Įkraunama...
Įkraunama...

Toksoplazmozė

Esu 12sav.nėščia ir iki kokių 10 sav.nėštumo auginau katiną(gal jau persirgusi esu nes katinų auginau daug), jo neliečiau ir kakučių nevaliau,bet dabar jo neturiu ar būtinai turiu eiti išsitirti
Atsakyti
Jei laikotės elementarių higieninių taisyklių - nebūtinai.
Atsakyti
Laba diena,
poliklinikoje nei akusere, nei ginekologe niekada nebuvo uzsiminusios apie toksoplazmozes tyrimus, todel apie juos suzinojau kai buvau jau apie 19 sav nescia.
jei man jau 24 savaites, ar jau per velu yra siuos tyrimus darytis? nes kiek suprantu, tyrimai daromi iki 15 sav.
labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Tyrimą galite atlikti bet kuriuo nėštumo metu.
Atsakyti
Laba diena,
Pilveliui 26 sav.
Apie 10 sav. dare toksloplazmozes tyrima, jis parode, kad nesergu ir nebuvau sirgusi.
Apie puse metu auginu katineli, kuris neina i kiema ir zalios mesos negauna, su kitais gyvunais netenka susidurti man.
Ar tikslinga butu pakartotinai atlikti toksoplazmozes tyrima? Ar esant teigiamam rezultatui dar butu galimas ir imanomas efektyvus gydymas? Kuria klase reiktu darytis IgG, ar IgM, ar abi?
Kokia rizika butu vaikeliui tokiu nestumo laikotarpiu uzsikretus toksoplazmoze ir jos negydant?

Didelis aciu 4u.gif

Atsakyti
Manau, kad tyrimo kartoti nereikia.
Atsakyti
Turiu dar viena klausyma!mano tevai turi katiana, kol gyvenau pas juos (dar nebuvau nescia) rupinausi siuo katinu,o kai isvaziavau studijuoti gryzdavau ne taip ir daznai, o dabar kai pastoaju grystu visai reatai(karta per menesi savaitgaliui).bet kai grystu visada paimu katina ant ranku pasidziaugti. ar man reikia daryti si tyrima. katinas i lauka neiseina.
Aciu! unsure.gif
Atsakyti
Jei laikotės elementarių higienos taisyklių - nebūtina ( apie užsikrėtimą toksoplazmoze jau rašiau ne kartą).
Atsakyti
Laba diena,

pasidariau tyrimus del toksoplazmozes, 3-4 men nuolat vargina 37.0-37.4 temperatura + su vyru jau 4 men nesisaugome, noriu maksimaliai atlikti reikiamus tyrimus sekmingam nestumui uztikrinti.

rezultatai: toxo IgM - 0.63 neig. (-)
toxo IgG - 243 teig. (+)

Ginekologe patare gydytis ir, jei dar nesu pastojusi ( pries pora dienu buvo vaisingos dienos), gydytis.
Seimos gydytoja patare nesigydyti, nes umios stadijos nera.
Nezinau, kaip elgtis.
Aciu.

Atsakyti
Ig G reiškia, kad toksoplazmoze Jūs persirgote gerokai anksčiau, ir jokio pavojaus galimam nėštumui nėra. Vaisiui pavojinga tik ūmi toksoplazmozė, o ja Jūs jau nebesirgsite. Taigi jokio gydymo tikrai nereikia.
Atsakyti
Laba diena,

gal galetumet pakomentuoti mano daryto toksoplazmozes tyrimo rezultatus.

IgM 0,87
IgG <5,00

Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Ūmios toksoplazmozės tikrai nėra. Gal būt ja persirgusi anksčiau.
Atsakyti