Įkraunama...
Įkraunama...

Maudynės gamtoje

QUOTE(Vicious Vici @ 2011 07 22, 09:17)
Nu ką, baigėsi... Pirma vieta taip netikėtai pirma thumbup.gif , jau galvojau niekada nebeatspėsiu aš tų balsų biggrin.gif O Rustė, kad nustebino. Va tau ir dvyniai, dvyniai, tipo tos pačios foto ir še tau tongue.gif tikrai maniau, kad užkietėjusio šunininko iš šunų skyrelio foto biggrin.gif

o šuo ne mano, šitas šuo kaime gyvena , vardas jo Argas wink.gif mišrūnas (kolis su aviganiu).

bet foto mano daryta, net neplanuotai konkursui prieš keletą metų.

bet ypatingas tuo, kad šis šuo lipa vandenin, toli plaukia, grįžta ant kranto, nusikrato, vėl lipa. kaip žmogus wink.gif

nors yra sargas, bet šiaip man nerealaus gerumo ir gražumo šuo wink.gif beje namie turim du katinus biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už balsus mano nuotraukai smile.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif ir ačiū už mus balsavusiems aciuks.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojoms!!!! grazios foto. Dekoju uz man skirtus balselius smile.gif
Atsakyti
Ačiū už mums skirtus balsus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mergaitės labai džiaugiasi clap.gif kaip ir tuomet jūroje clap.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif
ir mano išrinkta nuotraukytė pateko į trejetuką thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

SEVIKINAME NUGALĖTOJAS!

user posted image

I VIETA

Šalnė

"Nedorėlė jūra arba... nesurežisuoti vandens malonumai smile.gif "

user posted image

II VIETA

frederica

"Kartu su paukščiais"

user posted image

III VIETA

l.buz

"jeeee... biggrin.gif"

user posted image

III VIETA

Ersė

"Klajokliai"

user posted image
user posted image


Atsakyti
Slapta vyliausi, bet tikrai nesitikejau smile.gif , aciu kam patiko photo.gif aciu, kad nepatingejot pabalsuoti, aciu aciu aciu notworthy.gif first.gif

Banga buvo toookia netiketa ir toooookia salta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalnė @ 2011 07 22, 18:24)
Slapta vyliausi, bet tikrai nesitikejau  smile.gif , aciu kam patiko  photo.gif aciu, kad nepatingejot pabalsuoti, aciu aciu aciu  notworthy.gif  first.gif

Banga buvo toookia netiketa ir toooookia salta  biggrin.gif

Nuoširdžiai sveikinu, nes foto - super thumbup.gif , aš pati už ją balsavau ir vyliausi, kad ji nugalės. Taip ir buvo thumbup.gif , valioooooo
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojams wub.gif wub.gif wub.gif


Aciu uz mano garbaniu balsavusiems wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 24 liepos 2011 - 14:54
O ooooo, oHo - dėkui, išties, nesitikėjau. Nebuvo jokios nuojautos, kad pateksiu į trejetuką. Smagu buvo rasti biggrin.gif
Sveikinimai pirmai ir trečiai vietoms- gražios nuotraukos. Pirmoji - tikrai pirmoji, labai tikra. Trečioji su šokančiom merginom - puiki nuotaika, verta kiekvieno balso.
Klajokokliai - mistiniai tokie, įdomi foto.
Atsakyti