Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių nuoma

Kiekvienam savo, bet man nėra būtinas naujas automobilis, grįžus į Lt savaitei/dviem ax.gif man svarbu, kad jis atliktų pagrindinę savo funkciją: patikimai važiuotų 4u.gif o tai gali padaryti ir senesni, bet žyyyymiai pigesni auto ax.gif Grįžus į Lt ir taip pinigai kaip vanduo slysta.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 02 23, 00:30)
Kiekvienam savo, bet man nėra būtinas naujas automobilis, grįžus į Lt savaitei/dviem  ax.gif man svarbu, kad jis atliktų pagrindinę savo funkciją: patikimai važiuotų  4u.gif o tai gali padaryti ir senesni, bet žyyyymiai pigesni auto  ax.gif Grįžus į Lt ir taip pinigai kaip vanduo slysta....  doh.gif



mano asmeninis auto tai irgi nenaujas, bet jei jau nuomoju, tai norisi gaut tikrai gera daikta. O ir kuro maziau nauji sunaudoja, o per tai irgi susitaupo, jei aplink LT per atostogas prasuki smile.gif
Ir cia tikrai kiekvienam savo, ar vaziuot su 2006m.masina ar sumoket 100lt daugiau už 2012 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rava. @ 2013 02 23, 12:48)
mano asmeninis auto tai irgi nenaujas, bet jei jau nuomoju, tai norisi gaut tikrai gera daikta. O ir kuro maziau nauji sunaudoja, o per tai irgi susitaupo, jei aplink LT per atostogas prasuki smile.gif
Ir cia tikrai kiekvienam savo, ar vaziuot su 2006m.masina ar sumoket 100lt daugiau už 2012 smile.gif

Man geriau naujesnis savas auto, nes juo daugiau tenka naudotis 4u.gif ir jei skirtumas būtų tik 100 lt tarp kainų gal ir žiūrėčiau naują ax.gif bet kai imi ilgesniam laikui, skirtumas tikrai didesnis gaunasi ir mažesnės kuro sąnaudos to skirtumo nepadengia.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 02 23, 16:51)
Man geriau naujesnis savas auto, nes juo daugiau tenka naudotis  4u.gif ir jei skirtumas būtų tik 100 lt tarp kainų gal ir žiūrėčiau naują  ax.gif bet kai imi ilgesniam laikui, skirtumas tikrai didesnis gaunasi ir mažesnės kuro sąnaudos to skirtumo nepadengia.

Noriu pasiteirauti.
Norim issinuomoti masina is Kauno,nes ten parskrendame,o reikia lietuviskos korteles kad jie galetu ta uzstata rezervuoti,ar uztenka ir angliskos banko korteles?o gal jie grynais uzstata priima?
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 25, 08:25)
Noriu pasiteirauti.
Norim issinuomoti masina is Kauno,nes ten parskrendame,o reikia lietuviskos korteles kad jie galetu ta uzstata rezervuoti,ar uztenka ir angliskos banko korteles?o gal jie grynais uzstata priima?

Aš grynais visada atsiskaitau. smile.gif
Atsakyti
O ar galima issinuomoti automobili neturint 2metu vairavimo stazo? g.gif
Atsakyti
GAlima išsinuomoti ir neturint dviejų metų stažo, tiktada užstatas šiek tiek didesnis būna.
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2013 02 28, 11:41)
O ar galima issinuomoti automobili neturint 2metu vairavimo stazo? g.gif


ne visur
Atsakyti
Man tai geriausias nuomai atrodo sitas variantas,+ tikrai labai pigu. http://www.citybee.l...8ClXxoCADvw_wcB
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 09 30, 14:09)
Man tai geriausias nuomai atrodo sitas variantas,+ tikrai labai pigu. http://www.citybee.l...8ClXxoCADvw_wcB

Man ganėtinai brangu čia atrodo mastau.gif kitoje įmonėje šią vasarą už tris savaites 600 Lt mokėjau, o čia už savaitę prašo 708 Lt. .... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2014 10 01, 14:32)
Man ganėtinai brangu čia atrodo mastau.gif kitoje įmonėje šią vasarą už tris savaites 600 Lt mokėjau, o čia už savaitę prašo 708 Lt. ....  doh.gif

Paziurejau dabar kad tikrai nepigu doh.gif Anksciau lyg tai kitokios kainos pas juos buvo... g.gif
Atsakyti
Pasidalinkit kas kokiu firmeliu zino Vilniuje. Internete ju pilna, bet baisu rizikuoti, norisi patikimos firmeles smile.gif
Atsakyti