Įkraunama...
Įkraunama...

Transfer faktoriai - 4life maisto papildai

Sveikos mergaites,

Gal kas esate bande naturalius is pieno krekenu gaminamus maisto paildus 4life imuniteto stiprinimui.
Buvau pristatyme, likau labai suzaveta. Noreciu kad parasytu tos kurios bande.

Bandysiu pasidaryti NK lasteliu tyrima pries ir veliau menesi pavartosiu, bei vel pakartosiu tyrima.
smile.gif


Papildyta:
http://www.imunitetas4life.lt/
http://pasirupinksav...20atsiliepimai/
http://blog.lrytas.l...27/nk-lasteles/


Atsakyti
sveiki, ar yra zmoniu, kurie naudojo siuos papildus, sergant autoimunine liga,?
platintojai nesivarginkite.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 01 29, 19:00)
sveiki, ar yra zmoniu, kurie naudojo siuos papildus, sergant autoimunine liga,?
platintojai nesivarginkite.

As vartojau apie metus laiko, daja paskyti kad likau suzaveta , negaliu.Pirma menesi vartojau tik classic po 3 i diena, antra menesi su classic vartojau ir trifactor, po to dar r plus, jei gerai pamenu. Gerdavau liktais po 7 i diena, po to suzinojau is platintoju, kad tai "lasas juroje", na prie autoimuniniu ligu. Del 'finansu"paskutinius men tegeriau tik classic, tai po 3, tai 5 i diena. Pazystu viena moteri is Skandinavijos, sergancia reumat artritu, ji vartoja transfaktorius po 20 kapsuliu per diena, jauciasi sako puikiai. Zinau viena mergina su vilklige, ji sventai tiki , kad ja gelbeja tik t.f
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2012 02 12, 13:29)
As vartojau apie metus laiko, daja paskyti kad likau suzaveta , negaliu.Pirma menesi vartojau tik classic po 3 i diena, antra menesi su classic vartojau ir trifactor, po to dar r plus, jei gerai pamenu. Gerdavau liktais po 7 i diena, po to suzinojau is platintoju, kad tai "lasas juroje", na prie autoimuniniu ligu. Del 'finansu"paskutinius men tegeriau tik classic, tai po 3, tai 5 i diena. Pazystu viena moteri is Skandinavijos, sergancia reumat artritu, ji vartoja transfaktorius po 20 kapsuliu per diena, jauciasi sako puikiai. Zinau viena mergina su vilklige, ji sventai tiki , kad ja gelbeja tik t.f


sveiki, kada skambinau, tai man is karto pasake gerti puse metu tik clasic, po to jau bus matyti,
o tai , ka jie brangus, tikrai daugeli sustabdo juos vartoti....
bet ar nors bukle neblogejo? ar is vis nieko nepajutote?
Atsakyti
QUOTE(stlauryna @ 2011 07 25, 13:35)
Sveikos mergaites,

Gal kas esate bande naturalius is pieno krekenu gaminamus maisto paildus 4life imuniteto stiprinimui.
Buvau pristatyme, likau labai suzaveta.  Noreciu kad parasytu tos kurios bande.

Bandysiu pasidaryti NK lasteliu tyrima pries ir veliau menesi pavartosiu, bei vel pakartosiu tyrima.
smile.gif
Papildyta:
http://www.imunitetas4life.lt/
http://pasirupinksav...20atsiliepimai/
http://blog.lrytas.l...27/nk-lasteles/

As pati apie juos suzinojau tik pries 3men.,zinau zmoniu kurie naudoja ir gerai jauciasi.Man idomu tik tiek kiek liecia mano dvieju vaikuciu imuniteta,nes labai sergam,mazyle jau nuo 2men.bronhitu.Pakolkas rezultatas toks,jog mazylei isgydziau laringita per2paras,bijau dziaugtis,bet esu suzaveta ir bandysim dabar juos naudoti kiekviena diena tik profilaktinemis dozemis,nes kai susirgom gerem po4-5 kapsules per diena(beveik 5men.)Pati isbandziau ant saves,tik prasidejus pirmiems persalimo simptomams geriau po 2kapsul. du kart per diena pora dienu,tai taip ir neisisirgau.Dabar gersim visa seima,gal busiu atradusi preparatus kurie mums leis nesirgti,lankytis viesose vietose,bei nebebus panikos, kad tave aplanke suslogaves svecias.Pasidalinsiu su visomis kaip mums sekasi toliau juos vartoti.Bet siai dienai siuliciau visoms pabandyti,nes kiek skaiciau info ir dar anglu kalba,tai nera jokiu pasaliniu poveikiu,net neimanoma perduozoti,nera amziaus ribos ir jokios chemijos.Mes tiek visokio brudo gaunam is aplinkos,maisto ,vaistu ir t.t.,jog tikrai musu organizmams reikia pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(masangreme @ 2012 02 15, 14:43)
As pati apie juos suzinojau tik pries 3men.,zinau zmoniu kurie naudoja ir gerai jauciasi.Man idomu tik tiek kiek liecia mano dvieju vaikuciu imuniteta,nes labai sergam,mazyle jau nuo 2men.bronhitu.Pakolkas rezultatas toks,jog mazylei isgydziau laringita per2paras,bijau dziaugtis,bet esu suzaveta ir bandysim dabar juos naudoti kiekviena diena tik profilaktinemis dozemis,nes kai susirgom gerem po4-5 kapsules per diena(beveik 5men.)Pati isbandziau ant saves,tik prasidejus pirmiems persalimo simptomams geriau po 2kapsul. du kart per diena pora dienu,tai taip ir neisisirgau.Dabar gersim visa seima,gal busiu atradusi preparatus kurie mums leis nesirgti,lankytis viesose vietose,bei nebebus panikos, kad tave aplanke suslogaves svecias.Pasidalinsiu su visomis kaip mums sekasi toliau juos vartoti.Bet siai dienai siuliciau visoms pabandyti,nes kiek skaiciau info ir dar anglu kalba,tai nera jokiu pasaliniu poveikiu,net neimanoma perduozoti,nera amziaus ribos ir jokios chemijos.Mes tiek visokio brudo gaunam is aplinkos,maisto ,vaistu ir t.t.,jog tikrai musu organizmams reikia pagalbos.


sveika, tikrai nenoriu izeisti, bet jusu ligos nemirtinos ir visada nuo ju pasveikstama
kaskodel neraso zmones rimtai sergantys-onko ir autoimuninemis ligomis, va situ paveikti pasaulis nelabai gali
o visus persalimus as gydau homeopatija-ryskiai pigiau ir tikrai bent jau patvirtinti dalykai, juos pardvineja vaistinese , kaip bebutu keista, o ne platintojai, kurie vargu ar turi bent zemiausia farmacini issilavinima

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Castalie @ 2012 02 27, 17:24)


va cia tai bent informacija, pribloske blink.gif
Atsakyti
Vienas labai artimas man žmogus, sergantis onkologine liga, gėrė 4Life papildus (konkrečiai nepasakysiu ką) ir naudojo kosmetiką. Jokio ryškaus papildų poveikio nepastebėjo, o kosmetika kaip kosmetika - nieko ypatingo ar stebuklingo. Gal sutapimas, o gal ir ne, bet sveikata po papildų net suprastėjo, t.y. sunkiau pakeliamas cheminis vaistų kursas, atsinaujino kai kurie simpotomai. Žodžiu, tai tikrai nėra panacėja
Atsakyti
gal dar kas turite patirties su sunkiomis onko ligomis ir Transfer faktoriais?
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2012 04 08, 22:08)
gal dar kas turite patirties su sunkiomis onko ligomis ir Transfer faktoriais?

turim su issetine skleroze... sugerem 3men kursa-anei jokio poveikio-nei uz nei pries, apart kosminiu kainu irnesakyk.gif tas pats kaip nieko...
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 04 08, 22:37)
turim su issetine skleroze... sugerem 3men kursa-anei jokio poveikio-nei uz nei pries, apart kosminiu kainu irnesakyk.gif tas pats kaip nieko...



bet pripasakota prigirta kad ypatingai veikia imuninę sistemą doh.gif Gal visgi kas nors turi gerų pavyzdžių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 09 balandžio 2012 - 15:44