Įkraunama...
Įkraunama...

Cezaris savo noru.

Supratau pioneer.gif
Atsakau į temą :
beveik kiekvienoje gimdymo įstaigoje yra gydytojas, su kuriu galima susitarti. Ko negali pinigai, gali dideli pinigai. Jei toks sandėris prieštarauja gydytojo įsitikinimams, jis rekomenduoja savo kolegą.
Ar verta? Oi, čia jau ne į temą lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsakau į tema:

Klaipėdoj už tam tikrą sumą padarys be problemų planinį CP. tongue.gif
Atsakyti
gal galima sužinoti tą sumą, bent maždaug ax.gif
Atsakyti
No problem Vilniuje uz 1000-1500lt planini Cezari pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2011 12 05, 16:45)
Atsakau į tema:

Klaipėdoj už tam tikrą sumą padarys be problemų planinį CP.  tongue.gif

1000 Lt tongue.gif
Atsakyti
Ir tikrai Klaipedos GN yra ne vienas gyd. su kuriuo butu galima susitarti, bet yra ir naturalistu, tai reikia zinoti su kuo tartis ir bent kiek argumentuoti kodel tu jo nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuute @ 2012 01 17, 18:06)
Bet čia nekalbama apie tokius, ekstrinius atvejus.
Vaikutis turi pats gimti, o ne tėvai nuspręsti kada jie nori jį pamatyti. O jei jau kažkas negerai, tada padeda CP.


O mes patys nusprendėme kada dukra gims. Norėjau planino cezario. Išrinkau datą. Buvo duota savaitė nuo 11 iki 15tos. 11 buvo pirmadienis-ai, netinka, 13 diena netinka- prietaringa šiek tiek šiam skaičiui, 14-Gedulo ir vilties diena, nu irgi netinka, 15-jau penktadienis-gydytojas pavargęs o ir nesinori po cezario savaitgali leisti ligoninėje. tai išsirinkau 12, antradienį. Ir viskas puiku penktadienį namo išleido sveikas ir linksmas.
Pirmagimis irgi cezariukas. Dėl hipoksijos. Gimė tada, kai gydytojų komisija nusprendė.
O po pirmojo neplanio cezario, už antrą planinį medikai labai noriai "pasirašo".
Atsakyti
mane irgi labai domina planinis cezaris Antakalnio klinikose...Yra indikacijų, dėl ko jis ir taip būtų paskirtas, bet viskas dar ant klaustuko, o rizikuot aš labai nenoriu, noriu būt garantuota, kad neteks patirt kas yra ekstrinis cezaris, jei ta rizika pasirodytų nepamatuota...tai va, jei kas tarėtės Antakalnyje, malonėkit parašyt į až, kas ten sukalbamas tuo klausimu ir kiek maždaug kainuoja, ir kokia jūsų patirtis tame.... Būčiau labai dėkinga už konkrečius patarimus. 4u.gif

pasiskančių už natūralų gimdymą mano posto prašau nekomentuoti - jis ne jums skirtas. 4u.gif

Ramsamsam, ir tu domiesi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 18 sausio 2012 - 20:28
As gimdziau paciai prasant CP,viskas puiku 11.34 pagimdziau 18.00 state ant koju,po 3 dienu namucio thumbup.gif viskas super,randas vos matosi,antra nestuke.gif ir tik CP 4u.gif
Atsakyti
Mielos mergaites, visiskai su jumis sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif TIK CP thumbup.gif LABAI DZIAUGIUOSI, KAD SUSITAREM SU GYDYTOJU IR ANTRAS TIK CP thumbup.gif
Jauciausi saugi tiek del vaikelio, tiek del saves.

O del NATURALISCIU mane tik juokas ima lotuliukas.gif gaila, bet zmogus net nesuvokia, kas yra NATURALUS gimdymas. Deja, Lietuvoje tai nelabai, tiksliau beveik visai nepropaguojamas dalykas. Moteris isivaizduoja, kad nuvykus i ligonine, gavus doze skatinamuju, paguldyta aukstielnika, siaip ne taip praplesta ar prakirpta- ir tai zmogus vadina naturaliu gimdymu???????????????
Tai lygiai toks pat nenaturalus, kaip ir cp.
Apie tai galeciau kalbet ilgai ir nuobodziai ir su pavyzdziais, bet nematau tam reikalo. Kai paciai nepavyksta susitarti, TENKA gimdyt paciai, tai ir lieka tik rekt uz naturalu gimdyma. Kas jau lieka, kai prisimeni vien tik skausma esi sukarpyta, o dar ir su vaikeliu nezinia kaip buvo.

Sekmes mergytes 4u.gif Susitarkit, busit LABAI PATENKINTOS drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -LiuksE-: 19 sausio 2012 - 20:16
Man susidarė įspūdis, kad bet kuriuose gimdymo namuose atsiras gydytojas, kuris sutiks padaryti CP. Tik jį surasti kiek sudėtinga, juk tikrai nesinori eiti pas kiekvieną į kabinetą ir klausti, ar atliks operaciją. Privačioje BAK tai viešai paskelbta kiek kainuoja CP, o man kilo klausimas, ar kuri nors iš SM bet kuriuose valstybiniuose Vilniaus gimdymo namuose yra mačiusi kainyną - kiek oficialiai kainuoja viena ar kita procedūra?
Atsakyti
Kaune, Mažylio GN kabo kainynas oficialus, jame nurodyta CP kaina, tiksliai jau nepamenu kiek (nežinau kokiom aplinkybėm ta kaina taikoma smile.gif)
Atsakyti