Įkraunama...
Įkraunama...

Persistengiau sporte

Nop kasdien nesportuoju, nebent savaitgali kasdien iseina, nes nutaikau daigiau laisvesnio laiko ax.gif siaip iseina 3-4-5 kartai per savaite bigsmile.gif siaip man sportas gera nuotaika, pagerejusi savijauta, lengvas atsikelimas ryte ir pan...
O tu kiek laiko ir kaip daznai sportuoji?
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2007 02 17, 13:38)
Nop kasdien nesportuoju, nebent savaitgali kasdien iseina, nes nutaikau daigiau laisvesnio laiko ax.gif siaip iseina 3-4-5 kartai per savaite bigsmile.gif siaip man sportas gera nuotaika, pagerejusi savijauta, lengvas atsikelimas ryte ir pan...
O tu kiek laiko ir kaip daznai sportuoji?

as tai sportuoju mazdaug 6 metus,dabar lankau fitnesa. Treniruojuosiu 2 kartus per savaite 4u.gif
Atsakyti
o fitnesas tai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2007 02 18, 11:23)
o fitnesas tai? ax.gif

ta prasme nelabaj supratau klausimo ax.gif tureja omeny,kad profesionaliai uzsiimineju fitnesu ir kaj man ofseason taj sportuoju 2-3 k per savaite,o va pries varzybas tenka treniruotis daug mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milenna @ 2007 02 20, 22:03)
ta prasme nelabaj supratau klausimo  ax.gif  tureja omeny,kad profesionaliai uzsiimineju fitnesu ir kaj man ofseason taj sportuoju 2-3 k per savaite,o va pries varzybas tenka treniruotis daug  mirksiukas.gif



dabar supratau blush2.gif nes paprastai tokio žodžio neprofesionalai nevartoja, aš tai net nežinau kas tai yra žinau, bet kaip suvokiu tai kažkas panašas į kūno dizainą g.gif kiek laiko jau sportuoji ir kokie pasiekimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2007 02 21, 10:13)
dabar supratau blush2.gif nes paprastai tokio žodžio neprofesionalai nevartoja, aš tai net nežinau kas tai yra žinau, bet kaip suvokiu tai kažkas panašas į kūno dizainą g.gif kiek laiko jau sportuoji ir kokie pasiekimai? ax.gif

na,kajp jau ir minejau,sportuoju sesis metus mirksiukas.gif o pasiekimaj is tiesu neblogi blush2.gif varzybose dalyvauju irgi mazdaug apie sesis metus,dazniausiai uzimu prizines vietas -antra,reciau trecia blush2.gif esu laimejusi ir miss figura wub.gif o kuno dizainas is tiesu primena fitnesa,tik skirtumas gal tas kad ten svarbiau lieknas kunas,dailus raumenukaj,o fitnesas-jau skaitomas kajp profesionalus sportas,ci areikia ideti daug darbo,labaj reguliuoti mityba ir tt. 4u.gif
Atsakyti