Įkraunama...
Įkraunama...

Rubikas-kubikas

Maciau Maximoje vaiku skyriuje, nedideli buvo, bet ir kainavo apie 10 Lt. atrodo g.gif
Atsakyti
As turiu schemute is interneto. Jei reikia rasykit AZ.
Atsakyti
QUOTE(nes @ 2007 01 11, 10:15)
As turiu schemute is interneto. Jei reikia rasykit AZ.


Labai ačiū, schemutę gavau. Tik nelabai suprantu vieno ženkliuko. O tu pati dėjai, tau viskas buvo aišku?
Atsakyti
rubikas-kubikas mačiau yra pc "SAVAS" žaislų parduotuvėje Žaislų planeta
Atsakyti
QUOTE(dzindzilia @ 2007 01 13, 13:46)
Labai ačiū, schemutę gavau. Tik nelabai suprantu vieno ženkliuko. O tu pati dėjai, tau viskas buvo aišku?





Tikiuosi, jau aisku mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(nes @ 2007 01 15, 12:23)
Tikiuosi, jau aisku mirksiukas.gif .


Jei kubikas susideda be paskutinės formulės, tai kartais gaunasi. Nes kažkodėl man ta paskutinė formulė nesigauna... (apverčia šoninius kubelius kaip reikia ir visas viršutinis aukštas susideda, bet tada išsibarsto apatinis...) Nors, atrodo, viską darau, kaip parašyta...
Atsakyti
Kubiku yra pirkti IKI parduotuvese. Kainuoja apie 4lt. Tik jis maziukas ir ne pats patogiausias.

Atsakyti
gal ir man butu galima schemute? ax.gif
Atsakyti

normalus rubiko kubas yra senukuose, kainuoja beveik 40 lt, normalus, tai cia kokybiskas, nes tie kur visai pigus, tai greitai isklera..ta uz 40 lt sukineju jau 2 menesiai, kol kas gerai viskas.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 12 rugpjūčio 2007 - 18:04
QUOTE(lydekaite @ 2007 08 09, 23:07)
gal ir man butu galima schemute?  ax.gif

o kurių reikia -2x2 3x3 4x4 ar net 5x5 ?

beje, visa rubiku gamą galite lengvai rasti galvosūkių pasaulyje akropolyje 3 aukštas priešais videoplant, tenai tokie mieli žaisliukai ir taip gerai sukasi pirkau 5x5 tai džiaugiuosi dabar thumbup.gif
Atsakyti
reiketu 3x3 kubiko schemutes ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Savaitgali susiradau savo sena vaikystes kubika rubika biggrin.gif ir bandau sudeti doh.gif g.gif Nu neatsimenu iki galo, vaikystej tureta schemute neatsirado smile.gif Gal kas galite pasidalinti scemute 4u.gif 4u.gif
Atsakyti