Įkraunama...
Įkraunama...

Didelis metu skirtumas 2 vaiku gerai ar blogai?

QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 06 15, 17:49)
Amziaus skirtumas tarp vaiku yra tiesiog neishsemiama tema. Visur galima rasti uz ir pries biggrin.gif

Mazas amziaus skirtumas yra labai gerai vaikams - turi vienmeti tokiu paciu interesu drauga, o ir tevams vaikai uzauginti vienu ypu.
Didelis amziaus skirtumas labai gerai tevu santykiams (skaiciau kazkur apie tai), tevai turi puiku pagalbininka ir uzvadeli (vyresnysis vaikas).

Kaip isheina jusu sheimoje, taip ir gerai wink.gif Mane visi vadino pakvaishusia, kai vezimelyje stumdziau dukryte, o pilvas jau nosi riete laugh.gif Zmones megsta kritikuoti, neimk i plaucius, megaukis savo vaikais thumbup.gif

KAIP PIRSTU I AKI... KIEK ZMONIU TIEK NUOMONIU, O AR BUS TARP VAIKU TARPUSAVIO SUPRATIMAS PRIKLAUSYS NUO AUKLEJIMO... smile.gif
Atsakyti
Pirmoji mintis, kai dukra (14,5 m) atėjo su berniuku namo ir supažindino mus su juo - Dieve, kaip gerai, kad yra mažasis (3,5 m.) ...

Bet kokiu atveju - ar tai būtų mažas ar didelis skirtumas - svarbiausia, kad MES JUOS TURIME smile.gif
Atsakyti
tarp mano mergaiciu nedidelis skirtumas (beveik 2 metai), ir mes su vyru labai dziaugiames, joms abiem patinka tie patys zaidimai, kai lauke lyja jos yra dviese ir gali zaist thumbup.gif , bet taip pat nera blogai ir didelis skirtumas, kiekvienas kaip turi taip ir dziaugias clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Tarp mano tetes ir jo brolio 18 metu skirtumas. Taip ,taip ir tevai tie patys , tais laikais skyrybos nelabai buvo toleruojamos. Isaugo jie labai skirtingi , bet ir labai mylintys vienas kita . rupinosi juo labai mano tetis kai jaunas buvo ir metu skirtumas juos tik dar labiau sutvirtino, nes galejo ir priesingai tapti, juk interesai ne tie patys. Ir po siandiena jie labai artimi , nes ju supratimas vienas kito praauga visus lukescius jie abu yra vienas kito parama : ir tetis jaunas isliko ir jo brolis mano tetes patarimus labai gerai pritaike : jie lyg papildymas vienas kito. thumbup.gif
Atsakyti
Tarp manes ir seses 13 metu skirtumas, ir mes tu paciu tevu smile.gif Kai buvau vaikas , tai jausdavau siokia tokia nuoskauda, kad neturiu panasaus amziaus seses ar brolio su kuriais galeciau zaisti, kartu eiti i mokykla ir pan. Be to klaseje kartais pasisaipydavo, kad mano jau seni tevai mad.gif Bet dabar esu labai laiminga turedama "didele" sese, mes geros drauges, jai galiu pasakyti viska, ko gal but nedristu mamai wub.gif
Atsakyti
Mano sesuo 10 metų jaunesnė. Blogiausia buvo, kai reikėdavo ją saugoti ir sėdėti kartu smėliadėžėje, bet gerai buvo mamai - ji turėjo rimtą pagalbininkę.... Kai sesuo buvo 1 mėnesio, mama susirgo ir mėnesį gulėjo KMUK'e, o "mama dirbom" mes su tėte, tagi ir maudėm, ir vystėm , ir skalbėm ir maitinom ir t.t. Visa tai davė pliusų - kai gimė mano dukrytė, daug ką prisiminiau ir žinojau . Metų skirtumą jaučiau tol, kol sesuo nepradėjo draugauti savo būsimu vyru . Dabr ji augina 2 metukų mergytę ir mes labai šauniai bendraujam - pasitariam, viena kitai padedam, keičiamės tiek rūbais, tiek kosmetika, tiek žiniom apie gėles - žodžiu geros draugės . Švogeriukai irgi gerai sutaria, taigi, šašlykus dažniausiai kepam kartu... Tie 10 metų atsiliepia tik tada, kai matau,kad ji kažką daro vaikiškai, ir bandau patarti, kad nedarytų klaidos. Bet jau išmokau patylėti ( nors ji niekad neįsižeidžia ir dažnai pati klausia , kaip elgtis...)
Atsakyti
As seimoje buvau jauniausia,pagrandukas rolleyes.gif aisku budavo visko sad.gif ,vyresni ir nuskriausdavo,ir i skudurus nuo ju gaudavau kaip reikiant blink.gif retkarciais zinoma unsure.gif Mes augome trise,sesuo 9metai vyresne,o brolis 8metus vyresni uz mane.Jie labai nenoredavo manes daboti dry.gif ,nes jiem jau rupedavo kur nors su draugais lekti ,o cia dar ir mane tystis reik biggrin.gif Na bet dabar tai labai visi gerai sutariam,ir as dziaugiuosi kad juos turiu thumbup.gif ,o jie patenkinti kad esu as tokia (taip mane ir vadina)pagrandukas rolleyes.gif
Atsakyti
daug diskutuota: http://www.supermama...?showtopic=5040 wink.gif , tarp mano dukrų 1,2m. skirtumas, nežinau, ar joms gerai, nes pešas, bet turi kompaniją, mokosi dalintis viskuo rolleyes.gif , negaliu lygint, ar geriau, kai mažas metų skirtumas, ar didelis, na, per didelis-15-16m. tai nelabai gerai(pas mus su broliu toks tarpas), maža ryšio tarp vaikų...Trečias 2.gif
askirsis nuo pirmųjų 6-7m., bus matyt, parašysiu, ar lengviau rolleyes.gif , nors galėsiu lygint, bet manau, kad man bus lengviau, o dėl vaikų-nežinosi, būna, akad pešasi, nesutaria tarpusavy tiek 1m. skirtumo, tiek 9m. skirtumo vaikai unsure.gif g.gif
Atsakyti
mano sesuo už mane viresnė 11metų, ir mes esame geriausios draugės wub.gif
galvoju jei būtų brolis (o ne sesuo) tai vargu ar taip sutartume.
sesė turi 2 dukras tarp jų skirtumas 3 metai,kol mažos buvo tai žaidė o dabar nelabai sutaria ir sesiai vargo su dviem buvo,ir palikt kam nors sunkiau dvi budavo.
ir ji man visada sako nedaryk taip kaip aš.
aš pati norėčiau tarp vaikų 7-8 metų skirtumo smile.gif
Atsakyti
Mes irgi sakem neskubesim su antru 2.gif (del mano sveikatos irgi),bet kad laikas bega neitiketinai greitai,tai butu pats laikas jau pagalvoti laugh.gif taigi ir naturaliai butu didelis amziaus skirtumas..
Atsakyti
Pasikartosiu ir cia...
As uz kuo mazesni metu skirtuma, kadangi veliau vyresnelis bus daugiau-AUKLE, nei brolis ar sesuo! Ypac,jei vyresne bus sesuo...(cia as is patirties...)
Atsakyti
Tarp musu su sese skirtumas 10m.Kai augom aisku buvo visko,kaip ir tarp vaiku.Bet cia,man atrodo,taip buna ir tarp pametinuku ir tarp didesnio metu skirtumo vaiku.O dabar abi turim po du vaikus,esam mamos ir to skirtumo nebeliko.As esu labai laiminga,kad turiu sese ir tas skirtumas visai nesvarbu.Ir geriau lai jis buna labai didelis ,nei netureti seseru ar broliu.
Atsakyti