Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

Ten ne bitutė, o kamanė. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 01, 22:53)
kaip suprast  g.gif

prie tos žinutės buvo prikabinta foto, o tai reiškia-kad ji - iš nuosavo albumo, o nenukopinta iš konkurso lotuliukas.gif
Atsakyti
Gali taip būt, bet gali ir ne, gal žmogus tik nemoka kitaip (per IMG) parodyt. Ar moka, bet pasirinko šį būdą. Išsisaugai konkursinę savo kompe ir prikabini temoj. Paprasta matematika prieinama tikrai ne tik foto autoriui.
O šiaip abejonėm dėl autorystės išsiviešinimo reikia dalintis su moderatorium per až, o ne čia temoj.


Va ir aš prikabinu parodyt man patikusią, ekspresyvią foto. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 02 rugpjūčio 2011 - 12:03
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 02, 12:34)
o bitute nutupusi ? i skrendanti man neatrodo unsure.gif

kamanė ten, skrenda, priekinės kojelės tai įrodo, kad ji netupi.
Atsakyti
turbūt gal tik ropojanti nuo žiedo, pamatė, kad nebėr kur ir skrist ruošias biggrin.gif nes galinės kojos tai aiškiai pačiam dobilo žiede matos..

o šiaip fainas konkursas, neeilinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 02, 12:48)
prie tos žinutės buvo prikabinta foto, o tai reiškia-kad ji - iš nuosavo albumo, o nenukopinta iš konkurso  lotuliukas.gif

Kad ir kaip juokinga, bet kitaip nemokejau prisegt paveislelio, isseivinau ir prisegiau.
Foto ne mano, reklamuoju nes patinka.
Ir sita patinka.Keliu maza, nes jau buvo( ka tik) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulalafan: 02 rugpjūčio 2011 - 13:36
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 02, 12:48)
prie tos žinutės buvo prikabinta foto, o tai reiškia-kad ji - iš nuosavo albumo, o nenukopinta iš konkurso  lotuliukas.gif

Kad saulalafan konkurse nedalyvauja unsure.gif Bent jau dalyvių sąraše jos nėra. Jei tikrai savo nuotrauką reklamuotų, manau, gautų pylos nuo Rustės - ji gi seka šią temą. Turbūt yra taip, kaip Dagilis paaiškino. Tiesiog taip prikabino patikusią nuotrauką smile.gif

Man Haris Poteris patinka thumbup.gif
Karuselė irgi - minimalistinė nuotrauka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulalafan @ 2011 08 02, 14:34)
Kad ir kaip juokinga, bet kitaip nemokejau prisegt paveislelio, isseivinau ir prisegiau.
Foto ne mano, reklamuoju nes patinka.
Ir sita patinka.Keliu maza, nes jau buvo( ka tik) biggrin.gif

kad ir jūsų būtų, nieko tokio, aš tik šiaip parašiau 4u.gif . O kodėl gi ir savo nepareklamuoti, jei ji verta dėmesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 02, 15:07)
kad ir jūsų būtų, nieko tokio, aš tik šiaip parašiau  4u.gif . O kodėl gi ir savo nepareklamuoti, jei ji verta dėmesio  mirksiukas.gif

Negalima savo reklamuot, kad ir kokia verta būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 02, 15:07)
kad ir jūsų būtų, nieko tokio, aš tik šiaip parašiau  4u.gif . O kodėl gi ir savo nepareklamuoti, jei ji verta dėmesio  mirksiukas.gif

ogi va todėl negalima reklamuoti:

 ! 
11. Visos nuotraukos iki balsavimo pabaigos yra anoniminės. Siekiant lygių teisių visiems konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą nuotrauką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti asmeninio profilio parašuose, bendraamžių temose ir pan. Netiesioginė nuotraukos reklama (pvz.: "Užeikit pažiūrėt į konkursą, pamatysit patys..." ir pan.) taip pat draudžiama.
Draudžiama savo asmeniniame profilyje ( paraše arba logotipo/avataro vietoje) patalpinti nuotrauką (ar labai panašią į ją foto), dalyvaujančią fotokonkurse. Tai bus galima padaryti fotokonkursui pasibaigus.
Už šių taisyklių nepaisymą nuotrauka, už kurią agituota balsuoti, arba kuri buvo paviešinta, pašalinama iš konkurso, dalyviui skiriamas įspėjimas
Atsakyti
man šiai minutei tokia labai tikroviškai pasakiška ši
user posted image
be galo nuotaikinga ši
user posted image
ir už gerą mintį - ši
user posted image

Bet manau, kad dar atsiras nuostabių foto, nes temutė tai fantastiškai gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 02, 14:36)
Kad saulalafan konkurse nedalyvauja unsure.gif Bent jau dalyvių sąraše jos nėra.

o kur jūs matot tą sąrašą nebūdama moderatore? blush2.gif

man šita faina:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 02 rugpjūčio 2011 - 18:00