Įkraunama...
Įkraunama...

Vardą išrinkau kol laukiausi,

Apklausa: Ar vaikui gimus jam davėte tą vardą, kurį išrinkote jo besilaukdamos? (437 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Dukrai vardas buvo dar kai dukros nebuvo... tai kazkaip ne minciu nebuvo, kad jis galetu netikti.
o va dabar laukiam sesytes, tai vardu ideju n+k... ir speju, kad galutinio varianto nebus, kol nepaziuresim viena kitai i akis....
Atsakyti
Kol laukiausi joks vardas nelipo tiek, kad galeciau pavadinti sunu, nebent Augustinas/Augustas, bet sutrumpinimas nepatinka ( Augis), o kadangi vyro mama nuo mazo nestumo jau kaip ir kreipesi i anuka vienokiu vardu, tai taip ir pavadinom, is pradziu man nepatiko, dbr pripratau ir labai patinka.
Atsakyti
Budama 5 men nescia, kai suzinojau kad laukiuosi berniuko, suradau varda kuris mums abiem labai patiko, taip ir pavadinom, kitas net nesiklijavo joks blush2.gif
Atsakyti
Nuo pat mazens ir kai laukiausi sakiau jei berniukas tikrai bus Tomas. bet kai gime musu berniukas man sis vardas jam tiesiog netiko.
Tai pavadinom Gediminu smile.gif
Atsakyti
Kai sužinojau, kad bus mergytė, visą laiką maniau, kad bus Emilija arba Austina. Bet kai ji gimė, pradėjom svarstyt, kad gal labiau tiktų Rimantė. Žodžiu pasimetėm visai, bet mums toks kaip postūmis gavosi. Kol sprendėm kaip pavadint ir staiga girdim ligoninės koridoriui "Gabriele, tau telefonas", tai taip ir liko dukra Gabrielė smile.gif
Atsakyti
Pirmajam buvom isrinke visai kita varda nei davem,nes netiko jam vardukas,o mazajam varda isrinkom man dar besilaukiant ir neisivaizduoju mazojo kitu vardu blush2.gif
Atsakyti
Kol nesilaukiau, o tik planavome būsimus vaikus, buvau sugalvojusi vardus Medeinė ir Naglis. Tačiau pirmo nėštumo metu vardas Medeinė man pradėjo nelipti, tada po ilgų ieškojimų lipte prilipo vardas Urtė, kuriuo ir pavadinau savo pirmagime. Antro nėštumo metu vardas Naglis staiga pradėjo netikt, po ilgų ieškojimų prilipo vardas Sirvydas, kuriuo ir pavadinau gimusi mažių smile.gif
Atsakyti
Išrinkome vardą dukrytei gimus. Man kažkaip keista rinkti vardą, kol dar nepažįsti mažojo žmogučio.
Atsakyti
Daug man nuo 20 nestumo savaites, kai suzonojom kad turesime berniuka, vyras isrinko varduka ir nuo laiko savo pilvelio gyventoja taip vadinom, dar kai tik gime buvau lyg ir suabejojus ar jam tinka tas vardas, bet lb trumpam. db lb dziaugiuosi, nes kitokiu vardu savo mazylio ir neisivaziduoju wub.gif
Atsakyti
trys berniukai visi atejo jau turedami vardus. Dominykas, Jokūbas, Motiejus. Ir dar turiu eile i prieki wink.gif
Atsakyti
Isrinkau dar gerokai pries laukiantis, abiems tiko.
Atsakyti
Net gimus dukrytei, vardą ilgai rinkau, tie, kurie buvo jai išrinkti besilaukiant, jai nepritiko smile.gif
Atsakyti