Įkraunama...
Įkraunama...

Zoobles

Sveikos mamytes. Temos lyg ir neradau, tai pamaniau uzvesiu. Sakykit, kaip yra su ZOOBLIUKAIS? Ar mazieji zmogeliukai noriai jais zaidzia? Panasus jie i LPS? Pasidalinkit patirtimi. Dukra uzsiprase kaledu senio, tai dabar galvosukis 4u.gif
Atsakyti
Manoji irgi užsiprašė rolleyes.gif Vieną turi su mažu nameliu, tai nepasakyčiau, kad žaidžia. Jie labai spalvingi, tai gal dėl to ir norisi turėti. O į LPS mano galva jie nepanašūs, gal tik tuo, kad yra įvairių namelių.
Atsakyti
Mano mergytė žaidžia jai patinka turi jau tris ir įtariu, kad dar norės tik perka tuos ryškesnius ir į darželį nešėsi, vaikai irgi žaidė. Šiaip vaikai yra skirtingi ir jei vienam patinka kitam gali būti ir neįdomu, jei vaikas prašo tai nupirkit gal ir žais jei domisi tuo žaislu, nors aišku ten kažkokių funkcijų ir nėra tik tas magnetukas, kuris išskleidžia patį žaisliuką iš kamuoliuko pasidaro figūrėlė.
Atsakyti
sveikos mamytes, dukrutei noriu nupirkti zhu zhu trasa, gal zinote kur galima ju isigyti?
Atsakyti
QUOTE(rasa 123 @ 2011 12 10, 22:11)
sveikos mamytes, dukrutei noriu nupirkti zhu zhu trasa, gal zinote kur galima ju isigyti?



Šiaip tai turbūt ne į temą čia būtų, nes zoobles ir zhu zhu skirtingi žaislai, bet jei ieškote zhu zhu galite pažiūrėti čia : http://www.supermama...?...5426&st=108 arba paieškoti yra mačiau beveik visose žaislų parduotuvėse.
Atsakyti
Pas mus dvi panelytės: vienai jau 11-a, kitai 1-eri, ir abejoms zūbliukai patinka thumbup.gif . Vyresnioji turi ar ne keturis, o mažoji tik vieną, tad tiesiog trepsi, kad sesė jai duotų savuosius biggrin.gif . Vieną jau truputį apgadino nuo mėtymo(kažkaip prastai susiskleidžia), tad dabar vyresnėlės zūbliai pasilypėjo aukščiau bigsmile.gif . Man jie irgi labai gražūs biggrin.gif
Atsakyti
Ir maniskei jie patinka, bet mums suluzo akytes. Tai dabar ieskau kur pigiau upirkt. 4u.gif
Atsakyti
mes turim, su mazu nameliu, tai su paciu nameliu mazai zaidzia, bet paty zobliuka tai ir migdytis nesasi, ne visa laika, bet tai naujas atrastas zaisliukas be leliu ") , nors dabar uzsiprase ir zobliuko vieno mazo, ir little pet gyvunelio, bet butinai su lelyte turi buti jis smile.gif
Atsakyti
cia kas sake kad jie panasus i lsp... zinot - panasus- nupirkau as zooble ta- kur perki nezinai ka perki lotuliukas.gif galvojau kaip pigu 11.99 dar akcija- vaikams dziaugsmo

user posted image

stai tokiame maisiukyje- ir jie ne kamuoliukai o figureles kaip lsp tik su kailiuku...
Papildyta:
o siaip kas nezino kaip atrodo- tai jie kazkas panasaus i bakuganus tik labiau mergaitiski... mano abiems vaikams labai patinka- jie turi tokius kudikiams skirtus tramplynus kamuoliuku- tai paleidzia... dziaugsmo... tik kaina man ju kanda... labai galiuosi kad seniai kai buvo makdonalde jie - mes tik 2 vaikiskus komplektus nusipirkome- reikejo daugiau... pasikviesti kelis suaugusius i svecius ir pavaisinti vvaikiskais komplektais- ikaina makdonaldo zobliuko net su visu maistu buvo 9lt grubiai- o zoobliukai patvarus- keik metyti ir smelyje ir vandenyje - siek tiek sunkiau jau atsidaro bet mylimi ... ir labai zaidziami...
Papildyta:
is maisiuko vienas zoobliukas atrode taip - jis nusiima nuo padekliuko:
user posted image
Papildyta:
o siaip nezinantiems kas tai per daiktas labai geras paveiksliukas kaip zoobliukai susideda:
user posted image
Papildyta:
realus vaizdas- zobliukas su nameliu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 18 kovo 2013 - 16:08
DABAR MAXIMOSE ZOOBLE 2VNT SU NAMELIU 12.99 (YRA 3 RUSIU BERODS...) 4u.gif NEZINAU AR visose bet mes apsiprekinome... smile.gif nusipirkome 3 rusiu. gaunasi labai neblogai- siaip tokie rinkiniai kainuoja 39 litukus mano kukliu manymu 12.99 tai butu optimali normali kaina smile.gif
Atsakyti