Įkraunama...
Įkraunama...

Meilės ligos

4u.gif
Klausykit, aš visada mėgau gražias moteriškas, bet kaip išgirdau, kad Ukmergėje aptiko 43 naujus AIDS židinius..ir dar tokiomis aplinkybėmis.. Tipo vyrai turėjo drauges. Viena iš tų draugių buvo nešiotoja. Taip gavosi, kad susikrušo visa kompanija, vyrai užsikrėtė ir užkrėtė savo žmonas. Nu ir taip toliau. Rezultatas 43 žmonės ir dar iš tos pačios kompanijos.
43 sugadinti gyvenimai.
Mes visi rizikuojam ir tikimės, kad TAI nutiks kažkam, bet ne man....
(aš ne iš Ukmergės, bet klaiku apie tai girdėti nors tai ir toli nuo manęs)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveraz: 12 birželio 2011 - 11:13
Nu ir gerai. Man ***** negaila.
Atsakyti
o saves?
Atsakyti
Viskas čia normaliai, tik liga rimta. Pažiūrėkit į kitas lytiniu keliu plintančia ligas.
Atsakyti
Prezervatyvais naudotis reikia
Atsakyti
Svarbiausia pačioje Ukmergėje apie tai niekas negalvoja (na,ta prasme,žino,bet nesuka galvos) o kituose miestuose žmonės jau rūpinasi tokiu įvykių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beža: 21 birželio 2011 - 16:01
reikia galvoti prieš tai, o ne po to.
Atsakyti
Reikia atsargiau partnerius rinktis, prezervatyvus naudot . rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gyventojas @ 2011 06 12, 18:49)
Nu ir gerai. Man ***** negaila.

Ir man negaila. Bet tai nera gerai, nes tos k**** platina ligas, gali ir ne k**** budamas apsikresti, pvz. apsilankius pas ginekologa, stomotologa, darant kraujo perpylima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikne @ 2011 06 22, 14:26)
Ir man negaila. Bet tai nera gerai, nes tos k**** platina ligas, gali ir ne k**** budamas apsikresti, pvz. apsilankius pas ginekologa, stomotologa, darant kraujo perpylima rolleyes.gif


Ne tik jos, tačiau daugiausia šitos ligos plinta visgi lytiniu keliu...
Atsakyti
nu jo,k**** tai negaila,bet gaila normaliu moteru kuriu vyrai buvo pas tas k****
Atsakyti
Mūsų šeimoje irgi buvo nemalonus įvykis, jau ***** pasimetęs buvau. Žmona pareiškė, kad jai siusiojant skauda "tam tikrą vietą", prisiskaitaliojo internete apie visokius cistitus ir ne tik... ir man pareiškė, kad aš su bledėm duoduosi kaip šuva. O aš nieko išvis, liepiau darytis tyrimus, nuėjo pas bobų daktarą, tas jokių tyrimų neatlikęs antibijotikų stipriausių pavarė. Ta grįžo, klykia, tipo aš rysiu antibijotikus, o tu pas bledes trankysies doh.gif doh.gif Ką??? Aš skambinu tam daktariūkščiui, duodu velnių- ko tu gaidy tyrimų neatlikęs vaistus skiri, bobą gazdini doh.gif pastačiau ant blakstienų, padarė tyrimus, jokių lytiškai plintančių ligų nėra. Tik šlapimo takų uždegimas, bet jau čia aš ne prie ko... Čia jau ne mano istorija... ax.gif
Atsakyti