Įkraunama...
Įkraunama...

YUMI lashes

Procedūra blakstienoms „Yumi Lahses" - nauja procedūra, sukurta Šveicarijoje. Procedūra yra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
Procedūros principas: natūralios kliento blakstienos pakeliamos nuo šaknų ir užpildomos pigmentu, todėl iš karto tampa tankesnės, tamsesnės, pakeliamas vokas ir gaunamas „plačiai atmerktų akių" efektas (Opened-Eye). Privalumai:
• procedūra greita, trunka 45-55 min., o efektas išlieka nuo 8 iki 12 savaičių (atitinka natūralų blakstienų augimo ciklą);
• Tai ne priklijuojamos blakstienos, o natūralios, todėl nereikia kas 10 dienų atlikti profilaktikos;
• Tai ne cheminis blakstienų užrietimas, technologija ir sudėtis visiškai skiriasi.
Procedūra jau spėjo išpopuliarėti Šveicarijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Anglijoje

Kiek žiūrėjau šio malonumo nemaža kaina apie 200lt, bet man labai įdomu, koks gi rezultatas? Gal kas esat pasidariusios šia procedūrą? Kaip gi iš tiesų ji atliekama? Gal įmanoma tai padaryti namų sąlygomis? Labai įdomu išgirsti atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Gundausi ir as sia procedura ax.gif gal atsirastu mergaiciu, kurios jau pabande 4u.gif
Atsakyti
ar cia taip vadinamas blakstienu rietimas keratinu? g.gif
Atsakyti
dar kazin kiek kainuoja si procedura?
Atsakyti
O man vat vienas klausimas iskiles i kuri niekas nesugeba atsakyti blush2.gif Keratinas - tiesinanti medziaga, ta patvirtins bet kas, taigi, jeigu uzriestas blakstienas pripildoma , tiksliau apvelkame keratinu, logiskai mastant jos turetu issitiesti, o jeigu pirma apvelkame keratinu, o tik po to rieciame, kokio stiprumo bruda reikia deti, kad uzriesti istiesinta blakstiena? Nu kertasi man sios savokos rietimas +keratinas... vienas riecia, kitas tiesina, tai kur esme ir prasme? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 11 10, 21:59)
O man vat vienas klausimas iskiles i kuri niekas nesugeba atsakyti  blush2.gif  Keratinas - tiesinanti medziaga, ta patvirtins bet kas, taigi, jeigu uzriestas blakstienas pripildoma , tiksliau apvelkame keratinu, logiskai mastant jos turetu issitiesti, o jeigu pirma apvelkame keratinu, o tik po to rieciame, kokio stiprumo bruda reikia deti, kad uzriesti istiesinta blakstiena? Nu kertasi man sios savokos rietimas +keratinas... vienas riecia, kitas tiesina, tai kur esme ir prasme?  g.gif

As manau nebutinai keratinas tiesina, juk buna jis skirtas tik atstatymui (t. y. naudojamas mazesnis jo kiekis nei tiesinant), gal cia ir butu atsakymas smile.gif
Atsakyti
Šiek tiek atsiliepimų yra šioje temoje apie Yumi lashes procedūrą
Aš pati šiai procedūrai užsirašiusi gruodžio 19 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 11 10, 21:59)
O man vat vienas klausimas iskiles i kuri niekas nesugeba atsakyti  blush2.gif  Keratinas - tiesinanti medziaga, ta patvirtins bet kas, taigi, jeigu uzriestas blakstienas pripildoma , tiksliau apvelkame keratinu, logiskai mastant jos turetu issitiesti, o jeigu pirma apvelkame keratinu, o tik po to rieciame, kokio stiprumo bruda reikia deti, kad uzriesti istiesinta blakstiena? Nu kertasi man sios savokos rietimas +keratinas... vienas riecia, kitas tiesina, tai kur esme ir prasme?  g.gif



Sveiki,
technologija nuo plauku tiesinimo skiriasi. Brudo uzdeti daug tikrai nereikia 4u.gif Po proseduros blakstienos atrodo naturaliai ir daug sveikesnes.

Skaiciau forume atsiliepimus, kad blakstienos po proceduros susivelusios, kiekviena sau ir pan. Tai galiu tik pakomentuoti, kad nekokybiskai atliktas darbas g.gif
Atsakyti
taigi klausiau klausiau nuomoniu apie sia procedura ir pasidariau pati kad patirciau savo kailiu.
Taigi mano blakstienos tokios vidutinio ilgio storio nu kitaip sakant neblogos bet ir neispudingos mini variantas ne labai riestos.Zodziu po sios proceduros jos uzsiriete labai graziai (veduokles variantas gavosi)aisku automatiskai paiilgejo ir pastorejo, na labai patenkinta , darbe kaip atvykau kita diena daug kas klause kur cia taip naturaliai priaugina, nes dauguma stebejosi kad nepriaugintos bet nors jos atrodo kad priaugintos bet paciu maziausiu dydziu, reziume man patiko, jau nesioju jas savaite laiko ir niekas nesikeicia, beja man siule meistre rinktis tris pygmentus yra juodas, juodas-melynas ir rudas, pas mane juodai melynas.
beja meistres komentaras buvo toks-si procedura neatstojas priaugintu blakstienu efekto, cia gaunasi laaabai naturaliai patiks toms kurios megsta labai lengvai ryte tusu perbraukti ir i darba lekti, bet labiausia ji rekomenduoja sia procedura po blakstienu nuemimo nes tada blakstienos buna pavarge trumpos kreivos, zodziu jas reikia atgaivinti tai si procedura kaip tik, paiilsi blakstienos 2men ir vel gali augintis.
beja bandziau dazytis ir tusu po sios proceduros viskas ok sakyciau dar graziau kadangi per sia procedura galima kreivas, besikryzminancias blakstienas sustatyti kaip nori kad stovetu, tai tiek isvada -patenkinta
Papildyta:
QUOTE(kaunas2010 @ 2012 01 20, 17:06)
taigi klausiau klausiau nuomoniu apie sia procedura ir pasidariau pati kad patirciau savo kailiu.
Taigi mano blakstienos tokios vidutinio ilgio storio nu kitaip sakant neblogos bet ir neispudingos mini variantas ne labai riestos.Zodziu po sios proceduros jos uzsiriete labai graziai (veduokles variantas gavosi)aisku automatiskai paiilgejo ir pastorejo, na labai patenkinta , darbe kaip atvykau kita diena daug kas klause kur cia taip naturaliai priaugina, nes dauguma stebejosi kad nepriaugintos bet nors jos atrodo kad priaugintos bet paciu maziausiu dydziu, reziume man patiko, jau nesioju jas savaite laiko ir niekas nesikeicia, beja man siule meistre rinktis tris pygmentus yra juodas, juodas-melynas ir rudas, pas mane juodai melynas.
beja meistres komentaras buvo toks-si procedura neatstojas priaugintu blakstienu efekto, cia gaunasi laaabai naturaliai patiks toms kurios megsta labai lengvai ryte tusu perbraukti ir i darba lekti, bet labiausia ji rekomenduoja sia procedura po blakstienu nuemimo nes tada blakstienos buna pavarge trumpos kreivos, zodziu jas reikia atgaivinti tai si procedura kaip tik, paiilsi blakstienos 2men ir vel gali augintis.
beja bandziau dazytis ir tusu po sios proceduros viskas ok sakyciau dar graziau kadangi per sia procedura galima kreivas, besikryzminancias blakstienas sustatyti (uzfiksuoti) kaip nori kad stovetu, tai tiek isvada -patenkinta

Atsakyti
QUOTE(kaunas2010 @ 2012 01 20, 16:08)
taigi klausiau klausiau nuomoniu apie sia procedura ir pasidariau pati kad patirciau savo kailiu.
Taigi mano blakstienos tokios vidutinio ilgio storio nu kitaip sakant neblogos bet ir neispudingos mini variantas ne labai riestos.Zodziu po sios proceduros jos uzsiriete labai graziai (veduokles variantas gavosi)aisku automatiskai paiilgejo ir pastorejo, na labai patenkinta , darbe kaip atvykau kita diena daug kas klause kur cia taip naturaliai priaugina, nes dauguma stebejosi kad nepriaugintos bet nors jos atrodo kad priaugintos bet paciu maziausiu dydziu, reziume man patiko, jau nesioju jas savaite laiko ir niekas nesikeicia, beja man siule meistre rinktis tris pygmentus yra juodas, juodas-melynas ir rudas, pas mane juodai melynas.
beja meistres komentaras buvo toks-si procedura neatstojas priaugintu blakstienu efekto, cia gaunasi laaabai naturaliai patiks toms kurios megsta labai lengvai ryte tusu perbraukti ir i darba lekti, bet labiausia ji rekomenduoja sia procedura po blakstienu nuemimo nes tada blakstienos buna pavarge trumpos kreivos, zodziu jas reikia atgaivinti tai si procedura kaip tik, paiilsi blakstienos 2men ir vel gali augintis.
beja bandziau dazytis ir tusu po sios proceduros viskas ok sakyciau dar graziau kadangi per sia procedura galima kreivas, besikryzminancias blakstienas sustatyti kaip nori kad stovetu, tai tiek isvada -patenkinta
Papildyta:


sveikutes,
vat kalbant apie ta yumi lashes procedura, tai buvau pasidariusi pati. is pradziu tai nerealiai patiko, atrode super! bet po menesiuko pradejo ataugineti blakstienos, o uzsirietusios kristi, tai atrode kosmariskai!!!! blakstienos issikraipusios, kad net skauda, o dabar pasidazius tusu tai siaubingai atrodo sad.gif
siaip pabandyti gal ir verta, bet daugiau nesidaryciau
Atsakyti
QUOTE(Magic Eyes @ 2012 01 23, 16:36)
sveikutes,
vat kalbant apie ta yumi lashes procedura, tai buvau pasidariusi pati. is pradziu tai nerealiai patiko, atrode super! bet po menesiuko pradejo ataugineti blakstienos, o uzsirietusios kristi, tai atrode kosmariskai!!!! blakstienos issikraipusios, kad net skauda, o dabar pasidazius tusu tai siaubingai atrodo sad.gif
siaip pabandyti gal ir verta, bet daugiau nesidaryciau

gal jums kazkas neprof.padare ar nedadare na visko buna, as asmeniskai ir buvau pasidarius ir net du kartus niekas ten taip siaubingai nekrito ir neuzsiriete tuo labiau neskaudejo, paprasciausiai patapo blankesnes isnyko riestumas keratinas isiplove patapo plonesnes,ir blakstienos liko kaip ir pries procedura.
man patiko tas kad va ta laikotarpi kol buvo procedura padaryta akytes paiilsejo nuo tuo
o kur jus daretes kiek mokejot nes kitur kaineles ta ojojoi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2012 01 24, 08:15)
gal jums kazkas neprof.padare ar nedadare na visko buna, as asmeniskai ir buvau pasidarius ir net du kartus niekas ten taip siaubingai nekrito ir neuzsiriete tuo labiau neskaudejo, paprasciausiai patapo blankesnes isnyko riestumas keratinas isiplove patapo plonesnes,ir blakstienos liko kaip ir pries procedura.
man patiko tas kad va ta laikotarpi kol buvo procedura padaryta akytes paiilsejo nuo tuo
o kur jus daretes kiek mokejot nes kitur kaineles ta ojojoi doh.gif

na as dariausi pas profesionale ir pati baigusi siuos kursus, tai is savo patirties galiu pasakyti kad mazdaug pusei moteru nepatinka o kitai pusei - patinka, kaip sakant 50 ant 50 smile.gif, o as buvau is tu, kur antra karta nesidarytu schmoll.gif
Atsakyti