Įkraunama...
Įkraunama...

Rankinės žaidimų konsolės

Turiu dilemą, kadangi viena ausimi girdėjau kokia bus šiemet kalėdų senelio užduotis , tai pagalvojau reiktų pasižiūrėti apie rankines konsoles ...ir ką manot...ne tik, kad kaina gerai man sukrėtė, bet dar jų gausa ir mano visiškas neišmanymas gali baigtis dovanos nebuvimu ...

norėčiau, kad labiau išmanantys pasidalintų šiuo metu esančiomis konsolėmis, į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant, už kokius pinigus galima jau būtų paimti neblogą daiktą, o gal net ir pavadinimais kas išmanot apšviestumėte g.gif , kokie žaidimai populiarūs, žodžiu po šiandien pasidomėjimo nebeatrodo, kad kalėdos arti biggrin.gif

p.s perverčiau esančias temas, vienoje apie Nintendo Wii, o kitoje dar kažkokias kaip atskirus žaidimus aptarinėja. Aš norėčiau plačiau sužinoti, nuo ko pradėti žvalgytis, nes aš manau, kad ir "užsakovas" nelabai išmano, norėtų va tokio daikto rankinio PS...nors jis vaikas nekaulyja...kalėdos stebuklų metas todėl stengiamės pildyti slapčiausias vaikų svajones blush2.gif
Atsakyti
bet tai daug priklauso nuo vaiko amziaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 09 27, 06:09)
bet tai daug priklauso nuo vaiko amziaus.  ax.gif

žinoma doh.gif , nepaminėjau ,kad svajoja aštuonmetis ax.gif

gal ir keturmečiui būna kokių, žodžiu gal kas naudoja, žino kas pasiteisino ir t.t
Atsakyti
Gal kokiu pasiulymu penkiametei butu.
Atsakyti
mano dukra penkiamete tiksliau 5.5 metukai
nori kaledoms frankensteines- is monster high (brangios jos padlos- pirkau uz pilna kaina nes bijojau negauti per akcija)
siaip reikia ziureti kas darzelyje madoje...
tai ir my little pony- arkliukai... visokie- neziurekit tik i geriancius dainuojancius uz 90-180lt yra ir mazuciu- jie labai mylimi...(dukra net dazniau zaidzia nei su tais dickiais)
dar barbes- dabar vat bus akcija -40 zaislams tai galima rasti kur net riesai sukiojasi...

bet pagrindinis noras buvo ta monster high lele...
kainos: jei pizamu vakarelio 59lt (beveik niekur ner nes zema kaina) jei riedutininkes 69 (radau bazeje vos ne priespaskutine paemiau del viso pikto jei leliu neberasim) jei su dienorasciu 89lt ir t.t.t. kaina kyla doh.gif bet kaledos stebuklu metas...
kuo dar zaidzia: poly pocket lelytemis ir nameliu... namelis tai is viso- pritaikomas ir arkliukams ir lelytems... stebuklingas dalykas tas namukas... biggrin.gif
Papildyta:
P.S man paprasta zinau ka dukra megsta zinau ko nori... apie zaislus is viso sakiau jau disertacija galiu rasyti dairausi ne tik lietuviskose parduotuvese bet ir skudurynuose ir uzsienio tinklapius ziurineju... nes zaislu norisi- ir labai o va pinigais nelyjama... tai nors ir vyras pyksta bet turime mes tu zaisliuku ir mazdaug kainose gaudausi... taip pat pazystu savo dukra ir numanau jau su kuo jinai labai zais - okas tik reikalinga del reklamos... pvz del reklamos- kamuolys su akimis murkiantis ...zinau kad tikrai nezais ... o reikia nes grazi reklama... taip pat suniukas strikinejantis lijantis einantis...reiks tik kelias dienas...turejom zinom...
sunus- robotas pirkau nenauja uz 12 lt naujo apie 75- yra ir pigesniu uz 45 eina sviecia- mylimas be galo be krasto sunui 2.5 dukra taip pat pasiryzusi atimti ...
sunus- medinis traukinukas... itariu kad nepaleis is ranku...
p va kas per rankines- pirma karta girdziu tai ir susidomejau- kaip as kazko nemaciau ir negirdejau
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2012 12 01, 16:24)
mano dukra penkiamete tiksliau 5.5 metukai
nori kaledoms frankensteines- is monster high (brangios jos padlos- pirkau uz pilna kaina nes bijojau negauti per akcija)
siaip reikia ziureti kas darzelyje madoje...
tai ir my little pony- arkliukai... visokie- neziurekit tik i geriancius dainuojancius uz 90-180lt yra ir mazuciu- jie labai mylimi...(dukra net dazniau zaidzia nei su tais dickiais)
dar barbes- dabar vat bus akcija -40 zaislams tai galima rasti kur net riesai sukiojasi...

bet pagrindinis noras buvo ta monster high lele...
kainos: jei pizamu vakarelio 59lt (beveik niekur ner nes zema kaina) jei riedutininkes 69 (radau bazeje vos ne priespaskutine paemiau del viso pikto jei leliu neberasim) jei su dienorasciu 89lt ir t.t.t. kaina kyla  doh.gif  bet kaledos stebuklu metas...
kuo dar zaidzia: poly pocket lelytemis ir nameliu... namelis tai is viso- pritaikomas ir arkliukams ir lelytems... stebuklingas dalykas tas namukas... biggrin.gif
Papildyta:
P.S man paprasta zinau ka dukra megsta zinau ko nori... apie zaislus is viso sakiau jau disertacija galiu rasyti dairausi ne tik lietuviskose  parduotuvese bet ir skudurynuose ir uzsienio tinklapius ziurineju... nes zaislu norisi- ir labai o va pinigais nelyjama... tai nors ir vyras pyksta bet turime mes tu zaisliuku ir mazdaug kainose gaudausi... taip pat pazystu savo dukra ir numanau jau su kuo jinai labai zais - okas tik reikalinga del reklamos... pvz del reklamos- kamuolys su akimis murkiantis ...zinau kad tikrai nezais ... o reikia nes grazi reklama... taip pat suniukas strikinejantis lijantis einantis...reiks tik kelias dienas...turejom zinom...
sunus- robotas pirkau nenauja uz 12 lt naujo apie 75- yra ir pigesniu uz 45 eina sviecia- mylimas be galo be krasto sunui 2.5 dukra taip pat pasiryzusi atimti ...
sunus- medinis traukinukas... itariu kad nepaleis is ranku...
p va kas per rankines- pirma karta girdziu tai ir susidomejau- kaip as kazko nemaciau ir negirdejau


Jei nežinote, reiškias dar nedaaugote biggrin.gif mirksiukas.gif vat kai pradės eiti į mokyklą tikrai sužinosite ax.gif
Atsakyti
na ka gi- issiaiskinau kas tai yra... mums dar neaktualu... 4u.gif ir nebus aktualu manau dar pora meteliu tikrai...
O siaip- kiek girdejau musu mokykloje draudziama nesiotis tokius dalykus, darzelyje is viso- negalima nieko panasaus- net telefono... 4u.gif
Atsakyti
As uz PSP. Mano Sony produkcija kas liecia konsoles kazkaip viena rimciausiu ir patvriausiu,kokybe lb gera,jei jau norim rimto daikta ilgam. paziurekit cia yra naujesniu,senesiu modeliu,cia jau kaip kisene leidzia. Naujasi ligu vadinasi psp vita,bet jau baisiai brangus,na zodziu,manau reiktu dometis jum siuo metu ne zaidimais,o pacia konsole,o zaidima parinksit pagal pomegius,nes ju yra beproto daug ax.gif
Atsakyti
MES PIRKOME SONY PSP, SŪNUS NESISKUNDŽIA
Atsakyti
Gal galite pasiūlyti kur ir kokią pirkti žaidimų konsolę 6 m. mergaitei? kad būtų įdomių žaidimų.
Atsakyti