Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
19sav buvau echoskopijos leliukas labai spurdejo ir virkstele buvo tarp kojyciu, bet ziurinti gyd pasake jog jai panasu i mergyte, ar gali suklysti? Gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 04 17, 22:55)
19sav buvau echoskopijos leliukas labai spurdejo ir virkstele buvo tarp kojyciu, bet ziurinti gyd pasake jog jai panasu i mergyte, ar gali suklysti? Gal kam taip buvo?


Man taip pat 19sav. kai ziurejo echoskopu, pasake kad tarp koju nieko nematyti ir panasu i mergyte, taciau 29 sav. per echo pasake, kad 90 proc. berniukas doh.gif
Dabar isvis nebezinau ko laukti, perku unisex drabuzelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedi: 18 balandžio 2010 - 09:19
pazistamai buvo taip, jog iki pat gimdymo sake jog bus berniukas, o gime mergaite rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau pakartotinai echoskopijai, leliukas vel neparode ka turi tarp kojyciu, nes buvo jas surietes, tai pasake mergytes dazniausiai slepiasi , tai dave 70% mergytei, o jau likusieji bernuzeliui. Tai pirksiu neutraliu spalvu drabuzelius, nors ir labai norisi melynu dabar blush2.gif
Atsakyti
Aga, biggrin.gif man irgi taip sake,o gime graziausias berniukas su didziuliais viriskumo atributais bigsmile.gif
Dabar vel tas pats,jau 3 ehcoskopus padarem ir...nieko g.gif vel kojos sukriziotos,ir vel girdziu tikriausiai mergaite nestuke.gif As manau nesvarbu kas, svarbu kad sveikas 4u.gif O pirkimo malonumus paliksiu teciui ir seneliams-tures ka veikt kol as busiu ligoninei blink.gif
Atsakyti
o man nesuklydo, iš kart pamatė mergytę ir visus kartus kai žiūrėjo-matėsi mergytė bigsmile.gif
paskui kita ginė darė echo- galvoju jos paklausiu kas- sako- negi nežinot- mergytė lotuliukas.gif
ir gimė mano princesė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 04 26, 10:28)
Buvau pakartotinai echoskopijai, leliukas vel neparode ka turi tarp kojyciu, nes buvo jas surietes, tai pasake mergytes dazniausiai slepiasi , tai dave 70% mergytei, o jau likusieji bernuzeliui. Tai pirksiu neutraliu spalvu drabuzelius, nors ir labai norisi melynu dabar blush2.gif


mano irgi slėpėsi, tai visis - oi, mergaitė drovi, tai slepiasi. Paskui vėlesnis echo parodė visus vyriškus atributus biggrin.gif
Atsakyti
Man nesuklydo, visada sake, kad bus berniukas, taip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
Man nesuklydo. Po pirmo pranesimo apie lyti dar neskubejau pirkti roziniu rubu, bet kiti du echoskopai tik patvirtino pirmaji, tad jau zinojome, kad bus mergyte smile.gif
Atsakyti
man su abiejais nestumais labai anksti pasake 12 ar 14 savaite , kad bus mergytes, na o likusios echoskop tai patvirtino. pirmagime- mergyte, nors drebejau kas bus, juk kambarys ruzavai jau isdazytas, tai baisiai bijojau, kad nebut suklyde, tai dabar jau nebebijau, pasitikiu kazkaip..
bet teko girdet tokiu istoriju kruva kad pranasauja ta ir ta o gimsta ne tas... g.gif

sekmytes 4u.gif
Atsakyti
Kai nemato tai nemato, tik spejimais lieka, bet man labiau idomu pasidare, ar buvo kuriai, kad pamate putyte/pimpaliuka, butent izvelge (nezinau kaip issireikst blush2.gif ) o galiuasiai paaiskejo, kad suklydo? ax.gif
Atsakyti
na mums siuo atveju labai pasiseke nes nei karto nesuklydo bigsmile.gif biggrin.gif kaip sake taip ir turim mirksiukas.gif ax.gif thumbup.gif
Atsakyti