Įkraunama...
Įkraunama...

Babystyle -Oyster vežimėliai

Gal yra turinciu babystyle-oyster vezimeli ?

Ar patenkinti ir rekomenduotumet isigyti ? Visai patiko jo isvaizda , kad nera griozdiskai didelis , bet ziurint i sportine dali iskyla klausimas ar neperdaug atviras ? Ar vaikuciams patogu ? Lopsys nepermazas, nepersiauras ? Iki kelinto menesiuko tilpot ? Na ir visi kiti pastebeti +/- domina
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2012 01 12, 20:46)
Gal yra turinciu babystyle-oyster vezimeli ? 

Ar patenkinti ir rekomenduotumet isigyti ?  Visai patiko jo isvaizda , kad nera griozdiskai didelis , bet ziurint i sportine dali iskyla klausimas ar neperdaug atviras ? Ar vaikuciams patogu ? Lopsys nepermazas, nepersiauras ? Iki kelinto menesiuko tilpot ? Na ir visi kiti pastebeti +/- domina


Laba mirksiukas.gif
Man irgi butu idomu isgirsti daugiau nuomuoniu smile.gif
Pati jau buvau apsisprendus kad pirksim Oyster'iuka bet kuo daugiau ziurineju tuo labiau neapsisprendziu doh.gif MB uzsiciklino ant sito, o as nei nzn jau doh.gif Man truputi uzkliuvo tai kad pirkiniu krepsys labai zemai g.gif
Gal atsiras kas yra naudoje si vezimeli ir pasidalins patirtim smile.gif
Atsakyti
Del pirkiniu krepsio tai atkreipk demesi pardese , kaip ir visu vezimu panasiam aukstyje 4u.gif
Isbandysim parasysim veliau ar patinka mirksiukas.gif Kiek pardej ir namie stumdem maloniai , lengvai riedantis ir svarbiausia ner sunkus , ner platus puikiai manau pratilpsim autobusuose ar metro thumbup.gif
Atsakyti
Mes turime Oysteri jau virs metu, kol kas nuosirdziai dar ne vieno nusiskundimo neturim.... Perkant vezima man buvo svarbu svoris, kaip lengvai lankstosi, manevringumas ir zinoma isvaizda... biggrin.gif Galima sukineti sedimaja kad matytu tevus arba gatve, tinka maxi cosi masinine kedute. Sakiau kai rasiu ta ideala, i kaina neziuresiu ir mokesiu kiek jis bekainuotu smile.gif Bugaboo buvo pirmenybe kol neradau Oysterio smile.gif
Sedimoji dalis yra labai patogi ir erdvi, pora draugiu mamyciu turejo keisti vezimus mazyliams paaugus nes tapo ankstoki, ypatingai virsutinej dalyje kur petukai. rolleyes.gif
Lopsio ilgai nenaudojom kadangi mano sunui jis baisiai nepatiko, bet tik del to kad jis nemego miegoti ant tiesaus pavirsiaus, turejo buti biskiuka pakeltas... Siaip mums jis buvo pakankamai erdvus 4u.gif
Daugiau ir net nebezinau kaip girti biggrin.gif Zodziu rudeni jie isleidzia dviguba vezima (mes turesim broli arba sese smile.gif ) ,taigi laukiu nesulaukiu nes kitokio jokio nenoreciau smile.gif

Klauskite i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violet79: 20 gegužės 2012 - 18:23
Gal zinote kokiose parduotuvese Lietuvoje prekiauja BabyStyle Oyster vezimeliais? Mes vezimeli jau turime, pirktas ne lietuvoje. Komplekte nera adapteriu autokedutei, o internete nerandu, kad kas prekiautu siais vezimeliais Lietuvoje:(
Atsakyti
Vežimėlio išsirinkimas tikrai didelis ir atsakomybės reikalaujantis darbas 😊 jau dagiau nei metai laiko naudojuosi oyster vežimėliu ir esu juo visiškai patenkinta. Lengvas, manevringas, gerai valosi ir didelis krepšys. Tik minusas kad su lopšiu labai nepatogu ten pasidėti daiktus. O daugiau vieni pliusai. Tikrai rekomenduoju👍 dar paminėsiu kad komplekte iškart yra tinkliukas nuo vanzdžiu kas bent jau mums labai pravertė 😊
Atsakyti
Keliu diskusiją aukštyn 4u.gif
Gal yra daugiau mamyčių, naudojančių šios firmos vežimėlį? Ar rekomenduojat LT orams ir keliams? Ir ar pakankamai lengvas, kad galėtum užnešti laiptais į butą? ax.gif
Atsakyti