Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio pirkimas lizingu/per paskolą

QUOTE(valkata @ 2015 02 11, 15:14)

Per metus kol kas tiek nepravaziuoju. Tai va as kiek skaitau, tai pagrindinis argumentas brangesne eksplotacija.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2015 02 11, 16:55)
Per metus kol kas tiek nepravaziuoju. Tai va as kiek skaitau, tai pagrindinis argumentas brangesne eksplotacija.
Eksploatacija ne brangesnė. Variklio remontas brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 02 11, 17:20)
Eksploatacija ne brangesnė. Variklio remontas brangesnis.

Taip biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patinka dyzelinio automobilio trauka iš vietos smile.gif Nuspaudi pedalą prie sankryžos ir iškart jaučiasi kaip jis greitai bėgėjasi, su benzininiu auto taip nebūdavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetelia @ 2015 02 18, 22:44)
Man labai patinka dyzelinio automobilio trauka iš vietos smile.gif Nuspaudi pedalą prie sankryžos ir iškart jaučiasi kaip jis greitai bėgėjasi, su benzininiu auto taip nebūdavo  schmoll.gif

Reiškia jūs neturėjote galingo benzininio automobilio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 02 19, 12:33)
Reiškia jūs neturėjote galingo benzininio automobilio smile.gif

Taip, neteko dar tokio turėti smile.gif Nors vilčių neprarandam! lotuliukas.gif
Atsakyti
dyzelinas traukia žemomis apsukomis, tiksliau, ką ten traukia, sukimo momentas duoda tokį įspūdį, jau virš kokių 4000 apsukų baigsis ta trauka, pvz maniškė nuo 5000 tik važiuot pradeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 02 19, 21:20)
dyzelinas traukia žemomis apsukomis, tiksliau, ką ten traukia, sukimo momentas duoda tokį įspūdį, jau virš kokių 4000 apsukų baigsis ta trauka, pvz maniškė nuo 5000 tik važiuot pradeda  smile.gif

drinks_cheers.gif Taip,vaziuot pradeda tada kai turbina isijungia pilnu rezimu smile.gif bet tam reikia aukstesniu apsuku, o dyzeliniai varikliai ju nemegsta,rekomenduojama daugiau 3000 neduoti biggrin.gif As dyzeliu nemegstu, nesutariu su sukimo momentu, ir aplamai charakteriai nesutampa smile.gif (darbinems tai negalioja biggrin.gif )
Atsakyti
Gana daug kas priklauso nuo to, kokios yra lizingo sąlygos. Vis dėlto patarčiau įsisukti į tą naujų mašinų ir lizingų ciklą. Pasiėmi naują mašiną iš salono ir lizingą. Po 3 metų, mašiną gražini jiems ir iš jų pasiėmi naują mašiną. Tai yra ypač gerai, dėl to, kad tau nereikia rūpintis dėl gedimų. Visus juos sutvarko jų oficialus servisas. Ir žinoma tai, kad turi galimybę vairuoti naują mašiną, kas yra tikrai nuostabu. Iš pradžių, gali atrodyti, kad labai daug kainuoja, bet jei pasiskaičiuotumėte kiek pinigų išleistumėte ant padėvėtų mašinų pirkimo/pardavimo/taisymo ir kiek ant šio ciklo, pamatytumėte gana didelį skirtumą...
Atsakyti
QUOTE(martynasle @ 2016 01 02, 23:01)
Gana daug kas priklauso nuo to, kokios yra  lizingo sąlygos. Vis dėlto patarčiau įsisukti į tą naujų mašinų ir lizingų ciklą. Pasiėmi naują mašiną iš salono ir lizingą. Po 3 metų, mašiną gražini jiems ir iš jų pasiėmi naują mašiną. Tai yra ypač gerai, dėl to, kad tau nereikia rūpintis dėl gedimų. Visus juos sutvarko jų oficialus servisas. Ir žinoma tai, kad turi galimybę vairuoti naują mašiną, kas yra tikrai nuostabu. Iš pradžių, gali atrodyti, kad labai daug kainuoja, bet jei pasiskaičiuotumėte kiek pinigų išleistumėte ant padėvėtų mašinų pirkimo/pardavimo/taisymo ir kiek ant šio ciklo, pamatytumėte gana didelį skirtumą...


Paskaičiuota smile.gif Seną mašiną išlaikyti pigiau (naujai vien kasko kosmosą kainuoja, senutei jo išvis nereikia), nei kas mėnesį mokėti lizingą smaugiant save ir šeimą ir visko atsisakant, ir dėl ko- dėl metalo gabalo smile.gif Man asmeniškai tai nepriimtina, per brangus malonumas, bet man ir nėra skirtumo su kokių metų mašina važiuoti- svarbu kad techniškai tvarkinga smile.gif Kas turi pinigų- taip, tai geras variantas.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 01 02, 23:24)
Paskaičiuota smile.gif Seną mašiną išlaikyti pigiau (naujai vien kasko kosmosą kainuoja, senutei jo išvis nereikia), nei kas mėnesį mokėti lizingą smaugiant save ir šeimą ir visko atsisakant, ir dėl ko- dėl metalo gabalo smile.gif Man asmeniškai tai nepriimtina, per brangus malonumas, bet man ir nėra skirtumo su kokių metų mašina važiuoti- svarbu kad techniškai tvarkinga smile.gif Kas turi pinigų- taip, tai geras variantas.

Dalis tiesos yra, bet ne su viskuo sutinku. Tikra tiesa, kad neverta jokiu atveju pirkti mašinos (nei naujos, nei gal ir senos), jei vardan to turi kažko svarbaus atsisakyti drinks_cheers.gif
Ar mokėti naujos mašinos lizingą kiekvieną mėn. brangiau nei senos išlaikymas? Taip! Ar smarkiai? Nelabai... Bet atsimeta visos laiko ir nervų sąnaudos (sena mašina gesdavo dažnai, aš nieko nesuprantu, varau ją į servisą, ten nervinuos, neturiu auto, važiuoju taksu ir pan...), o dabar - užsikuriu, važiuoju, jei kas, skambinsiu kasko. Ta širdies ramybė turi savo kainą, už ją ir susimoku.

Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 01 05, 15:10)
Dalis tiesos yra, bet ne su viskuo sutinku. Tikra tiesa, kad neverta jokiu atveju pirkti mašinos (nei naujos, nei gal ir senos), jei vardan to turi kažko svarbaus atsisakyti drinks_cheers.gif
Ar mokėti naujos mašinos lizingą kiekvieną mėn. brangiau nei senos išlaikymas? Taip! Ar smarkiai? Nelabai... Bet atsimeta visos laiko ir nervų sąnaudos (sena mašina gesdavo dažnai, aš nieko nesuprantu, varau ją į servisą, ten nervinuos, neturiu auto, važiuoju taksu ir pan...), o dabar - užsikuriu, važiuoju, jei kas, skambinsiu kasko. Ta širdies ramybė turi savo kainą, už ją ir susimoku.


Nu, čia gal kaip kam smile.gif negenda tos senos mašinos taip jei tinkamai prižiūrimos smile.gif Ir tikrai išlaidos remontui yra mažesnės, labai stipriai mažesnės nei naujos lizingas. Nuvežt mašiną i servisą- nu man jokių absoliučiai nervų nekainuoja, nusiperku reikiamą detalę, nuvežu į servisą ir ją pakeičia, viskas, jei nesudėtinga- pasikeičiu pati smile.gif Man daugiau nervų kainuoja nueiti į parduotuvę apsipirkti- ta žmonių grūdalynė iš proto varo, + stresas kad kažko nepamiršti ar neprisipirkti ko nereikia smile.gif Na, ir remontuoti juk nereikia kas mėnesį, kokį kartą per kelis, o lizingą reikia mokėti kas mėnesį doh.gif Aš dabar kai sportus priraukiau ir mašinos nedrožiu, tai mano 20 metų opeliukas išvis, galima sakyti, negenda. kadangi nėra ten prikimšta elektronikos tai nelabai yra kam gesti, o važiuoklės remontas ir dalys pigiau grybo, palyginus su naujų. Vnž., naujos mašinos išlaikyti aš nepajėgčiau, nors ir gana normaliai uždirbu Lietuvos mastais žiūrint, tada jau tektų mašinai vergaut ax.gif
Turiu kolegą, mašiną lizingu pasiėmusį- amžinai dejuoja kad neturi už ką už butą susimokėt ir šaldytuvas tuščias doh.gif Nu aš su sena mašina tokių problemų nei iš tolo neturiu ax.gif
Atsakyti