Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdos - stebuklų metas

Visiems kaskas malonaus nutinka per kaledas,galim pasidalint savo laimes akimirkom,ir duot minciu kitiems kad butu stebuklingos kaledos. Juk kaledos jau ne uz kalnu newyear.gif 000059.gif

drauge anais metais gruodi vidury masina laimejo ,tai sake pati didziausia dovana kaledom kuri buvo gavus lotuliukas.gif sako tikras stebuklas kaledu,nes sako gyvenime nebuvo net 2 lt islosius
Atsakyti
mano kaledinis stebuklas pernai buvo nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
O mus siemet kaledu laikotarpiu aplankys gandrai!!! wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi jau tikiu 100% kad Kaledos stebuklu metas ir dar koks!!! ax.gif Va du metus negalejom vaikelio susilaukti,jau kiek tik visko neperejom,buvau pasiruosus ir ant operacinio stalo jau gult ir stai taip netiketai vakar pasidariau testa ir negalejau patiket savo akim! nestuke.gif clap.gif Dabar belieka tiketis, kad viskas bus gerai ir laukti... Linkiu visoms,kad issipildytu visos jusu svajones!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2011 12 14, 13:49)
As irgi jau tikiu 100% kad Kaledos stebuklu metas ir dar koks!!!

Sveikinu!!!!
Man irgi Kalėdos stebuklų metas. Prieš keturis metus kalėdiniu laikotarpiu susipažinau su savo vyru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2011 12 14, 13:49)
As irgi jau tikiu 100% kad Kaledos stebuklu metas ir dar koks!!! ax.gif Va du metus negalejom vaikelio susilaukti,jau kiek tik visko neperejom,buvau pasiruosus ir ant operacinio stalo jau gult ir stai taip netiketai vakar pasidariau testa ir negalejau patiket savo akim!  nestuke.gif  clap.gif  Dabar belieka tiketis, kad viskas bus gerai ir laukti... Linkiu visoms,kad issipildytu visos jusu svajones!!!  4u.gif

Nerealus stebuklas wub.gif , šventės - dvigubai šventiškesnės ir linksmesnės bus wub.gif wub.gif .

Aš asmeniškai irgi norėčiau tokio pat stebuklėlio ax.gif .
Atsakyti
pries 4 metus, kaledu vakara suzinojom , jog laukiuosi..nuo tada savo mazaja vadinam kaleduku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2011 12 14, 12:49)
As irgi jau tikiu 100% kad Kaledos stebuklu metas ir dar koks!!! ax.gif Va du metus negalejom vaikelio susilaukti,jau kiek tik visko neperejom,buvau pasiruosus ir ant operacinio stalo jau gult ir stai taip netiketai vakar pasidariau testa ir negalejau patiket savo akim!  nestuke.gif  clap.gif  Dabar belieka tiketis, kad viskas bus gerai ir laukti... Linkiu visoms,kad issipildytu visos jusu svajones!!!  4u.gif

sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif

Aš negalėčiau pasakyti, kad pas mus per Kalėdas koks nors super duper įvykis nutiko, bet faktas - daugybė mažų stebuklų aplink vyksta nuolat, reikia tik išmokti pastebėti... 000059.gif
Atsakyti
Aciu! 4u.gif Jei tai padetu aisku,visoms siunciu po uzkratuka,kurios laukia ir tikisi susilaukti mazylio wub.gif Tarp kitko pernai ,irgi vyras ilgai darbo neturejo,ir pries pat Kaledas gavo pasiulyma,tai as tada irgi sakiau tikras Kaledu stebuklas! Bet siais metais Kaledos pasirode dar dosnesnes bigsmile.gif Tai dabar turbut kiekvienu Kaledu lauksiu kaip stebuklu meto! thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2011 12 15, 12:18)
Aciu!  4u.gif Jei tai padetu aisku,visoms siunciu po uzkratuka,kurios laukia ir tikisi susilaukti mazylio  wub.gif Tarp kitko pernai ,irgi vyras ilgai darbo neturejo,ir pries pat Kaledas gavo pasiulyma,tai as tada irgi sakiau tikras Kaledu stebuklas! Bet siais metais Kaledos pasirode dar dosnesnes  bigsmile.gif Tai dabar turbut kiekvienu Kaledu lauksiu kaip stebuklu meto!  thumbup.gif  ax.gif



Kaip faina! Imu as ta uzkrata, nes taip pat noreciau tokio stebuklelio... wub.gif Gero tau nesiojimo ir sveikatos tau ir mazyliui 4u.gif
Atsakyti