Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto Klubai Klaipėdoje

As siandien planuoju i Eola bige smile.gif noriu kalanetikos
Atsakyti
Sporto klubas apelsinas - http://www.apelsinas.lt/
Atsakyti
pries 1,5m. lankiau eola akropolyje, bet teko nutraukti.
dabar jau antra sav. einu I eola big'e.
Atsakyti
Venas prasciausiu klubu, kuriuos teko lankyti tai Herkaus sporto klubas. Bandziau eiti i grupines treniruotes vakare - 18:30, 19 valandomis. Jeigu 18:30 dar ir susirenka kelios moterys, tai 19 val ju nera, treniruotes nuimtos, o grafikas netaisytas. Ateini, pabuciuoji duris ir iseini. Matosi, kad klubo vadovas nelabai supranta kas yra vadovavimas ir t.t., prie administratoriu net kalendoriaus nera, as jau nekalbu apie elementaru laikrodi.....Vienu zodziu.....
Atsakyti
Sveikutes! Planuoju pradeti sportuoti sporto klube "Apelsinas", Vingyje. Labai seniai lankiau aerobika ir noriu vėl pradeti. Lankancios minėta klubą, jūsų nuomone, ar sunku naujokui isivaziuoti, t.y. ar yra paaiskinami sudetingesni zingsneliai, ar ten viena savo soki sokciau wink.gif. Gal yra norinčių i kompanija smile.gif?
Atsakyti
negi niekas nebesportuoja? gal padesit issirinkti sporto kluba pradedanciajai smile.gif
Atsakyti
Mergaites, sportuoju Eoloje Bige, bet atėjus pavasariui taip sunku rasti laiko ir nueiti, todėl galvoju lankytis West Gym - jis man arčiau darbo. Noriu būtent treniruoklių salės. Pažiūrėjau - ir kaina labai gera! Kaip ten treniruokliai? Ar patogu atlikti pratimus, kaip treneriai? Parašykite ar verta, jei kas lankėte? Ačiū!
Atsakyti
Sveikos, planuoju eit į Eolą BIGe ant treniruoklių pabandyt. Kokie atsiliepimai? Kaip treneriai, kaip dušai ir t.t.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2014 03 31, 15:38)
Sveikos, planuoju eit į Eolą BIGe ant treniruoklių pabandyt. Kokie atsiliepimai? Kaip treneriai, kaip dušai ir t.t.?  g.gif


Viskas ten yra gerai smile.gif Treneriai draugiški, paaiškina, parodo, jei kažkas neaišku smile.gif Dušai irgi normalūs, yra pirtelė. Vakarais žmonių būna daugiau, bet ne tiek daug, kad nebūtų kur sportuoti.

Pirmą kartą einantiems abonementas pusė kainos smile.gif jei dar bus kokių klausimų - rašykite. Ir iki susitikimo, aš irgi šiandien einu! Ir irgi į treniruoklius smile.gif
Atsakyti
Lankau ir aš bigo eola smile.gif Šaunus sporto klubas, viskas tenkina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(milez @ 2014 02 06, 15:27)
Sveikutes! Planuoju pradeti sportuoti sporto klube "Apelsinas", Vingyje. Labai seniai lankiau aerobika ir noriu vėl pradeti. Lankancios minėta klubą, jūsų nuomone, ar sunku naujokui isivaziuoti, t.y. ar yra paaiskinami sudetingesni zingsneliai, ar ten viena savo soki sokciau wink.gif. Gal yra norinčių i kompanija smile.gif?


Sveikos, aš sportuoju apelsine wink.gif esu vaiko auginimo atostogose tai pamenu ,kaip pradžioje nedrįsau būt ta naujoke unsure.gif bet gerai,kad nuėjau, fainos trenerės, tikrai padeda, pataiso thumbup.gif o dabar jau esu išmokus ir teisingai pratimus daryt ir kvėpuot smile.gif
Atsakyti
Naujokams apelsine geros salygos, pati nesenai pradejau, tai patiko ,kad savaite nemokamu duoda treniruociu, papasakoja kaip maitintis sportuot teisingai, testuka padare fizinio pajegumo tongue.gif
Atsakyti