Įkraunama...
Įkraunama...

Physicians formula

gal kas turejot toki bronzata http://www.iherb.com...-3-oz-9-g/47776

arba toki http://www.iherb.com...-3-oz-9-g/44369

ar patiko? kuo jie isvis skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 03 17, 20:33)
lauksiu atsiliepimu apie rozini  4u.gif


Na isbandziau ir rozini - net nezinau ka rasyt, nes man jie visi nedaug skyresi ir kazkokiu esminiu skirtumu neparasysiu. Siaip zalias labiausiai patiko, juodas gal labiausiai teplus pasirode (nors sunku sprest, nes visi jie neatsparus dregmei, bet juodu pasidazius nuolat jauciausi pajuodusiais paakiais, jei tik paasaroja akys). Bet siaip juodas ir rozinis man panasus, abu sausoki atrodo, man lyg ir noretusi, kad daugiau tuso uzteptu ant blakstienu ir gal vos dregniau...

Tikrai kartosiu zalia pakuote, o kitu ne. ax.gif

QUOTE(Kelsey @ 2013 04 02, 20:24)
kuo jie isvis skiriasi  g.gif


Atspalvis skiriasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 04 02, 20:13)

Atspalvis skiriasi.  4u.gif

o neesat bandziusi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2013 04 02, 21:59)
o neesat bandziusi?  ax.gif


Ne, sito nebandzius.
Atsakyti
as turiu si bronzata,tamsesniji,naudoju tik kaklui ir dekolte,nes turi oranzini atspalvi,kam tinka tokia spalva gali buti naudojami kaip skaistalai,konturavimui man visai netinkamas (del spalvos),ir dar labai greit naudojasi ,kaip ir visos mano turetos Physicians formula pudros(siuo atveju pliusas) biggrin.gif
Atsakyti
Kokia uzmirsta tema... Bandau truputi atgaivint, nes tiek naujoviu PF turi bigsmile.gif Bet kadangi stengiuosiu islaikyt ir dekoratyvine kuo naturalesne, tai is tu naujoviu mazai kas man tinka...

'organic wear' linijos CC akiu tusas - sepetelis lenktas, kudesnis nei kitu siu lapeliu tusu, bet dazymo prasme kazko ypatingiau nepastebejau. Ai, isvis man visi jie daugmaz vienodai dazo, nors zalias lapelis kazkodel pats paciausias.
user posted image

'organic wear' linijos CC kremas - kolkas yra tik 2 spalvos 'light' ir 'light/medium'. Is paziuros abi labai panasios, vos eina imatyt skirtuma, tai abi ir nusipirkau (mano oda labai sviesi, nors maniau tamsesnioji geriau tiks). Realiai vis isspaudus ant rankos supratau, kad man tik 'light' gali tikt - antroji per tamsi ir gerokai (ant odos tamsesne nei pakuotej). Dengiau siuo Sephora sepeteliu - siaip turiu kita sepeteli skystu produktu dengimui, bet kadangi jis nebuvo svarus, o pirstais nemegstu teptis, tai is bedos panaudojau Sephoros. Bet tiesa sakant, net labai patiko dengimas juo - bijojau, kad ilgai uztruks, negraziai pasidengs (del sepetelio dydzio), bet viskas ok. PF cc kremas nera labai tirstas, nera greitai tirstejantis uzdetas ant odos, tai pilnai uztenka laiko labai neskubant graziai ji paskirstyt. Spalva man idealiai tiko (BE 'faily light', EM 'faily light neutral' bei 'multi tasking neutral' pudros man gero atspalvio), ant veiduko nesimato jokiu dryziu, nelygumu ar pan, maskavimo irgi pakanka, atrodo labai naturaliai ir gaiviai. Dar uztvirtinu as ji Dr. Hauschka 'translucent' biria pudra.
user posted image
Atsakyti
Perkeliu savo atsiliepimą apie PF CC kremą:

QUOTE(GammaOrionis @ 2015 03 31, 20:45)
Naudoju tokį PF CC kremą, spalva light, pirkau prisiskaičius gerų atsiliepimų, taip pat Beautyopedijoj gavo 4 žvaigdutes. Bijojau, kad spalva (light) netiks, nes skaičiau, kad kai kam per tamsus, bet spalva tiko. Sakyčiau, kad maskuoja gerai, iš pradžių net nustebau, nes tikėjausi lengvo maskavimo, natūraliai atrodo ant odos, mano oda mišri, tai reikia kai kuriose vietose kompaktinės pudros, kad neblizgėtų. Išsilaiko ant veido gerai.

Tai pirmas šios firmos mano naudojamas produktas, manau, bandysiu daugiau ax.gif
Atsakyti

Jau Eurokose.

 

Priedas  IMG_20171220_122447.jpg   413,3KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2017 12 21, 11:49)
<p>Jau Eurokose.</p>


Netvuoja, kad testeriú neturi... verysad.gif
Atsakyti

nusipirkau tušą Sexy booster va va voom.

Tokio š*** neprisimenu, ar esu turėjusi. 

Nuo pat pradžių tušas niekam tikęs buvo, galvojau sutirštės - pagerės, taip nieko geriau ir nesulaukiau. Eina sluoksniuot, nesudžiūna greit ant blakstienų, atrodo ir užsriečia, tankina, bet atrodo, jog dažyta su senu besibaigiančiu sudžiūvusiu tušu. Na, ir vakare blakstės visai nebegražios, net jei ryte ir atrodė užriestos :(

Nekartočiau ir nerekomenduočiau. O gal sudžiūvusi nusipirkau?

hysicians_Formula_Sexy_Booster_Va_Va_Voo

Atsakyti

As sita tusa kaip viena geresniu prisimenu. Naudojau pries kokius 4-5 metus, tai nezinau kaip dabar butu, bet atminty geri prisiminimai ir vis pagalvoju, kad noreciau kartot. Man jis nuo pat pradziu labai graziai padazydavo, labai patankindavo blakstienas, netepe, gerai laikesi.

——————-

Na ir tuo paciu pagirsiu naujaja The Healthy Foundation spf 20 pudra. Labai isranki as pudroms ir jei nesitepa, nesisklaido graziai ir greitai, tai nevargstu ir nenaudoju. Sita visiska tobulybe tuo klausimu - labai greitai ir gerai issisklaido. Duoda labai naturalu, satinini uzbaigima. Maskuoja vidutiniskai-pilnai, galima pasluoksniuot, bet nezinau ar eitu visiskai pilna maskavima gaut. Issilaiko visa diena, nesubega i rauksleles, nenubega ir pan. Kolkas mano favorite ji is visu nauju bandytu pudru (tiek drugstore, tiek brangiu). 

Atsakyti