Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose


DALINAMĖS INFORMACIJA APIE ŠIAULIŲ GINEKOLOGUS IR TOLIAU 4u.gif



user posted image

Atsakyti
Papuoliau poliklinikoje pas gyd. Liaukenską ir likau maloniai nustebinta, kad ir ne privačiai gali mandagiai, maloniai bendrauti, ir tepinėli paėmė daug švelniau nei mano ginė pas kurią vaikščiojau už pinigus ax.gif
Atsakyti
O aš labai laukiu atsiliepimų apie gyd. G. Šukienę, kuri dirba ir "Alsavitoje"... 4u.gif
Atsakyti
[quote=Renule,2011 08 31, 14:27]
O aš labai laukiu atsiliepimų apie gyd. G. Šukienę, kuri dirba ir "Alsavitoje"... 4u.gif


Atsiliepimų nesulaukiau ir pati apsilankiau pas šią gydytoją. smile.gif

Pirmuoju vizitu esu patenkinta, buvau rūpestingai, be jokios skubos apžiūrėta, išklausyta, viskas paaiškinta. Gydytoja pasirodė profesionali, rami, maloni. Vidutinio amžiaus. Bandysiu pas ją lankytis viso nėštumo metu.
Gydytoja dirba pirmadieniais, trečiadieniais iš ryto (man palankus šis laikas, nes dirbu po pietų).

Anksčiau lankiausi pas gyd. I. Peršiną - labai liuks ši gydytoja, nenusivyliau, tačiau ji turi labai daug pacienčių, reikia ilgokai laukti vizito, o ir naujų nėštukių už dyką (esu prisiregistravusi toje pačioje klinikoje, tad gydymas ir priežiūra turėtų būti nemokamas) jau nebelabai ir nori priimti, tik privačiai... Todėl ir pasirinkau kitą šioje klinikoje dirbančią ginekologę, kur mažesnės eilės, o ir mokėti nenoriu, jei nėra reikalo... ax.gif
Atsakyti
kol kas tik pas Vilutienę lankiausi, bet privačiai, tai neteko nusivilti smile.gif
Atsakyti
Kas gali pasakyti, ar gydytoja A. Jurgaitienė dar kur nors dirba? g.gif Aido g. jos privatus kabinetas uždarytas.... verysad.gif mobilų nr, prateriojau kažkur... doh.gif
Atsakyti
Jau išsiaiškinau - nebedirba....niekur...
Atsakyti
Gal rekomenduotumėte gerą ginekologę Dainų poliklinikoje, profilaktikai noriu pasidaryti citologinį mėginį, nežinau į kuria geriau kreiptis...
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2011 10 19, 10:54)
Gal rekomenduotumėte gerą ginekologę Dainų poliklinikoje, profilaktikai noriu pasidaryti citologinį mėginį, nežinau į kuria geriau kreiptis...


siūlyčiau į bet ką, tik ne Augulienę...
Atsakyti
Man labai gera gydytoja buvo Juciene. Zinau, kad ji dabar pietiniam dirba. Vaiksciojau pas ja visa pirma nestuma. Labai likau patenkinta. Gaila dabar pas ja eiti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(jeliva @ 2011 10 19, 14:02)
Man labai gera gydytoja buvo Juciene. Zinau, kad ji dabar pietiniam dirba. Vaiksciojau pas ja visa pirma nestuma. Labai likau patenkinta. Gaila dabar pas ja eiti negaliu.

Ačiū už patarimus, bandysiu registruotis pas Rimšienę. O kodėl pas Jucienę negalit eiti? Ji dirba.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2011 10 20, 15:04)
Ačiū už patarimus, bandysiu registruotis pas Rimšienę. O kodėl pas Jucienę negalit eiti? Ji dirba.

Einu i centriuka,nepriklauso man pas ja.
Atsakyti