyluoti uzmigdyti,ryte apkabinti galetu,ai nu zodziu as nesuprantu ir tiek. turbut todel kad esu viena,nedirbu ir myliu savo vaika,nenormaliai myliu
Atsakyti
Teko kelis metus dirbti savaitinėje grupėje. Didžioji dalis tų vaikų tėvų - tarsi ir niekur nedirbantys, arba namie dar yra seneliai, arba ponia su keturiais vaikais, pati nedirbanti, vyro verslininko išlaikoma, tas vyras dažnai išvažiuodavo, tuomet vaikai - visą savaitę darželyje, jei vyras namie - vaikai pasiimami namo kas vakarą... Buvo pora kartų, kad tėvai pamiršo pasiimti tris vaikelius savaitgalį.. Buvo atvejis, kai vaiką greitoji išvežė į ligoninę, o atvykusi jo motina ir sako: kai išrašys, tai kas nors ateikit man pasakyti... Na, auklėtoja ir lankė ligonį, kad jam nors kiek būtų smagiau. Tais trečiadieniais, kurie skirti vaikų lankymui, kartkartėm ateidavo viena mama, tiesa, dar viena močiutė, išsirūpinusi anūko globą, ji sugaišdavo apie 5-10 minučių, atnešdavo vaikui bandelę, pasistengdavo, kad auklėtoja tai būtinai pamatytų, po to skubiai išdumdavo. Pasitaikydavo, kad žiemą vaiką kas nors atvesdavo su viena puskojine, be jokių šalikų, pirštinių, atsarginių apatinių ... Gal jau ir užteks apie savaitinių grupių tėvų kontingentą? Žinoma, tuo pat metu turėčiau pasakyti, kad apie 10 procentų tėvų tikrai buvo kuo rūpestingiausi, bet neturėjo klitos išeities, kaip tik savaitinė grupė. Bet ar reikia džiaugtis, kai dvynukų motina sako. kad dirba kas antrą savaitę, bet tegu vaikai dūksta savaitiniame darželyje, nes, kai laksto namie - kaimynai skundžiasi...
Atsakyti
S m e r k i u tuos, kurie savo vaikus ledzia i savaitinius darzelius.Visada, visada yra galimybe padaryti geriau.Jei net mama dirba maximos pardaveja, gi yra dar teciai, mociutes, seserys, drauges, broliai...Iseitis tikrai yra.Na, o jei pas ne kuriuos is musu ne visai isvystytas motinystes instinktas-kita kalba!
Atsakyti
QUOTE(Kaimynė @ 2010 09 29, 21:42)
Teko kelis  metus dirbti savaitinėje grupėje. Didžioji dalis tų vaikų tėvų - tarsi ir niekur nedirbantys, arba namie dar yra seneliai, arba ponia su keturiais vaikais, pati nedirbanti, vyro verslininko išlaikoma, tas vyras dažnai išvažiuodavo, tuomet vaikai - visą savaitę darželyje, jei vyras namie - vaikai pasiimami namo kas vakarą... Buvo pora kartų, kad tėvai pamiršo pasiimti tris vaikelius savaitgalį.. Buvo atvejis, kai vaiką greitoji išvežė į ligoninę, o  atvykusi jo motina ir sako: kai išrašys, tai kas nors ateikit man pasakyti...  Na, auklėtoja ir lankė ligonį, kad jam nors kiek būtų smagiau.  Tais trečiadieniais, kurie skirti vaikų lankymui, kartkartėm ateidavo viena mama, tiesa, dar viena močiutė, išsirūpinusi anūko globą, ji sugaišdavo apie 5-10 minučių, atnešdavo vaikui bandelę, pasistengdavo, kad auklėtoja tai būtinai pamatytų, po to skubiai išdumdavo. Pasitaikydavo, kad žiemą vaiką kas nors atvesdavo su viena puskojine, be jokių šalikų, pirštinių, atsarginių apatinių ... Gal jau ir užteks apie savaitinių grupių tėvų kontingentą?  Žinoma, tuo pat metu turėčiau pasakyti, kad apie 10 procentų tėvų tikrai buvo kuo rūpestingiausi, bet neturėjo klitos išeities, kaip tik savaitinė grupė. Bet ar reikia džiaugtis, kai dvynukų motina sako. kad dirba kas antrą savaitę, bet tegu vaikai dūksta  savaitiniame darželyje, nes, kai laksto namie - kaimynai skundžiasi...

Va sitas kontingentas labiausiai stebindavo g.gif , man nesuprantama kaip tokioms mociutems atiduodavo anukus i ju globa, jeigu vaikai atsiprasant visa savaite valdiskuose namuose unsure.gif .
Turejau mergyte grupej 3m, mociute buvo globeja, vesdavo vaika kiekviena savaite ir be jokiu iseiginiu kaip i darba, o apie treciadienius, tai jai geriau neprimink, nes ji ziauriai uzsiemus pensijoj budama.
Mociute ne isgerianti, susitvarkiusi su ryskiais manikiurais ir makiazu smile.gif . Dar be sios anukes ji globojo dar 2 anukus, kurie po savaitinio darzelio perejo i internata blink.gif
Atsakyti
QUOTE(z.lineta @ 2010 09 29, 16:23)
  turbut todel kad esu viena,nedirbu ir myliu savo vaika,nenormaliai myliu

Na tikriausiai su ta pačia mintimi kasryt ir aš keliuosi ir darau tai kas man nepatinka, nes nerealiai myliu savo vaiką. Nenoriu smerkti tų mamų, nes nepažystu jų, bet skaitydama istorijas kai kurias tai šiurpuliukai laksto kūnu. O pati prisimenu kaip vasara, kuomet dar į darželį nėjom, o buvo pas senelius, per pietų pertraukas lėgdavau pas vaiką (nuo darbo tik 1,5km.) kad pabūtį su vaiku ir apkabinti. Kartais pagalvoji, gal ir gerai toms "mamytėms" be jokių skrupulų palieka ir dzin. O čia mes kaip kvailos ir raudame visa nakti vaika apkabinusios jei pakilo temperatūra ar pilva skauda.
Gal ir negaliu vaikui duoti visko ko jis nori, bet žinau kad meilės bent jau gaus tiek kiek reikia,
Atsakyti
Nematau nieko baisaus, jei vaikas leidžiamas į savaitinį darželį. Nemanau, kad mamos vaiką išleidžia su ramia širdim. Ir tik tos, kurios nematė vargo gyvenime, gali smerkti tokias mamas. Juk ne viskas gyvenime klojasi kaip suplanuoji. Darbas dalykas laikinas, kaip ir pats gyvenimas. Kiek svetimi žmonės gali prižiūrėti tavo vaiką? Tas pats ar brolis, ar sesuo. Galų gale draugės. Jie gali vaiką vieną kitą kartą pažiūrėt, bet ne 5kartus per savaitę. O jei tėvai ir visos giminės gyvena kitam mieste?? Jei pati uždirbi tik minimumą, ir ne tik prisideda mokestis už darželį, bet dar ir auklė, ar įmanoma išgyventi??? Pagalvokit, moterys, prieš rašydamos. Ne kiekvienai taip pasisekė kaip jums.
Mano darbas pamaininis, su vyru išsiskyriau, jis išvyko į užsienį, tad jei ne mano tėvai, aš taip pat neturėčiau kitos išeities kaip leisti vaiką į savaitinį darželį. Galų gale savaitinis darželis nereiškia, kad vaiką ten reikia palikti visą savaitę.
Atsakyti
QUOTE(ViktoOote @ 2011 02 28, 21:21)
Nemanau, kad mamos vaiką išleidžia su ramia širdim. Ir tik tos, kurios nematė vargo gyvenime, gali smerkti tokias mamas. Juk ne viskas gyvenime klojasi kaip suplanuoji. Darbas dalykas laikinas, kaip ir pats gyvenimas. Kiek svetimi žmonės gali prižiūrėti tavo vaiką? Tas pats ar brolis, ar sesuo. Galų gale draugės. Jie gali vaiką vieną kitą kartą pažiūrėt, bet ne 5kartus per savaitę.  O jei tėvai ir visos giminės gyvena kitam mieste?? Jei pati uždirbi tik minimumą, ir ne tik prisideda mokestis už darželį, bet dar ir auklė, ar įmanoma išgyventi??? Pagalvokit, moterys, prieš rašydamos. Ne kiekvienai taip pasisekė kaip jums.
Galų gale savaitinis darželis nereiškia, kad vaiką ten reikia palikti visą savaitę.

4u.gif visiskai sutinku.nekalbu apie tuos kurie tiesiog atsikrato vaikais juos ten palikdami.pati dziaugiuosi kad to isvengiau bet jei visgi butu teke juk nereikia vaiko palikt ten sav.juk pasimt gali kai tik nori.mes lankem sav grupe bet nelikdavom.per visa grupe likdavo tik vienas vaikas kurio mama dirbo maximoj bet buvo tokiu kurie likdavo 1ar 2 naktis per sav.negalima smerkt tu mamu kurios bando vaikui duonai uzdirbt nes 'tetukai' pabruke uodegas dingo ir jiem nusispjaut ar vaikas pavalges ar aprengtas...
Atsakyti
Mane vesdavo į savaitinį darželį. Mano tėvai nebuvo nei išgeriantys, nei asocialūs. Gal mama pavargdavo su manimi, nežinau. Buvo alia kažkoks specialus darželis Žolyno gatvėje. Manęs ten nepalikdavo savaitę ištisai. Reikėdavo nakvoti tik kartais, bet tuos kartus atsimenu kaip košmarą. Buvo labai labai baisu. Nepalikčiau savo vaikų dabar savaitiniame
Atsakyti
Toms kurios palieka vaikus savaitei darzelyje, tai beveik tas pats, kas atiduoti savo vaika i vaiku namus. Ir tik nesakykit, kad is reikalo ten vedate. Visada yra galimybes susirasti kita darba, dienini, kad nereiktu savo vaiku palikti auginti kitiems. Visada!!! O ir kai vaikas pradeda eiti i mokykla, manote, kad bus normalu ji palikti viena namie??? Ne nenormalu. Mano vyra tevai palikdavo savaitiniam, nors ir automobili turejo ir abu tevai buvo, ir seneliai tam paciam mieste. Uztai vyras dabar labai ant savo tevu pyksta. Manau jam yra psichologine trauma padaryta. Kaip jam sakau, jie neturi jokiu, net maziausiu pasiteisinimu uz toki ju elgesi. Nemylejo savo vaiko mama ir viskas.
Atsakyti
pazistu zmones, pakankamai turtingai gyvenusius tuo metu, taciau vaikus palikdavo savaitiniam darzely kai kada, nes tiesiog uzsimanydavo turet laisva vakara ar siaip, tylu ramu namie... ziauru.
Atsakyti