Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto Klubai Klaipėdoje

QUOTE(Oksana76 @ 2011 09 04, 18:17)
Naujoji EOLA atsidarys nuo spalio 1d Misko rajone. Bus konkurente Apelsinui  biggrin.gif . Nebuvo saliu, bet dabar net dvi turesim  thumbup.gif



o kokioj vietoj tiksliau bigsmile.gif ju puslapy radau tik "NAUJAS EOLA SPORTO KLUBAS
prekybos centre BIG (Taikos pr. 139)
nuo rugpjūčio 18 d."
Atsakyti
Misko rajone, salia Maximos yra turgus, tai antrame aukste
Atsakyti
Lankau "Klaipėdos GYM" thumbup.gif Labai patinka, - treneriai malonūs, rūpestingi. Rūbinės, dušai kaip visur maždaug-tvarkinga, švaru, nieko netrūksta, tualete popierius rankoms švelnus (atkreipiu lb dėmesį, nes dauguma klubų taupo ir siūlo tuos švitrinius doh.gif ). Ypač patinka disco bike thumbup.gif VISADA išeini tookios pakilios nuotaikos, na dar niekad nėra užėjęs tingulys "eit ar neit" į treniruotę wub.gif Ir sportuojam tai pilnu tempu pilnu prakaitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 09 04, 20:59)
o kokioj vietoj tiksliau bigsmile.gif ju puslapy radau tik "NAUJAS EOLA SPORTO KLUBAS
prekybos centre BIG (Taikos pr. 139)
nuo rugpjūčio 18 d."

Sitas klubas tikrai nepatiko Bige smile.gif nepalyginsi su Akro smile.gif
Atsakyti
o man patiko eola bige thumbup.gif geros aerobikos treneres, malonios administratores thumbup.gif na dusu kabinos spinteles galetu buti geresnes, o spinteles didesnes tongue.gif dar patiko, kad yra drusku kambaris. reikes vaika nuvesti pakvepuoti thumbup.gif
Atsakyti
jeigu Bige patiko, Akre dar labiau patiktu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(teklex @ 2011 09 11, 15:39)
jeigu Bige patiko, Akre dar labiau patiktu wink.gif


mane nervavo, kad po trenkes visas suprakaitaves turi varyti per akropoli, nes nevisada laiko yra nusiprausti. o ten pirmadieniais ir sekmadieniais tas pats, pilna zmoniu thumbup.gif na moteris supras :)norisi visada atrodyti graziai smile.gif ziuriu cia ir vyru yra prisijunge prie forumo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 09 07, 12:22)
Lankau "Klaipėdos GYM"  thumbup.gif Labai patinka, - treneriai malonūs, rūpestingi. Rūbinės, dušai kaip visur maždaug-tvarkinga, švaru, nieko netrūksta, tualete popierius rankoms švelnus (atkreipiu lb dėmesį, nes dauguma klubų taupo ir siūlo tuos švitrinius  doh.gif ). Ypač patinka disco bike  thumbup.gif VISADA išeini tookios pakilios nuotaikos, na dar niekad nėra užėjęs tingulys "eit ar neit" į treniruotę  wub.gif Ir sportuojam tai pilnu tempu pilnu prakaitu  biggrin.gif


o man nepatiko sitas klubas smile.gif per bike aerobika yra monotonija. mini pedalus, tai greiciau , tai leciau. aerobikos uzsiemimai irgi labai prasti. ir dar treneriai pastoviai keiciasi saleje. o kainos tai nunafig biggrin.gif tai uz ta popieri ir moki tokius pinigus biggrin.gif dar pazistama lanke baseina, sake chlorkes labai daug, vietos mazai. na irgi nepatiko. na bet puiku, kad tau patiko smile.gif man geriau apelsinas arba eola smile.gif)) eoloje irgi baikas yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(COYOTA @ 2011 09 11, 22:17)
mane nervavo, kad po trenkes visas suprakaitaves turi varyti per  akropoli, nes nevisada laiko yra nusiprausti. o ten pirmadieniais ir sekmadieniais tas pats, pilna zmoniu  thumbup.gif  na moteris supras :)norisi visada atrodyti graziai smile.gif ziuriu cia ir vyru yra prisijunge prie forumo  smile.gif

zinoma supras wyrai kad reikia moterims grazioms buti biggrin.gif zinok vyru rubineje kiti prilygsta moterims :DDD na o po treniruotes nenusiprausus cia jau nesamone...
Atsakyti
Sveikos gal yra sokanciu "Turtingas krantas" danes g. 6 g.gif
Niekada nesu bandziusiu sokti ar yra tokiu lankanciu, noreciau isbandyti, man atrodo patraukliau nei sporto klubai 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri lankote West gym?? ax.gif Norėtųsi išgirsti atsiliepimų apie treneres ir šiaip aplinką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(as123 @ 2011 09 14, 16:46)
Sveikos gal yra sokanciu "Turtingas krantas" danes g. 6  g.gif
Niekada nesu bandziusiu sokti ar yra tokiu lankanciu, noreciau isbandyti, man atrodo patraukliau nei sporto klubai 4u.gif


As irgi ilindau pasiziureti ar cia yra sokanciu bigsmile.gif Niekad nesokau, bet noretusi pabandyti, galvoju apie Tado Rimgailos sokiu studija, pvz. Solo latino g.gif Kazin zaliems verta bandyti ar ne blush2.gif ? as123, gal i kompanija rolleyes.gif ? As uzklausiau pastu ar yra grupe zaliems, gal ne neverta noreti doh.gif
Atsakyti
Labukas visoms! Nuo kitos savaites vel pradedu lankyt Kitonija senamiestyje.Eidavau i kalanetikos uzsiemimus, veliau perejau prie treniruokliu.Treneres saunios, draugiskos, aplinka taip pat puiki thumbup.gif Prie treniruokliu trenere Roberta tai thumbup.gif
Atsakyti